فقط واتساپ ۰۹۱۵۷۲۳۲۳۹۸

طراحی سایت با وردپرس

آموزش طراحی و ساخت سایت بدون کدنویسی

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی یکی از محبوب ترین مهارت های حوزه آیتی است که این روزها افراد زیادی را به سمت خود جذب میکند چرا که باتوجه به شرایط اخیر و توسعه کسب و کارهای اینترنتی نیاز به طراحی سایت روز به روز بیشتر میشود. در این دوره صفرتاصد طراحی سایت بدون کدنویسی را بصورت پروژه محور در قالب طراحی سایت دیجی کالا به شما آموزش میدهیم

1,690,000 تومان

تعداد دانشجو : 66

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی یکی از محبوب ترین مهارت های حوزه آیتی است که این روزها افراد زیادی را به سمت خود جذب میکند چرا که باتوجه به شرایط اخیر و توسعه کسب و کارهای اینترنتی نیاز به طراحی سایت روز به روز بیشتر میشود. حالا وردپرس با قابلیت امکان راه اندازی سایت بدون نیاز به برنامه نویسی تحول عظیمی در این صنعت ایجاد کرده تا افراد با یادگیری این مهارت ارزشمند و البته نه چندان سخت وارد این حوزه شوند و در این بازار پر رونق درآمد خوبی داشته باشند. در دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی نحوه طراحی و راه اندازی یک سایت حرفه ای مشابه دیجی کالا را از صفرتاصد بدون نیاز به دانش برنامه نویسی بطور کامل یادمیگیرید. پس اگر…

اگر میخواهید یک وبسایت حرفه ای برای خود راه اندازی کنید اما راه روش صحیح را نمیدانید

اگر میخواهید بجای پرداخت مبالغ هنگفت به شرکت های طراحی سایت، خودتان وبسایت تان را طراحی کنید.

اگر میخواهید خیلی زود از طراحی سایت بدون کدنویسی درآمد کسب کنید و متخصص شوید

اگر علاقه ای به یادگیری مباحث کدنویسی ندارید و میخواهید بدون حتی یک خط کدنویسی بصورت حرفه ای طراحی سایت یادبگیرید، این دوره دقیقا برای شما طراحی شده تا با کمترین زمان و انرژی بهترین مسیر را برای یادگیری طراحی سایت حرفه ای بدون کدنویسی طی کنید.

 

 

روند کلی دوره چگونه است؟

فاز اول :

در فاز اول شما با وردپرس و نحوه عملکرد آن بطور کامل آشنا میشوید اینکه وردپرس دقیقا چگونه کار میکند و ما چرا باید از وردپرس استفاده کنیم و چطور میتوانید وبسایت های حرفه ای با امکانات حرفه ای بدون نیاز به دانش برنامه نویسی طراحی کنیم و نحوه نصب و کار با بخش های مختلف وردپرس را بصورت عملی و پروژه محور یادمیگیریم تا آماده آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی شویم.

فاز دوم :

در فاز دوم انواع قالب های وردپرس را میشناسیم از کجا و چطور قالب موردنظرمان را پیدا کنیم مارکت های مختلف فروش قالب و افزونه وردپرس را بررسی میکنیم (ژاکت – راست چین – ابزار وردپرس) و در نهایت پس از بررسی بهترین مارکت ایرانی برای تهیه قالب و افزونه وردپرس را انتخاب و قالب مورد نظرمان را تهیه میکنیم. (شما نیاز به خرید قالب و افزونه ندارید، ابزارهای لازم در همین دوره در اختیار شما قرار میگیرد)

فاز سوم :

در این مرحله ابتدا نحوه نصب و راه اندازی قالب حرفه ای وودمارت را به دو روش “بسته نصبی آسان” و “نصب قالب خام” یادمیگیرید مزایا و معایب هر روش را بررسی میکنیم و در نهایت از نصب قالب خام شروع میکنیم و مرحله به مرحله از صفر نحوه طراحی سایتی مشابه دیجی کالا را بصورت کاملا عملی و پروژه محور یادمیگیرید. در این مرحله نحوه کار با افزونه صفحه ساز المنتور، آموزش کامل افزونه ووکامرس و همچنین تنظیماتی که در قالب فروشگاهی وودمارت وجود دارد را بطور کامل یادمیگیرید.(دوره آموزش طراحی سایت بدون برنامه نویسی)

