فقط واتساپ ۰۹۱۵۷۲۳۲۳۹۸

آموزش افزایش سرعت سایت

دوره آموزش افزایش سرعت سایت ❤️ تضمینی (جدید 2023)

دوره آموزش افزایش سرعت سایت 😍  اگر سایت دارید یا طراح سایت هستید یکی از مهارت هایی که باید یادبگیرید […]

990,000 تومان

درخواست تخفیف
تعداد دانشجو : 284

دوره آموزش افزایش سرعت سایت 😍  اگر سایت دارید یا طراح سایت هستید یکی از مهارت هایی که باید یادبگیرید بهینه سازی سرعت سایت است. اگر فکر میکنید اینکار صرفا با نصب یک افزونه انجام میشود سخت در اشتباهید من بعنوان متخصص این حوزه به شما پیشنهاد میکنم تا زمانی که این مهارت را بصورت اصولی و استاندارد یادنگرفتید و اشراف کامل به موضوع ندارید، هر افزونه ای نصب نکنید و هر کاری که در اینترنت جهت آموزش افزایش سرعت سایت میبینید را انجام ندهید!

 

اهمیت ویژه سرعت سایت

امروزه اهمیت سرعت سایت بر کسی پوشیده نیست هرکسی سایت دارد میداند سرعت سایت تاثیر مستقیم در سئو، تجربه کاربری، فروش و پیشرفت وبسایت دارد، درواقع سرعت سایت جزء مهمترین پایه های رشد و پیشرفت سایت است چون سایتی که سرعت ضعیفی داشته باشد در سئو و جذب کاربر از طریق گوگل به مشکل میخورد، سایتی که سرعت ضعیفی داشته باشد طبق آمار 57% کاربرانش را از دست میدهد و به رقبا واگذار میکند بنابراین اگر سایت دارید قبل از هر چیزی باید به فکر آموزش افزایش سرعت سایت باشید.

 

من طراح سایت هستم آیا باید افزایش سرعت سایت را یادبگیرم؟

صددرصد! چون افزایش سرعت سایت، یکی از مهمترین خدماتی است که هر وبسایتی به آن نیاز دارد شما میتوانید با یادگیری این مهارت ارزشمند دامنه خدمات خودتان را توسعه دهید تا با ارائه خدمات افزایش سرعت سایت درآمدتان افزایش یابد!

👈جالب است بدانید با توجه به اینکه یادگیری این مهارت کار چندان سختی نیست و زمان زیادی هم از شما نمیگیرد (حدود 2 ساعت) پس بنابراین یک سرمایه گذاری عالی محسوب میشود چرا که هزینه انجام این خدمات حداقل 1.5 میلیون تومان است و شما با انجام یک پروژه افزایش سرعت چندین برابر مبلغ این آموزش را بدست میاورید! پیشنهاد میکنم همین الان این آموزش ارزشمند را ببینید تا چند ساعت دیگر تمامی دستورالعمل های آموزش افزایش سرعت سایت را بصورت تخصصی و اصولی یادبگیرید و استفاده کنید.

 

من خودم سایت دارم آیا به این آموزش نیاز دارم؟

شما بعنوان صاحب و مدیر وبسایت باید عوامل موثر در سرعت سایت و همچنین مهارت های افزایش سرعت سایت را بلد باشید! حتی اگر الان سرعت سایتتان خوب است اما درصورت عدم آگاهی از این مهارتها، قطعا در آینده مشکل کندی سرعت، گریبان سایت شما را خواهد گرفت و شما بعنوان یک وبمستر حرفه ای حتما میدانید که نباید اجازه دهید حتی یک روز کندی سرعت تاثیرات مخرب خودش را روی سایت بگذارد و روند رشد و پیشرفت و سئوی سایت تان را مختل کند.

⭐ در نتیجه به شما پیشنهاد میکنم با توجه به اینکه این آموزش کوتاه، کاربردی و عملی است و فقط 2 ساعت وقت شما را میگیرد بهتر است همین الان قال قضیه را بکنید و یک بار برای همیشه مهارت افزایش سرعت سایت را یادبگیرید، تا همیشه از مشکل کندی سرعت سایت تان در امان باشید. فراموش نکنید هزینه انجام این نوع خدمات از 1.5 میلیون تومان شروع میشود پس اگر بخواهید این کار ساده را به دیگران بسپارید باید چندبرابر هزینه کنید و چندروز هم منتظر باشید کاری که خودتان در 2 ساعت میتوانید انجام دهید..!

