شماره تماس و پشتیبانی تلگرام : 09355597139 ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی جدید (۲۰۱۹)

آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی یکی از تخصص های پولساز این روز های دنیای وب است. با گسترده شدن کسب و کار های اینترنتی و همچنین وردپرس، منابع و درهای جدیدی از درامدزایی به سمت کاربران وب و علل خصوص علاقمندان به طراحی سایت باز شد. شما هم میتوانید سهم خود را از دنیای آنلاین وب دریافت کنید پس :

اگر میخواهید یک وبسایت حرفه ای برای خود راه اندازی کنید اما راه روش صحیح را نمیدانید

اگر میخواهید بجای پرداخت مبالغ هنگفت به شرکت های طراحی سایت، خودتان وبسایت تان را طراحی کنید.

اگر میخواهید خیلی زود از طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی درآمد کسب کنید و متخصص شوید

اگر علاقه ای به یادگیری مباحث کدنویسی ندارید و میخواهید بدون حتی یک خط کدنویسی بصورت حرفه ای طراحی سایت یادبگیرید، این دوره دقیقا برای شما طراحی شده تا با کمترین زمان و انرژی بهترین مسیر را برای یادگیری طراحی سایت حرفه ای بدون کدنویسی طی کنید.

 

دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی

در این دوره آموزشی شما از پایه روال کار طراحی سایت را از نحوه ثبت هاست و دامنه، کار با وردپرس و در نهایت طراحی انواع سایت های حرفه ای با وردپرس را بصورت کامل بدون داشتن حتی یک خط کدنویسی با لذت یادمیگیرید.
شرکت کنندگان این دوره نیاز به داشتن هیچ اطلاعات اولیه ای ندارند چرا که تمامی مباحث توسط مدرس دوره (رضا حیدری) از صفرتاصد مرحله به مرحله توضیح داده شده است.
شرکت کنندگان این دوره عضو گروه تلگرامی پشتیبانی دوره میشوند و میتوانند سوالات خود را با مدرس دوره و بقیه شرکت کننده ها مطرح کنند تا با خیال راحت مسیر یادگیری طراحی سایت بدون کدنویسی را طی کنند.
با مهارت هایی که در این دوره بدست میاورید میتوانید سفارش طراحی سایت بگیرید و با اولین پروژه خود حداقل ۱۴ برابر هزینه این دوره را دریافت کنید.

 

 

بسیاری از شرکت های طراحی سایت دقیقا با استفاده از دستورالعمل های این دوره اقدام به طراحی سایت و دریافت هزینه های میلیونی می کنند در حالی که یادگیری این روش بسیار ساده است و شما میتوانید در کمتر از دو روز بطور کامل آن را یادبگیرید.

 

فریب تبلیغات را نخورید…

“یادگیری طراحی سایت در ده دقیقه” – ” آموزش طراحی سایت با وردپرس در ۲۰ دقیقه” و…
احتمالا تبلیغات زیادی برای فروش پکیج های آموزش طراحی سایت با وردپرس در اینترنت با این عناوین دیده اید بله اگر معنی آموزش طراحی سایت صرفا راه اندازی یک قالب آماده وردپرس با استفاده از بسته نصبی در یک نمونه طرح و بدون توانایی در خلق طرح دلخواه در ظاهر سایت باشد بله در ۲۰ دقیقه قابل یادگیری است

اما اگر میخواهید واقعا آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی را به معنی واقعی خودش یادبگیرید یعنی بتوانید سایت تان را طبق سلیقه و طرح دلخواه پیاده سازی کنید و توانایی طراحی ۱۰۰ نمونه سایت مختلف با طرح های مختلف را داشته باشید قطعا بحث کمی تخصصی تر میشود و حالا شاید نتوان به همه پکیج های آموزش طراحی سایت با وردپرس اعتماد کرد.

آموزش طراحی سایت با وردپرس

زمان، انرژی و انگیزه سرمایه اصلی شماستT در مصرف آن بسیار هوشیار باشید تا زمان خود را در مسیر اشتباه یادگیری هدر ندهید، انرژی خود را در مباحثی که شما را به هدف تان نمیرساند صرف نکنید تا انگیزه و علاقه تان بیهوده از بین نرود.

