جلوی ثبت نام با ایمیل های یکبار مصرف در سایتتان را بگیرید + راه حل

ایمیل های یکبار مصرف

آدرس ایمیل های یکبار مصرف توسط اسپم ها برای ایجاد یک حساب وردپرس جعلی استفاده میشود. در این پست ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از یک آدرس ایمیل های یکبار مصرف برای حساب کاربری جعلی در ودرپرس جلوگیری کنید.

 

آدرس ایمیل یکبار مصرف چیست و چرا باید در وردپرس آنرا مسدود کرد

اکثر وب سایت ها نیاز به یک ایمیل برای ایجاد حساب کاربری دارند تا لینک تایید حساب کاربری را به ایمیل فرد ثبت نام کننده ارسال کند. اسپم یک روش برای پیدا کردن ایمیل یکبار مصرف است. این ایمیل های موقت برای مدت زمان کوتاه برای بررسی اسپم حساب کاربری در دسترس هستند.

اگر شما در یک سایت وردپرسی عضو شوید یا ثبت نام کنید آنگاه افراد میتوانند بایک ایمیل یکبار مصرف برای ایجاد حساب کاربری جعلی از وب سایت شما استفاده کنند.

شما میتوانید با استفاده از افزونه block spamuser registrations از ایجاد این ایمیل ها جلوگیری کنید. با این افزونه شما میتوانید از تعداد زیادی حساب کاربری جعلی در سایت خود جلوگیری کنید.

 

مسدود کردن آدرس ایمیل یکبارمصرف در وردپرس

اولین کاری که باید بکنید نصب و فعالسازی افزونه Ban Hammer است. پس از نصب و فعالسازی با مراجعه به بخش Ban Hammer «Toolsافزونه را پیکربندی میکنیم.

 

email-spam

 

در حال حاضر شما در باکس اول یک پیغام خطا وارد میکنید برای زمانیکه فردی با ایمیل یکبار مصرف قصد ایجاد حساب کاربری جعلی را دارد. در مرحله بعد شما نام دامنه ای را که میخواهید مسدود شود وارد میکنید.

سپس فراموش نکنید که دکمه بروز رسانی را برای اعمال تنظیمات پیکربندی میزنید.

از این پس هرکاربری که بخواهد با استفاده از یک ایمیل یکبار مصرف یک حساب کاربری جعلی ایجاد کند با پیغام خطایی که در قسمت تنظیما نوشته شده است مواجه میشود.

 

spam-email

 

امیداوریم که این پست به شما کمک کرده باشد که چگونه از ایجاد حساب های کاربری جعلی با استفاده از ایمیل های یکبار مصرف در وردپرس جلوگیری کنیم.

 

دانلود افزونه از مخزن وردپرس

0
شما هم نظر خود را درمورد این پست به ما بگویید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دوازده =

بهترین دوره های آموزشی

مشاهده همه محصولات
عضویت در خبرنامه وبسافت3
با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!

فیلم آموزش توجیحی طراحی قالب وردپرس
روال کار طراحی قالب وردپرس را در 10 دقیقه یادبگیرید!
دانلود فوری
ایمیل خود را وارد کنید و دانلود رایگان را کلیک کنید
دانلود فوری
سرفصل های دوره را همین الان برایم ایمیل کن!