 

 

بخشی از مهارت هایی که در دوره افزایش سرعت سایت میاموزید…

 

موارد افزایش سرعت سایت

 

 

آیا این دوره صرفا نصب افزونه است؟

خیر..! این آموزش مثل اکثر دوره ها نیست که در ابتدا چند ساعت توضیح تئوری داشته باشیم و سپس با نصب چند افزونه کار را تمام کنیم! قرار است کار را اصولی و استاندارد یادبگیریم! استفاده از افزونه il صرفا بخشی از کار ما در این آموزش خواهد بود و در کنارش نحوه استفاده از CDN برای افزایش سرعت سایت را یاد میگیریم، نحوه اتصال به شبکه کلودفلر را قدم به قدم یادمیگیریم، حتی در بخش هایی از آموزش تکه کدهایی به شما داده میشود تا در فایل های قالب جایگذاری کنید و موارد مختلفی که مجموعا باعث میشود سرعت وبسایت شما بشکل استاندارد و اصولی افزایش یابد و با تغییرات جزئی از هم نپاشد.

 

هزینه انجام خدمات افزایش سرعت سایت چقدر است؟

خدمات افزایش سرعت سایت از 1.5 میلیون شروع میشود، این خدمات در سایت وبسافت3 هم ارائه میشود و شما میتوانید از صفحه خدمات افزایش سرعت سایت پروژه خود را به ما بسپارید. یا اینکه از طریق دوره آموزش افزایش سرعت سایت همه چیز را خودتان یادبگیرید. لازم به ذکر است تمامی اقداماتی که خودمان برای افزایش سرعت سایت مشتری انجام میدهیم را در این دوره به شما آموزش دادیم.

 

آیا این دوره پیشنیاز دارد؟

بله! اگر آشنایی با وردپرس و مدیریت سایت ندارید در این دوره شرکت نکنید!

 

آیا این دوره پروژه محور است؟

بله! یک سایت داغوون با سرعت ضعیف را انتخاب میکنیم و روی آن عملیات و اقدامات افزایش سرعت سایت را انجام میدهیم تا درنهایت سرعت آن به 2 ثانیه برسد! تمامی مراحل بصورت مشخص و گام به گام به شما آموزش داده میشود

 

آیا این آموزش مخصوص سایت های وردپرسی است؟

حدود 30% مطالب مخصوص سایت های وردپرسی است و 70% برای همه سایت ها، اما اگر بتوانید در سیستم های دیگر معادل سازی کنید میتوانید تمام دستورالعمل ها را در سیستم های دیگر نیز پیاده سازی کنید.

 

تایم آموزش چقدر است و چند جلسه است؟

7 جلسه محموعا حدود 2 ساعت! ما در این آموزش ساعتها در مورد موارد تئوری و بدیهیات صحبت نمیکنیم، اصل موضوع را بیان میکنیم و بالافاصله اقدامات عملی را انجام میدهیم. تایم کوتاه این آموزش صرفا بدلیل عدم اضافه گویی و حذف مباحث تئوری و بی ارزش است نمیخواهیم با زیاد کردن تایم آموزش، وقت شما را بگیریم و حوصله تان را سر ببریم! این آموزش حدود 2 ساعت است اما به شما تضمین میدهم پس از دیدن این دوره به تمامی مباحث و دستورالعمل های افزایش سرعت سایت مسلط خواهید شد.

 

آیا پس از دیدن این دوره، توانایی افزایش سرعت هر وبسایتی را دارم..؟

بله..! به شما تضمین میدهم پس از دیدن این دوره هیییچ دغدغه ای بابت افزایش سرعت هر وبسایتی نخواهید داشت و میدانید در قدم اول باید چکار کنید و اقدامات افزایش سرعت سایت را چطور پیش ببرید.

 

آیا این دوره آپدیت میشود؟ آیا آپدیت ها رایگان است؟

تا اینجای دوره همه چیز تکمیل است و شما توانایی افزایش سرعت سایت تا 2 ثانیه را هم داریم اما در آینده اگر تکنیک جدیدی پیدا کردیم یا مورد خاصی بود حتما بعنوان آپدیت به دوره اضافه میشود و آپدیت ها هم مثل همیشه برای هنرجویان دوره رایگان است.