فاز چهارم :

تبریک! شما تا اینجا نحوه طراحی سایتی مشابه دیجی کالا را بطور کامل یادگرفتید حالا وقتش رسیده تا یک دامنه و هاست ثبت کنید و وبسایتی که بصورت لوکال در کامپیوتر شخصی تان طراحی کردید را به هاست آنلاین منتقل کنید. تمام مراحل مربوط به تهیه هاست و دامنه و بارگذاری سایت در اینترنت را با تمام جزئیاااات در این بخش یادمیگیرید. با هم قدم به قدم یک هاست و یک دامنه به آدرس webtaban.ir ثبت میکنیم و وبسایتمان را روی همین دامنه راه اندازی میکنیم. (لازم به ذکر است در این مرحله نحوه ثبت شناسه ایرنیک برای ثبت دامنه های ملی ir را هم بطور کامل یادمیگیرید) پایان آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی

 

 

مشاهده دموی آنلاین سایت طراحی شده در دوره

طراحی سایت بدون برنامه نویسی

 

چرا باید آموزش طراحی سایت بدون برنامه نویسی را یادبگیرم؟

آموزش طراحی سایت بدون برنامه نویسی یک مهارت پولساز و بسیار ساده است. درواقع شما بدون هیچ پیشنیازی صرفا همین که کار با کامپیوتر را بلد باشید میتوانید این مهارت را در کمترین زمان ممکن یادبگیرید و برای خودتان و کارفرما سایت طراحی کنید. پس اگر ذره ای به این حوزه علاقه دارید و میخواهید یک مهارت پولساز یادبگیرید یا اینکه خودتان برای کسب و کارتان نیاز به سایت دارید میتوانید با آموزش طراحی سایت بدون برنامه نویسی بجای پرداخت مبالغ سنگین به شرکت های مختلف، خودتان وبسایت تان را طبق سلیقه و نظرتان هر طور که دلتان میخواهد طراحی کنید.

 

آموزش طراحی سایت بدون نیاز به کدنویسی

آموزش طراحی سایت بدون نیاز به کدنویسی کار ساده ایست اما فکر نکنید چون ساده است پس نمیتوان وبسایت حرفه ای راه اندازی کرد یا درآمد خوبی ندارد نه کافیست نگاهی به دموی سایت طراحی شده در این دوره بیاندازید و صفحات مختلف آن را بررسی کنید میبینید که چطور با همین روش میتوان وبسایتی مشابه دیجی کالا راه اندازی کرد. ضمن اینکه بسیاری از شرکت های مطرح در حوزه طراحی سایت هم دقیقا با همین روش کار میکنند و هزینه های چند ده میلیونی دریافت میکنند. پس خیالتان راحت با آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی هم میتوانید وبسایت های حرفه ای با امکانات عالی راه اندازی کنید هم میتوانید درآمد خوبی داشته باشید فقط باید از راه صحیح و اصولی آموزش ببینینید.

 

 

آیا میتوانم بدون شرکت در این دوره و بصورت خودآموز این مهارت هارا یادبگیریم؟

آموزش طراحی سایت بدون برنامه نویسی هم میتواند خیلی سخت و هم خیلی آسان باشد و این تماما به این بستگی دارد که شما چطور و از چه روشی اقدام به یادگیری میکنید انتخاب با خودتان است شما میتوانید با انتخاب یک آموزش استاندارد و جامع پس از دوماه هر آنچه از طراحی سایت بدون کدنویسی نیاز است را یادبگیرید یا راه دوم را انتخاب کنید و با دیدن آموزش های پراکنده و جسته گریخته در اینترنت وقت خود را تلف کنید دراین صورت احتمالا شما هم مثل بقیه افراد مشابه پس از دو سال هنوز تکنیک های تاثیرگذار و استاندارد در طراحی المان های خاص وبسایت را نمیدانید یا در انتخاب قالب مناسب از مارکت مناسب مشکل دارید یا روش های اصولی ثبت هاست و دامنه متناسب با وبسایت را بلدنیستید و خیلی موارد دیگر که قطعا ارزش یک بار بدون دردسر یادگرفتن را دارد.

