شماره تماس و پشتیبانی تلگرام : 09355597139 ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

آموزش ساخت و مدیریت فهرست ها در وردپرس

در این مقاله قصد آموزش ساخت و مدیریت فهرست ها در وردپرس را داریم و خواهیم آموخت که چگونه می توانیم فهرست های جدیدی ساخته و آنها را در پنل مدیریت وردپرس خود مدیریت کنیم. سعی خواهیم نمود با پرداخت به تمام جزئیات بتوانیم آموزشی همه جانبه و مفید داشته باشیم پس با ما همراه باشید.

 

 

ساخت و مدیریت فهرست ها در ووکامرس

برای شروع از ستون سمت راست پنل مدیریت خود در قسمت نمایش بر روی گزینه فهرست ها کلیک کنید. تا به صفحه ی فهرست ها منتقل شوید.

آموزش ساخت و مدیریت فهرست ها در وردپرس

 

 

در صفحه ی باز شده دو تب مختلف وجود دارد که عبارتند از ویرایش فهرست ها و مدیریت جایگاه ها. در تب ویرایش فهرست ها کادری وجود دارد که با عنوان نام فهرست مشخص شده است در داخل این کادر می بایستی نام فهرست خود را وارد کنید.

 

آموزش ساخت و مدیریت فهرست ها در وردپرس

 

 

در سمت راست ستونی وجود دارد که به شما امکان اضافه کردن قسمت های مختلفی اعم از برگه ها و سایر مواردی که بر حسب وب سایت های مختلف می تواند متفاوت باشد را می دهد. به عنوان مثال ما از بخش برگه ها برگه ی فروشگاه را انتخاب می کنیم تا در فهرست ما نمایش داده شود.

 

آموزش ساخت و مدیریت فهرست ها در وردپرس

 

 

همچنین ما می توانیم با استفاده از قسمت پیوند دلخواه یک لینک دلخواه به فهرست اضافه می کنیم.

آموزش ساخت و مدیریت فهرست ها در وردپرس

 

 

در بخش پایانی از ساخت فهرست نوبت به تنظیمات فهرست می رسد. در این قسمت دو گزینه برای شما ارائه می شود گزینه مربوط به اضافه شدن خودکار برگه هاست در صورتی که تیک آن را فعال کنید هر برگه ی جدیدی بسازید به فهرستتان اضافه خواهد شد. گزینه دوم نیز از شما می خواهد موقعیت مکانی فهرست ایجاد شده را در سایت خود مشخص کنید.

 

آموزش ساخت و مدیریت فهرست ها در وردپرس

 

 

بعد از اینکه برگه ها و موارد مورد نیاز خود ر به فهرست خود اضافه کردید می توانید با موس برگه های مورد نظر را گرفته و جابجا کنید و مکان قرار گیری آنها را تغییر دهید و یا اگر وب سایت شما از منوی کشویی برخوردار باشد با کشیدن برگه ی به سمت چپ در زیر برگه ای دیگر آن برگه به صورت زیر مجموعه ی برگه ی بالا نمایش داده خواهد شد.

 

آموزش ساخت و مدیریت فهرست ها در وردپرس

 

 

حال فهرست شما ساخته شده و آماده است اگر قصد دارید فهرست جدیدی بسازید یا فهرست قبلی را ویرایش یا حذف کنید دوباره از پنل وارد قسمت فهرست ها شده و از قسمت بر گزیدن یک فهرست برای ویرایش فهرست خود را انتخاب کرده و آن را ویرایش نمایید.

 

 

 

 

 

تنظیمات جایگاه فهرست ها در وردپرس

بعد از ایجاد فهرست مورد نظر در ادامه آموزش ساخت و مدیریت فهرست ها در وردپرس نوبت به تنظیمات مربوط به جایگاه فهرست ها می رسد. برحسب اینکه پوسته ی شما از چند نوع جایگاه فهرست برخوردار است تنظیمات مختلفی برای شما به نمایش در خواهد آمد که می توانید به دلخواه خود آنها را تنظیم کنید.

 

آموزش ساخت و مدیریت فهرست ها در وردپرس

امیدواریم این پست مورد استفاده ی شما وبمستران عزیز واقع گردد. منتظر نظرات و سوالات شما هستیم.

راستی! جای شما در گروه تلگرام پرسش و پاسخ وردپرسی ها خالیست! به جمع ما بپیوندید!.

مطالب زیر را هم بررسی کنید

دوره های آموزشی

مشاهده همه دوره ها
عضویت در خبرنامه وبسافت3
با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!