شماره تماس و پشتیبانی تلگرام : 09355597139 ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

آموزش اضافه کردن امضا یا تبلیغات به ادامه مطلب وردپرس

تا حالا شده که بخواهید یک متن ثابت را به صورت امضا به انتهای تمام مطالب خود اضافه کنید ؟ یا بخواهید در انتهای تمام مطالب یک تبلیغ خاص را نمایش دهید؟ و متوجه شده باشید که به صورت پیش فرض وردپرس امکان اضافه کردن امضا یا تبلیغات به انتهای مطالب را به شما نمی دهد. ما در این مقاله با شما هستیم تا دو روش اضافه کردن امضا یا تبلیغات به انتهای محتوای مطالب را به شما آموزش دهیم.

 

 

 

روش اول : نمایش تبلیغات بعد از محتوای مطالب به وسیله افزونه :

در قدم اول شما باید افزونه Insert Post Ads را نصب و فعال کنید. اگر روش نصب افزونه ها را بلد نیستید پیشنهاد می کنیم فیلم آموزش روش نصب افرونه را در وبسایت ما مشاهده کنید.

دانلود افزونه Insert Post Ads از مخزن وردپرس

 

بعد از نصب و فعال سازی افزونه شما باید به مسیر Post Adverts » Settings بروید و تنظیمات افزونه را انجام دهید.

postads

 

در این بخش شما می توانید تعیین کنید که این تبلیغات کجا به نمایش گذاشته شود. در برگه ها ، در مطالب و یا در مطالب سفارشی.

پس از اعمال تغییرات فراموش نکنید که برروی دکمه ذخیره ی تغییرات کلیک کنید.

سپس شما نیاز دارید به مسیر Post Adverts » Add New بروید تا تبلیغات و یا امضا های خود را اضافه کنید.

 

afterpostad

 

در این مرحله شما می توانید به هر تعداد که دوست دارید تبلیغات و یا امضا متفاوت برای وبسایت خود تعریف کنید. در فیلد اولیه یک عنوان برای امضا و یا تبلیغ خود می توانید انتخاب کنید. سپس در فیلد دوم می توانید کد های مربوط به امضا یا تبلیغ خودتون رو یا هر کد html دیگری که دوست دارید بعد از محتوای مطالبتون به نمایش در بیاد رو وارد کنید.

سپس از منوی کشویی انتهایی باید انتخاب کنید که می خواهید این تبلیغات یا امضا کجا به نمایش گذاشته بشود. که ما در این مطلب چون می خواهیم پس از محتوای مطالب این امضا یا تبلیغات به نمایش در بیاد برروی گزینه After Content قرار میدیم. سپس برروی دکمه publish کلیک کنید تا این تبلیغ و یا امضا برروی وبسایت شما به نمایش گذاشته شود.

 

تمام کاری که باید انجام میدادید همین بود. حالا شما می توانید به یک مطلب یا برگه بروید و مشاهده کنید که این تبلیغ یا امضا به انتهاب مطالب شما اضافه شده است.

 

previewsignaturead

 

 

 

 

 

روش دوم: اضافه کردن دستی تبلیغات یا امضا به مطالب وردپرس:

در این روش نیاز داریم تا یک قطعه کد را به قالب وبسایت خود اضافه کنید. برای اینکار می توانید از بخش نمایش >> ویرایشگر این کار را انجام دهید.

شما در قدم اول نیاز دارید تا قطعه کد زیر را در فایل functions.php قالب خود قرار دهید.

فراموش نکنید که تبلیغات و یا امضا خود را به جای بخش TABLIGH YA EMZA khod ra inja gharar dahid قرار بدهید. سپس فایل functions.php را ذخیره کنید.

تمام کاری که باید انجام می دادید همین بود و حالا می توانید با مراجعه به یک مطلب مشاهده کنید که تبلیغ یا امضایی که در کد قرار دادید پس از محتوای مطلب نمایش داده شده است.

 

توجه: قبل از ایجاد تغییر در فایل functions.php حتما از آن پشتیبان تهیه کنید که در صورت بروز مشکل فایل قبلی را جایگزین کنید.

 

 

 

امیدواریم این مطلب هم برای شما مفید واقع شده باشه و تونسته باشید امضا یا تبلیغات خودتون رو به مطالب وردپرس اضافه کنید.

راستی! جای شما در گروه تلگرام پرسش و پاسخ وردپرسی ها خالیست! به جمع ما بپیوندید!.

مطالب زیر را هم بررسی کنید

دوره های آموزشی

مشاهده همه دوره ها
عضویت در خبرنامه وبسافت3
با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!