شماره تماس و پشتیبانی تلگرام : 09355597139 ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

جلوی ثبت نام با ایمیل های یکبار مصرف در سایتتان را بگیرید + راه حل

ایمیل های یکبار مصرف

آدرس ایمیل های یکبار مصرف توسط اسپم ها برای ایجاد یک حساب وردپرس جعلی استفاده میشود. در این پست ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از یک آدرس ایمیل های یکبار مصرف برای حساب کاربری جعلی در ودرپرس جلوگیری کنید.

 

آدرس ایمیل یکبار مصرف چیست و چرا باید در وردپرس آنرا مسدود کرد

اکثر وب سایت ها نیاز به یک ایمیل برای ایجاد حساب کاربری دارند تا لینک تایید حساب کاربری را به ایمیل فرد ثبت نام کننده ارسال کند. اسپم یک روش برای پیدا کردن ایمیل یکبار مصرف است. این ایمیل های موقت برای مدت زمان کوتاه برای بررسی اسپم حساب کاربری در دسترس هستند.

اگر شما در یک سایت وردپرسی عضو شوید یا ثبت نام کنید آنگاه افراد میتوانند بایک ایمیل یکبار مصرف برای ایجاد حساب کاربری جعلی از وب سایت شما استفاده کنند.

شما میتوانید با استفاده از افزونه block spamuser registrations از ایجاد این ایمیل ها جلوگیری کنید. با این افزونه شما میتوانید از تعداد زیادی حساب کاربری جعلی در سایت خود جلوگیری کنید.

 

مسدود کردن آدرس ایمیل یکبارمصرف در وردپرس

اولین کاری که باید بکنید نصب و فعالسازی افزونه Ban Hammer است. پس از نصب و فعالسازی با مراجعه به بخش Ban Hammer «Toolsافزونه را پیکربندی میکنیم.

 

email-spam

 

در حال حاضر شما در باکس اول یک پیغام خطا وارد میکنید برای زمانیکه فردی با ایمیل یکبار مصرف قصد ایجاد حساب کاربری جعلی را دارد. در مرحله بعد شما نام دامنه ای را که میخواهید مسدود شود وارد میکنید.

سپس فراموش نکنید که دکمه بروز رسانی را برای اعمال تنظیمات پیکربندی میزنید.

از این پس هرکاربری که بخواهد با استفاده از یک ایمیل یکبار مصرف یک حساب کاربری جعلی ایجاد کند با پیغام خطایی که در قسمت تنظیما نوشته شده است مواجه میشود.

 

spam-email

 

امیداوریم که این پست به شما کمک کرده باشد که چگونه از ایجاد حساب های کاربری جعلی با استفاده از ایمیل های یکبار مصرف در وردپرس جلوگیری کنیم.

 

دانلود افزونه از مخزن وردپرس

0
راستی! جای شما در گروه تلگرام پرسش و پاسخ وردپرسی ها خالیست! به جمع ما بپیوندید!.

مطالب زیر را هم بررسی کنید

نظرات کاربران

در مورد این مطلب نظر دهید

دوره های آموزشی

مشاهده همه دوره ها
عضویت در خبرنامه وبسافت3
با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!