شماره تماس و پشتیبانی تلگرام : 09355597139 ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

آموزش پیشرفته وردپرس ( مباحث حرفه ای طراحی قالب وردپرس )

آموزش پیشرفته وردپرس

طراحان قالب وردپرس آماده پیشرفت باشید. اگر میخواهید قالب های وردپرس با امکانات حرفه ای و پیشرفته در سطح تجاری بسازید قطعا به این دوره نیاز دارید. پس قبل از ادامه کار یا قبول پروژه جدید، آموزش پیشرفته وردپرس را ببینید تا با قدرت و توانایی های بیشتری شروع کنید.

 

 

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

 

۱ – کسانی که اصول اولیه طراحی قالب وردپرس را میدانند و قصد یادگیری مباحث پیشرفته و اضافه کردن امکانات حرفه ای به قالب وردپرس دارند.
۲ – کسانی که قصد ویرایش و توسعه قالب های وردپرس آماده را دارند.
۳ – کسانی که طراح قالب وردپرس هستند و میخواهند در این کار حرفه ای شوند.

 

 

آیا این دوره پیشنیاز هم دارد؟

بله دوستانی که در این دوره شرکت میکنند باید اصول اولیه طراحی قالب وردپرس را بدانند و بتوانند یک قالب وردپرس را بصورت ساده طراحی کنند. برای کسب این آشنایی پیشنهاد میکنم در دوره آموزش تبدیل قالب html به وردپرس شرکت کنید.

 

 

 

سرفصل های دوره آموزش ووکامرس

1 – آموزش کامل حلقه های وردپرس
حلقه های وردپرس برای دریافت مطالب بکار میروند – در این بخش از آموزش پیشرفته وردپرس ضمن معرفی ۳حلقه اصلی وردپرس، با تمام فیلترهایی (از کدکس وردپرس) که میشه روی دریافت مطالب اعمال کرد با مثال کار میکنیم. مثلا نمایش مطالب براساس قیمت – تاریخ – پست تایپ و… و یادمیگیرید برای نمایش چه مطالبی استفاده از کدام حلقه مناسب تر هست
2 – آموزش کامل اکشن هوک ها و فیلتر های وردپرس
در این بخش از آموزش پیشرفته وردپرس با انجام مثال عملی اکشن های وردپرس رو که میتونن به نقاط مختلف پوسته قلاب بشن رو کار میکنیم و یادمیگیرید که چه کارهای مهم و جالبی رو میشه با استفاده از هوک های وردپرس انجام داد.
3 – آموزش کامل custom post type و ایجاد یک پست تایپ سفارشی برای محصولات
در این جلسه از آموزش حرفه ای وردپرس آموزش کامل پست تایپ هارو داریم که چی هستن و چه کاربردی دارن – پست تایپ های پیشفرض وردپرس رو یادمیگیریم و یک پست تایپ سفارشی با امکانات دلخواه برای محصولات سایت ایجاد میکنیم.
4 – آموزش کامل taxonomy و ایجاد یک تاکسونومی برای محصولات
در این بخش از آموزش حرفه ای وردپرس با تاکسونومی ها آشنا میشیم کاربرد تاکسونومی و اینکه چرا به تاکسونومی ها نیاز داریم و پس از شناخت کامل، یک تاکسونومی برای طبقه بندی محصولات سایت بصورت عملی ایجاد میکنیم
5 – آموزش کامل Post Meta و توابع آن + ایجاد یک متابکس سفارشی برای قیمت محصول
در یکی از جذاب ترین بخش های دوره بحث پست متاها و کاربردشون به همراه توابع اون رو داریم– آموزش بحث متاباکس هارو داریم و با بکارگیری آموخته هایمان یادمیگیریم که چطور یک متاباکس سفارشی برای درج قیمت محصولات ایجاد کنیم که از پنل وردپرس قابل مدیریت باشه و کنار هر محصول هم نمایش داده بشه.
6 – نمایش محصولات سایت (از پست تایپ سفارشی) + ایجاد آرشیو برای هردسته از محصولات
در این بخش از آموزش پیشرفته وردپرس میپردازیم به داینامیک کردن محصولات سایت که در سه تب قرار گرفتن و هر تب محصولات خاصی نمایش میده + آرشیو بندی هر دسته از محصولات و ایجاد فایل های لازم برای سلسله مراتب و نمایش اختصاصی
7 – شخصی سازی صفحات آرشیو محصولات
در این جلسه از آموزش پیشرفته وردپرس یادمیگیریم که چطور میتونیم برای هردسته از محصولات یک قالب و گرافیک منحصر به فرد داشته باشیم
8 – آموزش کامل ساخت جعبه دانلود حرفه ای با استفاده از زمینه های دلخواه
میپردازیم به ایجاد یک جعبه دانلود حرفه ای و زیبا که میخوایم در هر پستمون هرموردی که نیاز داشتیم از زمینه های دلخواه نمایش داده بشه و اگر به هیچ کدوم از زمینه های دلخواه نیازنداشتیم کلا جعبه دانلود هم نمایش داده نشه
9 – آموزش کامل شورت کدها + انجام مثال های کاربردی
در این جلسه مبحث مهم شورت کدهارو بصورت کامل کارمیکنیم و ۲ شورت کد کاربردی ایجاد میکنیم – یکی برای نمایش قسمتی از محتوا فقط برای اعضای سایت – ودیگری برای بنرهای تبلیغاتی که میتونیم اسم بنر رو هم به عنوان attribute هنگام استفاده از شورت کد مشخص کنیم
10 – آموزش ایجاد فرم لاگین بصورت لایت باکس (بدون افزونه)
در این بخش یادمیگیرید که چطور یک فرم لاگین لایت باکس بسازید و جوری که با کلیک بر روی یک گزینه اون فرم ظاهر بشه و در حالت لاگین خوش آمدگویی به همراه نام کاربریه کاربر رو نمایش بده و در حالت عدم لاگین فرم ورود اطلاعات رو نمایش بده – ضمن اینکه یادمیگیرید چطور تمامی اطلاعات کاربر(نام کاربری – تاریخ ثبت نام – ایمیل و…) رو در حالت لاگین نمایش بدین.
11 – آموزش ایجاد فرم ثبت نام بصورت لایت باکس (بدون افزونه)
در این بخش یادمیگیرید که چطور یک فرم ثبت نام بصورت لایت باکس بسازید و جوری که با کلیک بر روی یک گزینه اون فرم ظاهر بشه و اینکه چطور میتونیم فیلد های بیشتری برای ثبت نام بگیریم مثل (شهر – موبایل و…) و تعیین رمز توسط خوده کاربر + یک فیلد امنینی برای ثبت نام(در این جلسه چیزهای جالبی یادمیگیرید پیشنهاد میکنم از دست ندید)
12 – آموزش ایجاد یک ابزارک سفارشی با محتوای اختصاصی
در این جلسه یادمیگیریدکه چطور یک ابزارک سفارشی با محتوای اختصاصی رو با استفاده از تابع wp_widget ایجاد کنید این ابزارک درکنار ابزارک های پیشفرض وردپرس(ابزارک بایگانی – اطلاعات – برچسب ها) و… قرار میگیره و محتوای اون هم قراره یک فرم لاگین اختصاصی باشه که در جلسه بعد ایجادش میکنیم.
13 – آموزش ایجاد یک فرم لاگین اختصاصی در قالب یک ابزارک
در این جلسه میخوایم یک فرم لاگین اختصاصی و کاملا حرفه ای رو در ابزارکی که جلسه گذشته ایجاد کردیم تا قالب ما مجهز به یک ابزارک لاگین اختصاصی بشه – این ابزارک در حالت لاگین فرم خوش آمد گویی، تعداد بازدید و اطلاعات کاربر – و در حالت عدم لاگین فرم ورود اطلاعات رو نمایش میده – با ایجاد چنین امکاناتی دیگه نیازی به افزونه های مرتبط نداریم. و در واقع با این کار یک افزونه متصل به قالب ایجاد کردیم.
14 – آموزش ایجاد یک پنل آپشن قدرتمند برای تنظیمات قالب
در این جلسه به کمک یک اسکریپت ارزشمند یک پنل آپشن قدرتمند روپیاده سازی میکنیم که هر نوع امکاناتی که بخوایم بتونیم بهش اضافه کنیم اما بخش هایی که در این جلسه با پنل آپشن ست شدن(لوگو و تایتل – اطلاعیه کاربران –بنرهای تبلیغاتی – متن کپی رایت – شبکه های اجتماعی و…) هست که به بهترین شکل و گرافیک انجام دادیم– ضمن اینکه همین اسکریپت درسایت های ایرانی با قیمت ۱۷۰هزار تومن و بدون آموزش سفارشی سازی به فروش میرسه اما در این دوره رایگان دریافت میکنید

