شماره تماس و پشتیبانی تلگرام : 09355597139 ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

نحوه اجرای کد هایPHP در صفحات و پست های سایت وردپرسی

نحوه اجرای کد هایPHP در صفحات و پست های سایت وردپرسی

نحوه اجرای کد هایPHP: کد هایPHP را شما نمی توانید به صورت پیشفرض ،  در وردپرس در پست ها و صفحات اجرا کنید . ما اجرا نشدن کد های PHP در پست ها و صفحات وب سایت وردپرسیمان را به صورت یک قاعده کلی تعریف کردیم زیرا ممکن است موجب شود تا افرادی به خود اجازه دهند تا تغییراتی را در آینده در آن ایجاد کنند .

 

نحوه اجرای کد هایPHP

ویرایش قالب های وردپرس با ساخت صفحات شخصی سازی شده

یک تمرین بهتر می تواند ویرایش قالب های وردپرس با ساخت صفحات شخصی سازی شده ، یا قالب یک پست باشد . اما ممکن است برای تعدادی از کاربران ، اجرا کردن کد های PHP در پست های سایت ورد پرسی شان امری ضروری باشد . ما نتوانستیم کمبودی را احساس کنیم اما ظاهرا حدود ۲۶ هزار نفر این نیاز را دارند . بنابراین در این مقاله ، ما نحوه اجرای کد هایPHP در صفحات و پست های سایت وردپرسی را به اشتراک می گذاریم .

 

نحوه اجرای کد هایPHP

افزونه Allow PHP in Posts and Pages را نصب و فعال کنید

بعد از اتمام عملیات نصب افزونه کد های PHP خود را در بین Shortcodes های زیر قرار دهید :
[ php] [ /php] ـ لطفا فاصله را ندیده بگیرید . ما نمی توانیم از این shortcodes ها استفاده کنیم ، زیرا موجب آسیب به پلاگین Syntax Highlighter Evolved وب سایت ما می شود .
شما می توانید کد های PHP خود را ذخیره کنید و زمانی که آن ها را نیاز دارید در پست ها و صفحات وب سایت خود آنها را فراخوانی کنید .
برای انجام این کار به سادگی شما باید روی گزینه Allow PHP در منوی تنظیمات پست ها کلیک کنید .بر روی زبانه Code Snippets کلیک کنید . کد های پی اچ پی خود را در آنجا می توانید اضافه کنید .
سپس در پست هایتان ، به سادگی می توانید shortcode را با شناسه قطعه کد ، فراخوانی کنید . مانند زیر:
[ php function=ID]

راستی! جای شما در گروه تلگرام پرسش و پاسخ وردپرسی ها خالیست! به جمع ما بپیوندید!.

مطالب زیر را هم بررسی کنید

دوره های آموزشی

مشاهده همه دوره ها
عضویت در خبرنامه وبسافت3
با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!