آموزش طراحی سایت با وردپرس

 

فریب تبلیغات را نخورید…

“یادگیری طراحی سایت در ده دقیقه” – ” آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس در 20 دقیقه” و…
احتمالا تبلیغات زیادی برای فروش پکیج های آموزش طراحی سایت بدون نیاز به برنامه نویسی در اینترنت با این عناوین دیده اید بله اگر معنی آموزش طراحی سایت صرفا راه اندازی یک قالب آماده وردپرس با استفاده از بسته نصبی در یک نمونه طرح و بدون توانایی در خلق طرح دلخواه در ظاهر سایت باشد بله در 20 دقیقه قابل یادگیری است

اما اگر میخواهید واقعا آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی را به معنی واقعی خودش یادبگیرید یعنی بتوانید سایت تان را طبق سلیقه و طرح دلخواه پیاده سازی کنید و توانایی طراحی 100 نمونه سایت مختلف با طرح های مختلف را داشته باشید قطعا بحث کمی تخصصی تر میشود و حالا شاید نتوان به همه پکیج های آموزش طراحی سایت بدون نیاز به برنامه نویسی با وردپرس اعتماد کرد.

زمان، انرژی و انگیزه سرمایه اصلی شماست، در مصرف آن بسیار هوشیار باشید تا زمان خود را در مسیر اشتباه یادگیری هدر ندهید، انرژی خود را در مباحثی که شما را به هدف تان نمیرساند صرف نکنید تا انگیزه و علاقه تان بیهوده از بین نرود.

 

طراحی چه نوع سایت هایی را در این دوره یاد میگیرم؟

تمرکز اصلی آموزش روی طراحی سایتی مشابه دیجی کالا است اما نکه مهم آموزش این است که مهارت های شما در این دوره محدود به سایتی که طراحی کردیم نمیشود و بسیار وسیع تر است چرا که شما ابتدا نحوه کار با ابزارها و امکانات مختلف هر المان را یادمیگیرید سپس نحوه شخصی سازی و رسیدن به طرح دلخواه را میاموزید بنابراین انتظار میرود با شرکت در این دوره شما علاوه بر توانایی طراحی وبسایت های فروشگاهی مشابه دیجی کالا، مهارت طراحی انواع وبسایت های شرکتی، شخصی، آموزشی، چندمنظوره و… را هم داشته باشید.

با شرکت در دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس شما میتوانید براحتی لذت یادگیری طراحی انواع سایت های شرکتی، شخصی، خبری، آموزشی، چند منظوره و… را با قابلیت فروشگاهی تجربه کنید.

 

آیا وبسایتی که در این دوره طراحی میشود صرفا یک ظاهر دارد یا میتوانیم طرح های مختلفی را پیاده سازی کنیم؟

با مهارت هایی که با این دوره فرا میگیرید براحتی میتوانید طرح دلخواه خودتان را در وبسایت تان پیاده سازی کنید و بدون حتی یک خط کدنویسی وبسایت تان را مطابق نظر و سلیقه خود طراحی کنید.
لازم به ذکر است که بسیاری از وبسایت های معروف ایرانی هم دقیقا با همین روش طراحی شده اند.

 

چرا شرکت در این دوره یک سرمایه گذاری زودبازده است؟

شما در دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس شرکت میکنید، روزی 2 ساعت با لذت آموزش میبینید و تمرین میکنید، 45 روز بعد مهارت هایی بدست میاورید که میتوانید انواع وبسایت های حرفه ای را براحتی طراحی کنید و حالا میتوانید پروژه طراحی سایت قبول کنید و به ازای هر پروژه مبلغی بین 3/500/000 تا 15/000/000 دریافت کنید.(درآمد طراحی سایت)

 

 

چیزی که در همه دوره های آموزشی سایت وبسافت3 قابل توجه است این است که ما وقت شما را صرف مباحث تئوری و خسته کننده نمیکنیم. در همه مقاطع دستورالعمل اجرایی و عملی داریم و حتی در تدوین فیلم ها ثانیه های اضافه هم حذف شده تا وقت ارزشمند شما هدر نرود.

 

بعد از شرکت در این دوره تمامی جلسات و فایل های استفاده شده بصورت کاملا منظم و ساماندهی شده در پنل کاربری شما قرار میگیرد و میتوانید جلسات را بدون هیچ محدودیت زمانی دانلود کنید یا آنلاین مشاهده کنید.

 

 

۱ – وردپرس چیست و چگونه کار میکند

ویدیو

عدم دسترسی

۲ – نصب وردپرس در ویندوز کامپیوتر (لوکال هاست)

ویدیو

عدم دسترسی

۳ – ساختار وردپرس

ویدیو

عدم دسترسی

۴ – پنل مدیریت وردپرس

ویدیو

عدم دسترسی

۵ – نوشته ها در وردپرس

ویدیو

عدم دسترسی

۶ – رسانه ها در وردپرس

ویدیو

عدم دسترسی

۷ – برگه های وردپرس

ویدیو

عدم دسترسی

۸ – دیدگاه های وردپرس

ویدیو

عدم دسترسی

۹ – قالب های وردپرس

ویدیو

عدم دسترسی

۱۰ – ابزارک های وردپرس

ویدیو

عدم دسترسی

۱۱ – فهرست ها در وردپرس

ویدیو

عدم دسترسی

۱۲ – افزونه های وردپرس

ویدیو

عدم دسترسی

۱۳ – کاربران وردپرس

ویدیو

عدم دسترسی

۱۴ – ابزار های وردپرس

ویدیو

عدم دسترسی

تنظیمات وردپرس

ویدیو

عدم دسترسی

16 - انتخاب قالب مناسب برای طراحی سایت دیجی کالا

ویدیو

عدم دسترسی

17 - راه اندازی قالب بصورت بسته نصبی آسان و مشابه دمو + سورس گاردین

ویدیو

عدم دسترسی

18 - راه اندازی قالب بصورت خام و نصب افزونه های مورد نیاز

ویدیو

عدم دسترسی

19 - طراحی هدر دیجی کالا

ویدیو

عدم دسترسی

20 - طراحی مگامنوی دسته بندی و منوی اصلی مشابه دیجی کالا در هدر

ویدیو

عدم دسترسی

21 - اصلاح فونت سایت و شروع طراحی بدنه سایت دیجی کالا با المنتور

ویدیو

عدم دسترسی

22 - نصب المنتور پرو و ایجاد اسلایدر بنر تبلیغات

ویدیو

عدم دسترسی

23 - نصب و پیکربندی افزونه فروشگاه ساز ووکامرس

ویدیو

عدم دسترسی

24 - آموزش ایجاد محصول در ووکامرس

ویدیو

عدم دسترسی

25 - نمایش محصولات پیشنهاد شگفت انگیز بصورت اسلایدر

ویدیو

عدم دسترسی

26 - ادامه نمایش محصولات شگفت انگیز بصورت اسلایدر

ویدیو

عدم دسترسی

27 - ایجاد بنرهای تبلیغاتی در صفحه اصلی (المنتور)

ویدیو

عدم دسترسی

28 - نمایش محصولات از دسته بندی خاص در تب + باکس پیشنهاد لحظه ای

ویدیو

عدم دسترسی

29 - نمایش باکس آیکون دسته بندی های فروشگاه

ویدیو

عدم دسترسی

30 - نمایش باکس پرفروش ترین محصولات + باکس برندهای ویژه

ویدیو

عدم دسترسی

31 - بررسی تنظیمات قالب برای استفاده از المان ها و ابزارکهای فوتر

ویدیو

عدم دسترسی

32 - طراحی فوتر دیجی کالا

ویدیو

عدم دسترسی

33 - تنظیمات حرفه ای سایت (بخش اول)