 

 

مبلغ سرمایه گذاری شما برای دوره آموزش پیشرفته وردپرس ..یادگیری و آموختن هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است – مبلغ سرمایه گذاری شما در این دوره فقط ۹۸ هزار تومان است که البته با توجه به تخصص ها و تجربیات ارزشمندی که در این دوره بدست میاورید مبلغ بسیار ناچیزی است و شما با اولین پروژه خود حداقل ۷ برابر این مبلغ را بدست میاوردید.

تضمین رضایت شما

اگر با همه این توضیحات باز هم در شرکت در این دوره آموزشی تردید دارید هیچ مشکلی نیست ما این دوره را با ضمانت بازگشت وجه ارائه میکنیم. شما ۷۰ روز فرصت دارید تا با این دوره همراه باشید و اگر راضی نبودید ما تمام وجه پرداختی شما را بازمیگردانیم. پس نگران نباشید شما هیچ ریسکی نمیکنید با خیال راحت در این دوره شرکت کنید.

 

1 دیدگاه برای آموزش پیشرفته وردپرس ( مباحث حرفه ای طراحی قالب وردپرس )

 1. امتیاز 4 از 5

  سلامو عرض ادب
  میشه لاقل یک دمویی از قالب که طراحی شده قرار بدین.به خصوص از بخش شورت کد ها و پنل تنظیمات
  با تشکر

  • سلام دوست عزیز این دوره بخشی از دوره ۷۰ جلسه ای طراحی قالب وردپرس هست
   لینک : https://websoft3.com/wordpress-learn/

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + چهار =

عضویت در خبرنامه وبسافت3
با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!