 

طراحی چه نوع سایت هایی را در این دوره یاد مگیرید؟

با شرکت در دوره طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی با وردپرس شما میتوانید براحتی لذت یادگیری طراحی انواع سایت های شرکتی، شخصی، خبری، آموزشی، چند منظوره و… را با قابلیت فروشگاهی تجربه کنید.

 

آیا وبسایتی که در این دوره طراحی میشود صرفا یک ظاهر دارد یا میتوانیم طرح های مختلفی را پیاده سازی کنیم؟

با مهارت هایی که با این دوره فرا میگیرید براحتی میتوانید طرح دلخواه خودتان را در وبسایت تان پیاده سازی کنید و بدون حتی یک خط کدنویسی وبسایت تان را دقیقا مطابق نظر و سلیقه خود طراحی کنید.
لازم به ذکر که بسیاری از وبسایت های معروف ایرانی هم دقیقا با همین روش طراحی شده اند.

 

چرا دموی وبسایت طراحی شده در این دوره را قرار ندادید؟

همانطور که پیشتر هم گفتیم هدف این دوره صرفا رسیدن به یک طرح نهایی خاص نیست روال آموزش طوری است که مثلا برای طراحی هدر سایت نحوه طراحی انواع هدر ها آموزش داده میشود مثلا (هدر تمام عرض – نیمه عرض – با عکس – با رنگ – منو در هدر – لوگو سمت چپ راست وسط – نمایش اطلاعات بیشتر در هر – بنر در هدر – شبکه های اجتماعی در هدر و…) بنابراین ما این دوره را برای افرادی که میخواهند طراحی انواع سایت ها را یادبگیرند تولید کردیم لذا اگر بخواهیم دمو برای طرح نهایی قرار دهیم باید صدها نمونه طرحی که یادگرفتیم را دمو کنیم.

 

چرا شرکت در این دوره یک سرمایه گذاری زودبازده است؟

شما در دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس شرکت میکنید، روزی ۲ ساعت با لذت آموزش میبینید و تمرین میکنید، ۱۲ روز بعد مهارت هایی بدست میاورید که میتوانید انواع وبسایت های حرفه ای را براحتی طراحی کنید و حالا میتوانید پروژه طراحی سایت قبول کنید و به ازای هر پروژه مبلغی بین ۱/۵۰۰/۰۰۰ تا ۴/۰۰۰/۰۰۰ دریافت کنید.

 

 

چیزی که در همه دوره های آموزشی سایت وبسافت۳ قابل توجه است این است که ما وقت شما را صرف مباحث تئوری و خسته کننده نمیکنیم. در همه مقاطع دستورالعمل اجرایی و عملی داریم و حتی در تدوین فیلم ها ثانیه های اضافه هم حذف شده تا وقت ارزشمند شما هدر نرود.

 

بعد از شرکت در این دوره تمامی جلسات و فایل های استفاده شده بصورت کاملا منظم و ساماندهی شده در پنل کاربری شما قرار میگیرد و میتوانید جلسات را بدون هیچ محدودیت زمانی دانلود کنید یا آنلاین مشاهده کنید.

 

 

هدیه ویژه دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس به شرکت کنندگان دوره :

شما بعد از شرکت در دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی ، علاوه بر دسترسی به جلسات دوره، قالب حرفه ای و چندمنظوره RT-Theme به مبلغ ۸۰ هزار تومان را بعنوان هدیه و بصورت کاملا رایگان دریافت میکنید.