ویدیو

عدم دسترسی

34 - تنظیمات حرفه ای سایت (بخش دوم

ویدیو

عدم دسترسی

35 - تنظیمات حرفه ای سایت (بخش سوم)

ویدیو

عدم دسترسی

36 - تنظیمات حرفه ای سایت (بخش چهارم)

ویدیو

عدم دسترسی

37 - آموزش کامل محصولات متغیر و نحوه تعریف محصول متغیر

ویدیو

عدم دسترسی

38 - فیلتربندی محصولات بر اساس قیمت و ویژگی ها در صفحه محصولات

ویدیو

عدم دسترسی

39 - رفع ایرادات جزئی سایت تا به اینجا

ویدیو

عدم دسترسی

40 - شخصی سازی صفحه سبد خرید و تسویه حساب

ویدیو

عدم دسترسی

آماده سازی سایت برای انتقال به هاست واقعی (ایجاد بسته نصبی)

ویدیو

عدم دسترسی

خرید هاست و دامنه و نکات طلایی آن

ویدیو

عدم دسترسی

آماده سازی سایت برای انتقال به هاست واقعی (ایجاد بسته نصبی)

ویدیو

عدم دسترسی

ورود به سی پنل و انتقال سایت به هاست واقعی + شناخت و رفع خطاهای متداول

ویدیو

عدم دسترسی

معرفی بهترین قالب های آموزشی و نکات مهم آن

ویدیو

عدم دسترسی

آموزش ساخت محصول دوره آموزشی + نکات

ویدیو

عدم دسترسی

نکات مهم پیاده سازی صفحه ثبت نام کاربر در دوره آموزشی

ویدیو

عدم دسترسی

نقد و بررسی و آموزش قالب مگاوردپرس

ویدیو

عدم دسترسی

صفرتاصد آموزش استفاده از اسپات پلیر برای فروش دوره

ویدیو

عدم دسترسی

معرفی و انتخاب بهترین قالب در حوزه های مختلف

ویدیو

عدم دسترسی

خرید هاست دانلود و اتصال به سابدامنه

ویدیو

عدم دسترسی

هاست دانلود حرفه ای و نکات مهم آن

ویدیو

عدم دسترسی

آموزش کامل اتصال سایت به درگاه پرداخت

ویدیو

عدم دسترسی

ترفند دانلود رایگان قالب های پولی وردپرس

ویدیو

عدم دسترسی

چگونه پروژه طراحی سایت بگیریم

ویدیو

عدم دسترسی

چگونه در بازار طراحی سایت فعالیت کنیم (فوق العاده)

ویدیو

عدم دسترسی
رضا حیدری

سلام! من رضاحیدری هستم مدرس این دوره! اگر سوالی در مورد دوره داری همین الان توی اینستاگرام ازم بپرس. آیدی پیجم : websoft3_com@

پیج اینستاگرام
 1. علیرضا حسن زاده

  سلام
  بعد از دیدن این دوره میتونم قالب رو تو ژاکت و راست چین بفروشم ؟

  • رضا حیدری

   درود بر شما – برای این منظور از دوره آموزش طراحی قالب وردپرس استفاده کنید اون دوره دقیقا برای همینکاره (لینک زیر)
   https://websoft3.com/?p=16060

 2. سارا

  سلام روز بخیر ببخشید من میخام یه سایت برای کسب و کارم تهیه کنم که محصولات داخلش آپلود کنم و مشتری ها بتونن خرید راحت تری داشته باشن این دوره مناسب و جوابگو هستش ؟

  • رضا حیدری

   سلام و درود – بله این حداقل چیزی هست که میتونید توی سایتتون داشته باشید و این دوره کاملا جوابگو هست

 3. مهدی

  سلام وقت به خیر. بنده قصد داشتم در دوره آموزشی ورد پرس که در سایت گذاشتید شرکت کنم.ممنون میشم بفرمایید هزینه هاست و دامین که در دوره معرفی می کنید چقدره؟

  • رضا حیدری

   سلام و درود هاست و دامین مجموعا 17 هزار تومان

 4. مهدی

  لینک دمو ساسپند شده لطفا بروز کنید.

