شماره تماس و پشتیبانی تلگرام : 09355597139 ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

فیلم آموزش ساخت اسلایدر با جی کوئری (جلسه ۷)

آموزش ساخت اسلایدشو با jquery

عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه دانشجویان عزیز دوره جدید و جامع طراحی قالب وردپرس با جلسه هفتم که آموزش ساخت اسلایدشو با jquery رو داریم در خدمتون هستم.

 

تو این جلسه یادمیگیریم که چطور یک اسلایدشو زیبا با جی کوئری برای سایتمون ایجاد کنیم، اسلایدری که تصویر، عنوان و متن یک مطلب رو در هر اسلاید در خودش جای بده – طبق طرحی که توی فتوشاپ داشتیم.

 

تو این جلسه فقط آموزش ساخت اسلاید شو با html css رو داریم، جلسه هفتم هست و هنوز به وردپرس نرسیدیم اما در جلساتی آینده که به مبحث وردپرس رسیدیم این اسلایدرمون رو داینامیک هم میکنیم.

 

ضمن اینکه این اسلاید شو اگر فقط اسلایدر تصویر باشه بصورت پیشفرض ریسپانسیو هم هست بخاطر اینکه اما چون ما متن و عنوان هم به این اسلایدرمون اضافه کردیم باید بصورت اختصاصی ریسپانسیو بشه که این مورد رو هم توی جلساتی آینده که به مبحث ریسپانسیو رسیدیم یاد کامل کاد میگیرید

 

این هم تصویر اسلایدشو طراحی شده در این فیلم آموزشی

آموزش ساخت اسلایدشو با jquery

 

 

 

این فیلم آموزشی یک جلسه از دوره جدید آموزش جامع و حرفه ای طراحی قالب وردپرس است و برای دیدن آن باید در این دوره ثبت نام کنید مشاهده توضیحات و ثبت نام در این دوره

 

 

 

راستی! جای شما در گروه تلگرام پرسش و پاسخ وردپرسی ها خالیست! به جمع ما بپیوندید!.

مطالب زیر را هم بررسی کنید

دوره های آموزشی

مشاهده همه دوره ها
عضویت در خبرنامه وبسافت3
با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!