 

 

 

عمده مباحث مطرح شده در دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی

چگونه سایت بسازیم؟
روال کلی آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی – سیستم مدیریت محتوا چیست؟ – وردپرس چگونه کار میکند. – سایت وردپرسی ما چه امکاناتی دارد؟ – قالب های وردپرس – افزونه های وردپرس
نصب وردپرس در ویندوز کامپیوتر (لوکال هاست)
پیشنیازها – نصب نرم افزار شبیه ساز سرور (زمپ) – ایجاد دیتابیس – نصب وردپرس بصورت لوکال
نحوه ثبت هاست و دامنه + ثبت شناسه ایرنیک
انتخاب هاست و دامنه مناسب – آموزش ثبت دامنه و هاست بصورت پروژه محور و مرحله به مرحله – آموزش ثبت شناسه ایرنیک برای ثبت دامنه
نصب وردپرس در سی پنل
نحوه ورود به کنترل پنل هاست سی پنل – دایرکتوری های اصلی هاست – ایجاد دیتابیس و یوزر در سی پنل – آپلود وردپرس در سی پنل – نصب وردپرس در هاست انلاین
ساختار وردپرس (فایل ها و پوشه های وردپرس)
فایل های مهم وردپرس و هسته وردپرس – دایرکتوری قالب های وردپرس – دایرکتوری افزونه های وردپرس
آموزش کامل پنل مدیریت وردپرس
در این بخش بصورت کامل با تک تک بخش های پنل مدیریت وردپرس کار میکنیم و آموزش میدهیم. این بخش شامل آموزش کار با پیشخوان وردپرس – نوشته های وردپرس برای انتشار پست – آپلود انواع رسانه در وردپرس – برگه های وردپرس – مدیریت دیدگاه ها و نظرات کاربران در وردپرس – مدیریت قالب ها و افزونه های وردپرس – کار با ابزارک های وردپرس – کار با فهرست ها و مدیریت منوی های وردپرس – مدیریت کاربران وردپرس – ابزارهای کاربردی وردپرس – تنظیمات فنی و تخصصی وردپرس و…
انتخاب یک قالب حرفه ای برای شروع کار طراحی سایت
در این قسمت یکی از بهترین و محبوب ترین قالب های وردپرس را برای شروع کار انتخاب میکنیم
نکته : این قالب پولی است و مبلغ آن ۸۰ هزار تومان است اما رایگان در اختیار شرکت کنندگان این دوره قرار میگیرد.
تشریح امکانات منحصر بفرد قالب
امکانات خاصی که خوده قالب به بخش های مختلف وردپرس مثل نوشته ها، برگه هاو… میدهد را بررسی میکنیم
کار با تنظیمات قالب برای سفارشی سازی ظاهر سایت
این بخش شامل تنظیمات عمومی مثل انتخاب فایوآیکون – تعیین افکت بارگذاری المان های وبسایت – تعیین سطح واکنشگرایی وبسایت – حالت نمایش یا عدم نمایش سایدبار ها در صفحات سایت و… میشود
نحوه ایجاد انواع هدر در سایت
در این قسمت نحوه طراحی انواع هدر با ظواهر مختلف را یادمیگیرید مثلا تعیین عرض هدر، رنگ هدر، تصویر پس زمینه هدر، نمایش المان های مورد نیاز در هدر، جایگاه لوگو، منو، آیکون های شبکه های اجتماعی، بنر، محتوای خاص و… در هدر
نحوه ایجاد انواع منو در سایت
در این بخش نحوه ایجاد منوی دلخواه در وبسایت را بصورت کامل یادمیگیرید منویی با ابعاد و رنگ بندی و آیکون های دلخواه
آموزش ایجاد انواع المان های محتوایی در سایت
در این بخش نحوه ایحاد انواع المان ها و باکس های محتوایی قابل استفاده در وبسایت را یادمیگیرید این موارد شاما باکس محتوا با تصویر یا آیکون – محتوا در چندین تب – لیست با ایکون – محتوای آکاردئونی – باکس های زنجیره ای محتوا – ویترین محصولات – محصولات ووکامرس – باکس تبلیغاتی – نقشه گوگل – نظرات مشتریان – اسلایدر – نمایش محتواهای مختلف در اسلایدشو و…)
تنظیمات کامل رنگ بندی وبسایت
در این بخش یادمیگیرید رنگ بندی محتوای متنی وبسایت را بصورت کامل و دقیق مشخص کنید
ایجاد صفحات اختصاصی نظیر نمونه کار ها - اعضای تیم - درباره ما و...
یادمیگیرید چگونه صفحات حرفه ای برای نمونه کار ها – اعضای تیم – درباره ما – تماس با ما و… ایجاد کنید.
آموزش ایجاد اسلایدرهای زیبا با استفاده از افزونه قدرتمند روولوشن اسلایدر
در یکی از بهترین مباحث دوره شما نحوه ایجاد انواع اسلایدر های بزرگ و تمام صفحه را با استفاده از افزونه قدرتمند روولوشن اسلایدر یادمیگیرید. ضمن اینکه با تمام امکانات این افزونه هم کار میکنیم و در زمینه ساخت اسلایدشو های حرفه ای و زیبا متخصص میشویم
آموزش تنظیمات کامل تایپوگرافی سایت (تعیین فونت مخصوص هر بخش)
در این بخش نوع فونت و اندازه فونت قسمت های مختلف وبسایت را مشخص میکنیم مثلا فونت عناوین – فونت منوها – فونت بدنه و…
تنظیمات کامل شبکه های اجتماعی در سایت
یادمیگیرید که چطور آیکون های شبکه اجتماعی مورد نظرتان را همراه با لینک و آیکون مربوطه در وبسایت نمایش دهید
آموزش سئوی وردپرس با بهترین افزونه سئو وردپرس
در این بخش ضمن آموزش کامل افزونه محبوب wordpress seo تنظیمات سئو و بهینه سازی وبسایت را یادمیگیرید
آموزش حرفه ای فرم سازی در وردپرس
در این بخش فرم سازی در وردپرس را بصورت کامل و حرفه ای یادمیگیرید و میتوانید انواع فرم های تماس – استخدام و… را تنها با کشیدن و رها کردن و بدون کدنویسی طراحی کنید و به فرم های خود قابلیت اپلود فایل – پاسخگویی خودکار – افزودن کد امنیت کپچا – نمایش پیام و یا انتقال کاربر به صفحه ای پس از ارسال فرم و… اضافه کنید.