 5. soheila saedi (خریدار محصول)

  من از کدوم قسمت قالب رو دانلود کنم؟گفته بودین لازم نسیت خریداری کنید.

  • رضا حیدری

   بله توی اسپات پلیر لینک دانلودش رو قرار دادیم

 6. fsezeh اکبری (خریدار محصول)

  سلام. در مورد شیوه نصب این قالب در لوکال هاست میشه توصیح بدین؟

 7. سیدعطااله هجرتی (خریدار محصول)

  سلام بر استاد بزرگوار .وقت بخیر . استاد ما که زودتر از دوستان اقدام به خرید کردیم مشمول دریافت هدیه آرتی تم نمی شویم>

  • رضا حیدری

   سلام بزرگوار چرا میشید توی پنل کابری تون بخش دانلود ها هست

 8. msh20 msh2020

  مدت زمان این دوره چقدر هست؟
  ایا کار با edd یا وکامرس آموزش داده میشه؟

  • رضا حیدری

   حدود 6 ساعت – آموزش edd ووکامرس نداره

 9. مرضیه کاظمی تن

  سلام وقت بخیر بنده میخام یه سامانه تهیه غذا به صورت آنلاین طراحی کنم . که مشتری وارد بشه و ساندویج و فلافل خرید کنه و به صورت پست درب منزل تحویل بگیره .آیا این آموززش به درد من میخوره میتونم به هدفم برسم با یادگیری این آموزش؟؟؟؟؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی سردرگم هست.
  اگر این آموزش به دردم میخوره چه قالبی رو برای این کار پیشنهاد میکنید؟؟؟

 10. dani

  من از مطالب سایت شما در طراحی سایت arashholding.comاستفاده کردم و از شما به خاطر مطالب زیبایتان بسیار سپاس گزارم.

 11. صادق افضلی (خریدار محصول)

  سلام چرا تو این دوره کار با المنتور داده نشده؟؟
  پشتیبانی دوره خیلی خوبه و ارزش این دوره خیلی بیشتر از اینه

 12. zedbazi_2005z (خریدار محصول)

  سلام . من دوره شما رو گرفتم . و پرداخت کردم اما لینکی برای من تو حساب کاربری برای دانلود نیمومده! چیکار باید کنم ؟

  • رضا حیدری

   سلام بزرگوار توی حساب کاربری تون بخش دوره های من رو ملاحضه بفرمایید
   اگه بازم سوال یا مشکلی داشتید با شماره 09355597139 تماس بگیرید

 13. میترا

  .سلام خسته نباشید آیا این دوره جدید و به روز رسانی شده هست؟ چون من تصمیم دارم اول این دوره را بگیرم و بعد از تکمیلش دوره هفتاد جلسه ایی رو تهیه کنم اگر مناسب هست لطفا بفرمایید .
  و اینکه آموزش ریسپانسیو کردن سایت هم در این دوره هست آیا یا خیر؟ و ما بعد از این دوره میتونیم سایتمون رو ریسپانسیو کنیم آیا؟

  • رضا حیدری

   سلام بله برنامه تون خوبه ابتدا طراحی سایت بدون کدنویسی رو یادمیگیرید و بعد کدنویسی
   در مورد سوال دومتون هم بله در نهایت وبسایت ما کاملا ریسپانسیو خواهد بود

 14. alireza01367 (خریدار محصول)

  سلام. این تم که با این دوره بود تاریخ مصرفش گزشته بروزرسانی لازم داره لطفا بروزرسانی کنید و تاریخ بروزرسانی رو بنویسید.
  برای کسانی هم که تازه میخوان این دوره رو بگیرن لازمه که بروزرسانی کنید 🙂
  یه هدیه به ما دادین با این دوره ما هم با هدیه شما پیش رفتیم حالا تا آخر ادامه بدین این لطفتون رو 🙂
  ممنون

  • رضا حیدری

   سلام بله خیلی ممنون از اطلاع رسانی تون

 15. مرتضی محمدپور (خریدار محصول)

  سلام اقای حیدری .. وقت بخیر
  محمدپور هستم . توی دوتا دوره از اموزشها شرکت کردم ولی الان که ایمیل و پسورد رو میزنم وارد نمیشه، حتی بازیابی رمز هم نمیکنه میگه ایمیل اشتباهه ولی من با همین ایمیل حساب ساخته بودم …
  morteza2653@yahoo.com
  کد رهگیری هم برام ایمیل شد به همین ادرسم . ممنونم میشم مشکل رو حل کنید میخواستم از دوره استفاده کنم ..

