60% تخفیف ویژه دوره تخصصی وردپرس به مدت محدود مشاهده دوره
  • فقط واتساپ : 09157232398
  • ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

آموزش نصب بسته نصبی آسان وردپرس در ۵ دقیقه

نصب بسته نصبی آسان وردپرس

نصب بسته نصبی آسان در وردپرس یکی از کاربردی ترین امکاناتی از است که توسط افزونه duplicator فراهم شده، اگر میخواهید سایت وردپرسی تان را بصورت یکجا با همه مطالب و تصاویر و اطلاعات و افزونه ها و دیتابیس و… به یک سایت یا سیستم دیگر منتقل کنید استفاده از بسته نصبی آسان وردپرس بهترین راه حل شماست که در این مقاله از آموزش وردپرس به آن میپردازیم با ما همراه باشید…

 

بسته نصبی آسان در وردپرس چه مواقعی به کارتان میاید؟

اگر بخواهید قالبی که خریداری میکنید را عینا مشابه دمو یا پیشنمایش آن راه اندازی کنید، درصورتی که به همراه قالب بسته نصبی ارائه شود میتوانید با نصب بسته در وردپرس سایتتان را در ۵ دقیقه کاملا مشابه دمو راه اندازی کنید.
اگر بخواهید قالبی که در کامپیوترتان بصورت لوکال طراحی کردید را با همه اطلاعات و مطالب و تنظیماتی که در وردپرس و افزونه ها اعمال کردید را به هاست آنلاین منتقل کنید میتوانید با نصب بسته نصبی در سی پنل براحتی سایتتان را منتقل کنید.

 

گاهی برای بررسی امکانات و نحوه قرارگیری المان های مختلف در یک سایت وردپرسی نیاز دارید تا مطالب، برگه ها، محصولات و اطلاعات زیادی وارد کنید تا قالب را با اطلاعات کامل ببینید اما اگر از این امکان استفاده کنید خیلی راحت میتوانید در کمترین زمان ممکن به هدف خود برسید و در زمان و انرژی خودتان تا حد بسیار زیادی صرفه جویی کنید. لذا پیشنهاد میکنم قالب های وردپرسی که خریداری میکنید یا سفارش طراحی آن را میدهید، بسته نصبی آسان آن را هم دریافت کنید.

 

این را هم ببینید : فیلم آموزش ایجاد بسته نصبی آسان وردپرس

 

آموزش نصب بسته نصبی در سی پنل cpanel

بسته شامل دو فایل است یکی archive با فرمت zip و یکی هم installer.php استفاده و نصب baste nasbi در وردپرس بسیار ساده است اما چند نکته دارد که باید بدانید. پیشنهاد میکنم قبل از هرکاری ابتدا فیلم آموزشی زیر را بصورت آنلاین مشاهده کنید تا در ۵ دقیقه بصورت عملی نحوه نصب بسته نصبی در سی پنل را بصورت کامل یاد بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.