 

 

تخفیف بگیرید :

نام شهر خود را وارد کتید تا کدتخفیف ۵۰ هزار تومانی برای شما نمایش داده شود

لطفا صبر کنید

18 دیدگاه برای آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی جدید (۲۰۱۹)

 1. امتیاز 3 از 5

  سلام لطفا چند جلسه رایگان بصورت تصادفی از این دوره قرار بدین. مثلا قسمت ۱۵، ۲۵، ۴۰، …

 2. امتیاز 5 از 5

  سلام. در مورد دوره آموزش سایت بدون کد نویسی سوال داشتم!؟

  تاریخ ساخت این آموزش چه زمانیه؟‌ همونطور که نوشتین جدیده یا فقط تاریخ انتشارش ۲۰۱۹ س؟
  بعد از ثبت نام همه آموزش ها رو میشه دانلود کرد یا جلسات در حال برگزاریه و هنوز کامل نشده دوره؟
  گروه پشتیبانی که گفتید کار میکنه یا نه؟ این برای من خیلی مهمه

  منتظر جوابم ممنون

  • سلام آموزش جدیده تازه ضبط شده – دوره کامل شده بعد از ثبت نام لینک های دانلود در پنل کاربری تون قرارمیگیره. پشتیبانی هم انجام میشه

 3. امتیاز 3 از 5

  سلام لطفا هرچه زودتر بررسی کنید این دو جلسه قابل دسترسی نیستند(لینک داخل پنلم مشکل داره):

  امکانات قالب برای انتشار پست و برگه و کار با بخش محصولات
  ممنون

  • سلام اصلاح شد ممنون از اطلاع رسانی تون

 4. امتیاز 5 از 5

  سلام
  آیا مطالب این دوره در دوره اموزشی ۷۰ جلسه ای خودتون هست ؟

  • سلام خیر این دوره کاملا با دوره ۷۰ جلسه ای فرق میکنه

 5. امتیاز 4 از 5

  سلام
  من تا حدی اشنایی دارم من میخوام یه اموزشی باشه که بتونیم بفهمیم که تمام ایتمهای روی صفحه رو بتونم پیدا کنم که از کجا تغییر ، حذف و اضافه کنیم
  لطفا راهنمایی کنید که کرو بسته رو بخرم

  • سلام موردی که میفرمایید یکی از موضوعات اصلی این دوره است. پیشنهاد ما همین دوره است

 6. امتیاز 4 از 5

  سلام لطفا تفاوت این دوره با دوره ۷۰ جلسه ای را بفرمایید، آیا اگر دوره ۷۰ جلسه ای را خریداری کنم مباحث این دوره را نیز پوشش می دهد؟

  • سلام این دوره کاملا با دوره ۷۰ جلسه ای تفاوت داره – در این دوره شما نحوه طراحی سایت بدون کدنویسی با قالب های آماده رو یادمیگیرید اما در دوره ۷۰ جلسه ای با تمرکز روی کدنویسی نحوه طراحی قالب اختصاصی از صفرتاصد رو آموزش میبینید.

 7. امتیاز 4 از 5

  سلام
  من میخوام آموزشی داشته باشم که بتونم هر نوع سایتی رو برای هر نوع شرکتی طراحی کنم پیشنهاد شما این دوره هست یا دوره ی ۷۰ جلسه ای آموزش وردپرس؟

  • سلام بنظرم برای شروع کار ابتدا این دوره رو بگذرونید و بعد برای توسعه و پیشرفت کارتون دوره ۷۰ جلسه ای رو شرکت کنید تا بتونید هم قالب های آماده رو به دلخواه خودتون ویرایش کنید و هم قالب اختصاصی از صفر طراحی کنید

 8. امتیاز 4 از 5

  (مالک تایید شده)

  سلام. شما که پکیج به این خوبی درست کردید ( چه پکیج رایگانش که مقدماتی بود و چه همین دوره که تکمیلیش بود…تنها انتقاد من که بسیار هم تو ذوقم خورد این بود که فایل قسمت سئو افزونه yaost دقیقا همون فایلی بود که در پکیج رایگان بود..یه فایل نصفه..چون در اونجا مجانی بود قابل قبول بود ولی متاسفانه در اینجا هم عین همان فایل و مطلب رو بعنوان یه مطلب جدید در رئوس مطالب گذاشتید که بنظرم کار جالبی نبود و شدیدا ناراحت کننده بود. بحث سئو رو بعنوان یکی از بحثهای اصلی می بایست کامل می گذاشتید.
  بهرحال با تشکر از شما

  • سلام بزرگوار، بخش جدیدی برای سئو اضافه شد

 9. امتیاز 4 از 5

  سلام صفحه ساز ویژوال کامپوزر هم آموزش دادید ؟

  • سلام مشخصا با ویژوال کامپوزر کار نمیکنیم اما قالبی که استفاده میکنیم خودش یک صفحه ساز اختصاصی داره. شما کار با یک نوع صفحه ساز رو یادبگیرید با بقیه صفحه ساز ها هم میتونید کار کنید

 10. امتیاز 4 از 5

  آقای حیدری عزیز خسته نباشید
  فروشگاه اینترنتی هم هست این قالبی که آموزش دادید ؟

  • سلام ممنون – بله

 11. امتیاز 5 از 5

  سلام و خسته نباشید
  من تا حدودی (مقدماتی)WP رو اموزش دیدم این دوره نیاز هست یا همون دوره ۷۰ جلسه ای رو تهیه کنم؟

  • سلام این دوتا دوره با هم متفاوت هستند. در دوره ۷۰ جلسه ای تمرکز بیشتر روی بحث کدنویسی و توسعه و طراحی قالب وردپرس هست اما در این دوره طراحی سایت رو بدون کدنویسی و با قالب های آماده یادمیگیرید. اگر میخواید طراح سایت بشید و وارد بازار کارش بشید قطعا جفتش لازمه

 12. امتیاز 5 از 5

  سلام و عرض خسته نباشید ..
  عذر خواهم توی سر فصل ها و عناوین اموزشی این دوره مبحث ریپانسیو کردن سایت رو ندیدم، به این بحث نمیپردازید ؟؟
  اگر نه، ایا دوره ای برای خصوص واکنش گرا کردن سایت دارید یا نه ؟ یا خود این قالب وانکش گرا هست و نیازی به اون نیست ؟؟
  با تشکر …