  • رضا حیدری

   سلام جناب محمدپور، اطلاعات ورود به حساب کاربری به ایمیلتون ارسال شد و دوره های شما در پنلتون موجود هست

 16. مرتضی

  سلام اقای حیدری، خسته نباشید
  ببخشید میخواستم بدونم که با خرید دوره 70 جلسه ای طراحی قالب وردپرس، به فایلهای اموزش این دوره هم دسترسی پیدا میکنیم؟ چون دیدم توی توضیحات دوره طراحی قالب نوشتید که وردپرس مقدماتی تا فوق پیشرفته. یا اینکه در دوره طراحی قالب از قالب های اماده و ویرایش اونها هیچ صحبتی به میون نمیاد ؟
  چونکه میخواستم تو این دوره شرکت کنم خواستم ببینم با خرید دوره طراحی قالب این دوره رو هم شامل میشه یا نه هر دو کاملا مستقل هستند …
  با تشکر

  • رضا حیدری

   سلام بزرگوار، خیر این دوتا دوره متفاوت هستند و ارتباطی با هم ندارند

 17. moerteza2653

  سلام و عرض خسته نباشید ..
  عذر خواهم توی سر فصل ها و عناوین اموزشی این دوره مبحث ریپانسیو کردن سایت رو ندیدم، به این بحث نمیپردازید ؟؟
  اگر نه، ایا دوره ای برای خصوص واکنش گرا کردن سایت دارید یا نه ؟ یا خود این قالب وانکش گرا هست و نیازی به اون نیست ؟؟
  با تشکر …

  • رضا حیدری

   سلام دوست عزیز قالبی که برای راه اندازی سایتمون انتخاب میکنیم یک قالب حرفه ای پیشرفته و کاملا ریسپانسیو هست.
   دوتا دوره برای بحث ریسپانسیو داریم که اونها کدنویسی هستن توی این دوره اصلا بحث کدنویسی نداریم

 18. nooshinkooshan

  سلام و خسته نباشید
  من تا حدودی (مقدماتی)WP رو اموزش دیدم این دوره نیاز هست یا همون دوره 70 جلسه ای رو تهیه کنم؟

  • رضا حیدری

   سلام این دوتا دوره با هم متفاوت هستند. در دوره 70 جلسه ای تمرکز بیشتر روی بحث کدنویسی و توسعه و طراحی قالب وردپرس هست اما در این دوره طراحی سایت رو بدون کدنویسی و با قالب های آماده یادمیگیرید. اگر میخواید طراح سایت بشید و وارد بازار کارش بشید قطعا جفتش لازمه

 19. فرهادی

  آقای حیدری عزیز خسته نباشید
  فروشگاه اینترنتی هم هست این قالبی که آموزش دادید ؟

  • رضا حیدری

   سلام ممنون – بله

 20. میلاد

  سلام صفحه ساز ویژوال کامپوزر هم آموزش دادید ؟

  • رضا حیدری

   سلام مشخصا با ویژوال کامپوزر کار نمیکنیم اما قالبی که استفاده میکنیم خودش یک صفحه ساز اختصاصی داره. شما کار با یک نوع صفحه ساز رو یادبگیرید با بقیه صفحه ساز ها هم میتونید کار کنید

 21. مصعب ابوالقاسم (خریدار محصول)