رضا حیدری

سلام! من رضاحیدری هستم مدرس این دوره! اگر سوالی در مورد دوره داری همین الان توی اینستاگرام ازم بپرس. آیدی پیجم : websoft3_com@

پیج اینستاگرام
 1. Mohammad

  سلام استاد حیدری وقتتون بخیر میخواستم بدون با این دوره میشه صد در صد سرعت یک سایت وردپرسی رو افزایش داد؟ چون تو توضیحات محصول گفته شده که ” 30% مطالب مخصوص سایت های وردپرسی است ” برای همین پرسیدم. ممنون روزتون خوش

  • رضا حیدری

   سلام بزرگوار بله قطعا با اجرای دستورالعمل های این دوره میشه صدردصد سرعت یک سایت وردپرسی رو افزایش داد
   توی توضیحات گفته شده بعضی از دستورالعمل هارو فقط روی وردپرس میشه اجرا کرد یعنی اگر سایتتون وردپرسی نیست نمیشه ولی اگه وردپرسی باشید همه دستورالعمل هارو میتونید روی سایتتون اجرا کنید و نتیجه بگیرید

 2. بستان

  سلام. ممنونم که دلسوزانه توضیح می دین و بعضی مطالبو در حین آموزش یادآوری می کنید. خدا خیرتون بده. ببخشید برای بادگیری سرعت و امنیت سایت کد نویسی لازمه؟ من سی اس اس و اچ تی ام ال و تا حدی جاوا اسکریپت یاد دارم. ولی بقیه رو نه. لازمند؟

  • رضا حیدری

   سلام و درود بر شما، این وظیفه بنده بعنوان مدرس هست خوشحالم که مورد توجهتون بوده
   نه نیاز به دانش کدنویسی نیست و اگر جایی هم نیاز به کد باشه کدآماده هست که در جای مشخص قرار بدید

 3. mostafajafari

  سلام وقت شما بخیر
  استاد برای ما که 2 تا از دوره هاتون رو خریداری کردیم تخفیفی قائل نمیشید بتونیم دوره جدید تون رو شرکت کنیم؟

  • رضا حیدری

   سلام بزرگوار چرا به شما تخفیف تعلق میگیره ایمیلتون چک کنید

 4. ehsanjalili2019 (خریدار محصول)

  سلام استاد وقتتون بخیر
  در مورد ثبت سایت در کلود فلر 2 تا سوال داشتم
  1. اگر کسی سابدامین هایی نداشته باشه یدونه A رکورد باز کنه و مشخصات دامنه اصلی رو اد رکورد کنه حله؟
  2. من یک سایتی دارم که دوتا دامنه داره و یکیش ریدایرکت میشه به دامنه اصلی .. آیا کار خاصی تو ثبت سایت در کلود فلر باید انجام بدم؟
  با تشکر

  • رضا حیدری

   درود بر شما – در خصوص سوال اولیتون بله حله اگر سابدامین نداشته باشید طبیعتا چیزی هم نیازی نیست وارد کنید 2 – خیر برای دامنه ای که ریدایرکت میشه نیاز نیست کار خاصی انجام بدید

 5. maryamsharifimehr67 (خریدار محصول)

  سلام استاد درجه یک بود این دوره ممنون از لطفتون❤️😍

 6. ممد

  این دوره چند ساعته؟

  • رضا حیدری

   سلام حدود 4 ساعت

 7. کاظم زواری

  بنده امروز(۲۳ ام) متوجه شدم که این دوره را با تخفیف گذاشتید.
  لطفا تخفیف رو تمدید کنید .

 8. کاظم زواری

  سلام و درود . . .
  بنده دوره طراحی قالب وردپرس و برنامه نویسی php شما رو تهیه کردم. فقط میتونم بگم آموزش هاتون فوق العاده هستند.
  قطعا این دوره هم مثل آموزش های قبلی شما عالی هست و بنده پس از اتمام دوره طراحی قالب، این دوره رو هم تهیه خواهم کرد.

  پیشنهاد بنده این هست که آموزش های مربوط به سئو و امنیت سایت رو هم ارائه بدید که ما با آموزش های شما این موارد رو هم یاد بگیریم.

  سپاس فراوان
  ⭐⭐⭐⭐⭐

  • رضا حیدری

   درود بر شما – لطف دارید بزرگوار ممنون از لطفتون بله دوره آموزش امنیت وردپرس و سئو هم انشالله تا 2 روز دیگه منتشر میشه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد