شماره تماس و پشتیبانی تلگرام : 09355597139 ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

طراحی قالب اختصاصی برای سایت شما

طراحی قالب وردپرس

امروزه با وجود سیستم مدیریت محتوای قدرتمندی مثل وردپرس داشتن یک وبسایت اصلا کار سخت و پیچیده ای نیست و براحتی میتوانید با نصب یک قالب آماده وبسایت خودتان را راه اندازی کنید.

اما اگر به دنبال حضوری معتبر در دنیای وب هستید و برای وبسایت و کسب کار اینترنتی خود ارزش قائل هستید بهتر است بجای استفاده از قالب های آماده که روی ده ها سایت دیگر هم فعال هست، قالب اختصاصی خودتان را داشته باشید تا کاملا مطابق سلیقه و موضوع فعالیت شما باشد – بنابراین اگر قصد طراحی قالب اختصاصی با پشتیبانی قوی دارید با ما تماس بگیرید. پیشنهادهای خوبی برایتان داریم!

 

 

چرا قالب اختصاصی…؟

اگر بخواهیم مزیت های طراحی اختصاصی پوسته وردپرس را نام ببریم می توانیم به مورادی مانند : طراحی گرافیکی رابط کاربری مطابق سلیقه خودتان و راحتی کار مشتریان و بازدیدکنندگان سایت ، کدنویسی بهینه و داشتن سایتی با سئو بالا برای گوگل و سایر موتورهای جستجو ، امکان داشتن ویژگی واکنش گرایی و سازگاری با موبایل و تبلت و دستگاه های هوشمند ، حرفه ای جلوه دادن گروه و خدماتی که ارائه می کنید ( اگر از قالبهای رایگان وردپرس استفاده کرده باشید مسلما بازدیدکننده ای که از سایت شما بازدید می کند اگر قالب سایت تان را در چندین سایت دیگر دیده باشد اعتماد کمتری به شما و کسب و کارتان خواهد کرد ) ، امکان ویرایش سریع و افزودن قابلیتهای دلخواه به سایت ، مدیریت بیشتر بر روی مصرف منابع سرور ، افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب و بهینه بودن سرعت سایت ، افزایش امنیت سایت در برابر حملاتی که از طریق ضعف امنیتی پوسته طراحی می شوند ، مدیریت راحت تر بر قالب جهت افزودن امکانات مورد نظر و …

اگر قصد طراحی قالب اختصاصی با پشتیبانی قوی دارید با ما تماس بگیرید. پیشنهادهای خوبی برایتان داریم!

 

برای سفارش طراحی قالب وردپرس اختصاصی فرم زیر را پر کنید – همچنین میتوانید با شماره ۰۹۳۵۵۵۵۹۷۱۳۹ (رضا حیدری) تماس بگیرید.

 

برای درک بهتر خواسته شما، اگر نمونه مشابهی در اینترنت وجود دارد، آدرسش را در این قسمت وارد نمائید.

حدود روزی که میخواهید پروژه آماده شود را بنویسید

لطفا دقیق وارد کنید. پیشنهادات ما متناسب با بودجه خواهد بود.

لطفا به طور شفاف درخواست خود را توضیح دهید. هرچه قدر توضیحات کامل تر باشد قیمت و زمان دقیق تری می توانیم خدمت تان بدهیم.

لطفا صبر کنید
عضویت در خبرنامه وبسافت3
با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!