شماره تماس و پشتیبانی تلگرام : 09355597139 ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

آموزش ساخت اسلایدر با افزونه رولوشن اسلایدر Revolution Slider + فیلم آموزشی

آموزش افزونه رولوشن اسلایدر Revolution Slider : بدون شک یکی از بهترین افزونه های ایجاد اسلایدر در وردپرس رولوشن اسلایدر است با استفاده از این پلاگین میتوانید انواع اسلایدشو های لایه دار و زیبا را بصورت کاملا ریسپانسیو طراحی کنید. در این ویدئو میخواهیم آموزش کار با افزونه رولوشن اسلایدر را بصورت عملی و مرحله به مرحله ارائه دهیم و نحوه ایجاد اسلایدر های چندلایه بصورت کامل یادبگیریم.

 

آموزش ساخت اسلایدر با افزونه رولوشن اسلایدر Revolution Slider بصورت کلی به دو بخش تقسیم میشود. بخش اول طراحی اسلایدر است که مربوط به جزئیات نمایشی آن که شامل لایه های مختلف تصویر، متن، آیکون دکمه و… میشود. بخش دوم مربوط به تنظیمات فنی و تخصصی افزونه میشود. با تسلط بر این دو بخش میتوانید اسلایدر های بسیار زیبا و با جزئیات فنی فوق العاده طراحی کنید.

در این آموزش با تمامی تنظیمات افزونه بصورت عملی کار شده و امکانات مختلفش تشریح شده تا شما بعد از دیدن آموزش افزونه Revolution Slider بتوانید بهترین اسلایدر ها را دقیقا طبق سلیقه و جزئیات مدنظر خودتان طراحی و پیاده سازی کنید.

 

25,000 تومان 8,900 تومانشرکت در دوره

 

این جلسه بخشی از دوره آموزش کامل کار با وردپرس است. برای دسترسی به تمامی جلسات در دوره ثبت نام کنید. پکیج آموزش کامل وردپرس
راستی! جای شما در گروه تلگرام پرسش و پاسخ وردپرسی ها خالیست! به جمع ما بپیوندید!.

مطالب زیر را هم بررسی کنید

دوره های آموزشی

مشاهده همه دوره ها
عضویت در خبرنامه وبسافت3
با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!