  • سلام دوست عزیز قالبی که برای راه اندازی سایتمون انتخاب میکنیم یک قالب حرفه ای پیشرفته و کاملا ریسپانسیو هست.
   دوتا دوره برای بحث ریسپانسیو داریم که اونها کدنویسی هستن توی این دوره اصلا بحث کدنویسی نداریم

 13. امتیاز 5 از 5

  سلام اقای حیدری، خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بدونم که با خرید دوره ۷۰ جلسه ای طراحی قالب وردپرس، به فایلهای اموزش این دوره هم دسترسی پیدا میکنیم؟ چون دیدم توی توضیحات دوره طراحی قالب نوشتید که وردپرس مقدماتی تا فوق پیشرفته. یا اینکه در دوره طراحی قالب از قالب های اماده و ویرایش اونها هیچ صحبتی به میون نمیاد ؟
  چونکه میخواستم تو این دوره شرکت کنم خواستم ببینم با خرید دوره طراحی قالب این دوره رو هم شامل میشه یا نه هر دو کاملا مستقل هستند …
  با تشکر

  • سلام بزرگوار، خیر این دوتا دوره متفاوت هستند و ارتباطی با هم ندارند

 14. امتیاز 4 از 5

  (مالک تایید شده)

  سلام اقای حیدری .. وقت بخیر
  محمدپور هستم . توی دوتا دوره از اموزشها شرکت کردم ولی الان که ایمیل و پسورد رو میزنم وارد نمیشه، حتی بازیابی رمز هم نمیکنه میگه ایمیل اشتباهه ولی من با همین ایمیل حساب ساخته بودم …
  morteza2653@yahoo.com
  کد رهگیری هم برام ایمیل شد به همین ادرسم . ممنونم میشم مشکل رو حل کنید میخواستم از دوره استفاده کنم ..

  • سلام جناب محمدپور، اطلاعات ورود به حساب کاربری به ایمیلتون ارسال شد و دوره های شما در پنلتون موجود هست

 15. امتیاز 3 از 5

  (مالک تایید شده)

  سلام. این تم که با این دوره بود تاریخ مصرفش گزشته بروزرسانی لازم داره لطفا بروزرسانی کنید و تاریخ بروزرسانی رو بنویسید.
  برای کسانی هم که تازه میخوان این دوره رو بگیرن لازمه که بروزرسانی کنید 🙂
  یه هدیه به ما دادین با این دوره ما هم با هدیه شما پیش رفتیم حالا تا آخر ادامه بدین این لطفتون رو 🙂
  ممنون

  • سلام بله خیلی ممنون از اطلاع رسانی تون

 16. امتیاز 4 از 5

  .سلام خسته نباشید آیا این دوره جدید و به روز رسانی شده هست؟ چون من تصمیم دارم اول این دوره را بگیرم و بعد از تکمیلش دوره هفتاد جلسه ایی رو تهیه کنم اگر مناسب هست لطفا بفرمایید .
  و اینکه آموزش ریسپانسیو کردن سایت هم در این دوره هست آیا یا خیر؟ و ما بعد از این دوره میتونیم سایتمون رو ریسپانسیو کنیم آیا؟

  • سلام بله برنامه تون خوبه ابتدا طراحی سایت بدون کدنویسی رو یادمیگیرید و بعد کدنویسی
   در مورد سوال دومتون هم بله در نهایت وبسایت ما کاملا ریسپانسیو خواهد بود

 17. امتیاز 3 از 5

  (مالک تایید شده)

  سلام . من دوره شما رو گرفتم . و پرداخت کردم اما لینکی برای من تو حساب کاربری برای دانلود نیمومده! چیکار باید کنم ؟

  • سلام بزرگوار توی حساب کاربری تون بخش دوره های من رو ملاحضه بفرمایید
   اگه بازم سوال یا مشکلی داشتید با شماره ۰۹۳۵۵۵۹۷۱۳۹ تماس بگیرید

 18. امتیاز 5 از 5

  (مالک تایید شده)

  سلام چرا تو این دوره کار با المنتور داده نشده؟؟
  پشتیبانی دوره خیلی خوبه و ارزش این دوره خیلی بیشتر از اینه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 10 =

عضویت در خبرنامه وبسافت3
با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!