  سلام. شما که پکیج به این خوبی درست کردید ( چه پکیج رایگانش که مقدماتی بود و چه همین دوره که تکمیلیش بود…تنها انتقاد من که بسیار هم تو ذوقم خورد این بود که فایل قسمت سئو افزونه yaost دقیقا همون فایلی بود که در پکیج رایگان بود..یه فایل نصفه..چون در اونجا مجانی بود قابل قبول بود ولی متاسفانه در اینجا هم عین همان فایل و مطلب رو بعنوان یه مطلب جدید در رئوس مطالب گذاشتید که بنظرم کار جالبی نبود و شدیدا ناراحت کننده بود. بحث سئو رو بعنوان یکی از بحثهای اصلی می بایست کامل می گذاشتید.
  بهرحال با تشکر از شما

  • رضا حیدری

   سلام بزرگوار، بخش جدیدی برای سئو اضافه شد

 22. fateme

  سلام
  من میخوام آموزشی داشته باشم که بتونم هر نوع سایتی رو برای هر نوع شرکتی طراحی کنم پیشنهاد شما این دوره هست یا دوره ی 70 جلسه ای آموزش وردپرس؟

  • رضا حیدری

   سلام بنظرم برای شروع کار ابتدا این دوره رو بگذرونید و بعد برای توسعه و پیشرفت کارتون دوره 70 جلسه ای رو شرکت کنید تا بتونید هم قالب های آماده رو به دلخواه خودتون ویرایش کنید و هم قالب اختصاصی از صفر طراحی کنید

 23. korshid

  سلام لطفا تفاوت این دوره با دوره 70 جلسه ای را بفرمایید، آیا اگر دوره 70 جلسه ای را خریداری کنم مباحث این دوره را نیز پوشش می دهد؟

  • رضا حیدری

   سلام این دوره کاملا با دوره 70 جلسه ای تفاوت داره – در این دوره شما نحوه طراحی سایت بدون کدنویسی با قالب های آماده رو یادمیگیرید اما در دوره 70 جلسه ای با تمرکز روی کدنویسی نحوه طراحی قالب اختصاصی از صفرتاصد رو آموزش میبینید.

 24. m.abdi

  سلام
  من تا حدی اشنایی دارم من میخوام یه اموزشی باشه که بتونیم بفهمیم که تمام ایتمهای روی صفحه رو بتونم پیدا کنم که از کجا تغییر ، حذف و اضافه کنیم
  لطفا راهنمایی کنید که کرو بسته رو بخرم

  • رضا حیدری

   سلام موردی که میفرمایید یکی از موضوعات اصلی این دوره است. پیشنهاد ما همین دوره است

 25. مصطفی کاظمی

  سلام
  آیا مطالب این دوره در دوره اموزشی 70 جلسه ای خودتون هست ؟

  • رضا حیدری

   سلام خیر این دوره کاملا با دوره 70 جلسه ای فرق میکنه

 26. moj_ghorbani@yahoo.com

  سلام لطفا هرچه زودتر بررسی کنید این دو جلسه قابل دسترسی نیستند(لینک داخل پنلم مشکل داره):

  امکانات قالب برای انتشار پست و برگه و کار با بخش محصولات
  ممنون

  • رضا حیدری

   سلام اصلاح شد ممنون از اطلاع رسانی تون

 27. علیرضا

  سلام. در مورد دوره آموزش سایت بدون کد نویسی سوال داشتم!؟

  تاریخ ساخت این آموزش چه زمانیه؟‌ همونطور که نوشتین جدیده یا فقط تاریخ انتشارش 2019 س؟
  بعد از ثبت نام همه آموزش ها رو میشه دانلود کرد یا جلسات در حال برگزاریه و هنوز کامل نشده دوره؟
  گروه پشتیبانی که گفتید کار میکنه یا نه؟ این برای من خیلی مهمه

  منتظر جوابم ممنون

  • رضا حیدری

   سلام آموزش جدیده تازه ضبط شده – دوره کامل شده بعد از ثبت نام لینک های دانلود در پنل کاربری تون قرارمیگیره. پشتیبانی هم انجام میشه

 28. ماهان

  سلام لطفا چند جلسه رایگان بصورت تصادفی از این دوره قرار بدین. مثلا قسمت 15، 25، 40، …

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد