60% تخفیف ویژه دوره تخصصی وردپرس به مدت محدود مشاهده دوره
طراحی قالب وردپرس

آموزش طراحی قالب وردپرس و فروش در ژاکت ❤️ (جدید ۱۴۰۱)

بالاخره جامع ترین و حرفه ای ترین دوره وردپرس + آموزش طراحی قالب وردپرس در وبسافت۳ منتشر شد! باخیال راحت میتوانید از تمام ظرفیت های بازار بزرگ وردپرس و طراحی سایت استفاده کنید و هر پروژه ای را انجام دهید. از طراحی انواع سایت با وردپرس گرفته تا تولید یک محصول وردپرسی! حتی میتوانید یک قالب حرفه ای وردپرس بصورت اختصاصی طراحی کنید و بعنوان یک محصول در مارکت های مختلف مثل سایت ژاکت به صدها مشتری بفروشید…(طراحی قالب وردپرس)

980,000 تومان

تعداد دانشجو : 773

بالاخره جامع ترین و حرفه ای ترین دوره وردپرس + آموزش طراحی قالب وردپرس در وبسافت۳ منتشر شد! باخیال راحت میتوانید از تمام ظرفیت های بازار بزرگ وردپرس و طراحی سایت استفاده کنید و هر پروژه ای را انجام دهید. از طراحی انواع سایت با وردپرس گرفته تا تولید یک محصول وردپرسی! حتی میتوانید یک قالب حرفه ای وردپرس بصورت اختصاصی طراحی کنید و بعنوان یک محصول در مارکت های مختلف مثل سایت ژاکت به صدها مشتری بفروشید…(طراحی قالب وردپرس)

 

در این دوره تبدیل میشوید به :

وردپرس کار حرفه ای :

دنیای وردپرس پر است از چالش های مختلف، کدوم قالب ها بهتره… کدوم افزونه ها بهتره… انواع فرم سازی… درگاه پرداخت… انواع هاست و هاست دانلود… مشکلات با کارفرما… مشکلات و خطاهای سایت… بهبود نواقص سایت و…

 

طراح سایت حرفه ای :

توانایی طراحی انواع سایت های فروشگاهی، شرکتی، آموزشی و… را بصورت بدون کدنویسی بدست میاورید و بعنوان یک طراح سایت حرفه ای میتوانید انواع پروژه های طراحی سایت را انجام دهید

 

طراحی قالب وردپرس :

ارزشمندترین بخش دوره همین است که شما توانایی طراحی و برنامه نویسی قالب وردپرس را بصورت اختصاصی از ۰ تا ۱۰۰ یادمیگیرید و میتوانید یک قالب تجاری (مثل استادیار و امپراطور و…) تولید کنید و در مارکت های مختلف مثل سایت ژاکت بعنوان یک محصول بفروشید. آموزش طراجی قالب وردپرس مهم ترین مهارتی است که یاد میگیرید

به جرات میتوان گفت طراحی قالب وردپرس در بین تمامی حوزه های برنامه نویسی و طراحی سایت، از همه پولسازتر و آینده دار تر است پس قطعا ارزش آن را میدانید که اینجا هستید. ما هم قول میدهیم بهترین آموزش طراحی قالب وردپرس را در ارائه دهیم.

 

 

 

روند کلی دوره چگونه است؟

 

نقطه صفر – آموزش وردپرس

در این بخش از صفر شروع میکنیم و نحوه نصب و راه اندازی وردپرس + کار با بخش های مختلف وردپرس را بصورت کامل یاد میگیریم.(پیشنیاز آموزش طراحی قالب وردپرس)

 

طراحی سایت بدون کدنویسی :

در این بخش نحوه طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا را بدون کدنویسی یادمیگیریم و در خلال آن کار با صفحه ساز المنتور، انواع فرم سازها، کار با قالب وودمارت و… را یادمیگیریم در ادامه نحوه پیاده سازی وبسایت آموزشی و نکات آن را بررسی میکنیم، بررسی قالب مناسب برای وبسایت آموزشی، افزونه های مورد نیاز و در نهایت نکات تکمیلی و حل چالش های مختلف برای طراحی انواع وبسایت بدون کدنویسی

حل چالش های طراحی سایت با وردپرس :

بعنوان شخصی که بیش از ۱۰ سال در حوزه طراحی سایت با وردپرس و طراجی قالب وردپرس فعالیت میکنم چالش های زیادی را تجربه کردم و میدانم هر کسی که وارد این حوزه میشود احتمالا با این چالش ها روبرو میشود چالش هایی مثل انتخاب قالب در شرایط مختلف، انتخاب افزونه، فرم سازی در شرایط مختلف، انتخاب هاست در شرایط مختلف، انتخاب هاست دانلود، درگاه پرداخت، مشکلات و خطاهای سایت، مشکلات با کارفرما و… که برای همه این موارد راه حل های دقیق و شفاف ارائه دادیم تا بدون نیاز به آزمون خطا و اتلاف وقت بهترین انتخاب و راه حل ها را داشته باشید.

 

شروع فرایند آموزش طراحی قالب وردپرس :

فاز اول :

در فاز اول از نقطه صفر شروع میکنیم به آموزش html و css و شکل ظاهر قالب را با کدنویسی HTML5 و CSS3 به شکل کاملا حرفه ای از ۰ تا ۱۰۰ طراحی و کدنویسی میکنیم.(در این مرحله بخاطر وجود المان های مختلف، جاوااسکریپت هم تا حدی یادمیگیرید)

فاز دوم :

در فاز دوم ضمن یادگیری مبانی و دستورات برنامه نویسی php در وردپرس، قالب را به وردپرس منتقل میکنیم و آن را به بهترین شکل ممکن با روش ها ومتدهای روز به یک قالب وردپرس حرفه ای تبدیل میکنیم – این مرحله شامل طراحی پنل تنظیمات قالب (پنل آپشن حرفه ای با استفاده از cmb2) نیز میشود.

فاز سوم :

در فاز سوم ووکامرس به میدان میاید تا قالب ما قابلیت فروشگاهی هم داشته باشد. در این مرحله بطور کامل کدنویسی و توسعه فایل های ووکامرس را هم یادمیگیرید و حتی امکانات جدید هم با کدنویسی به ووکامرس اضافه میکنیم تا قالب کاملا با ووکامرس سازگار شود.

فاز چهارم :

فاز چهارم نوبت المنتور است. اگر میخواید قالب وردپرس حرفه ای طراحی کنید که خریداران زیادی داشته باشد باید با صفحه ساز المنتور کاملا سازگار باشد و المان های اختصاصی زیادی داشته باشد تا مشتری براحتی صفحات مورد نظر خودش را طراحی کند. این مرحله مخصوص برای همین کار است.

و در نهایت ما قالبی زیبا طراحی کردیم که هم فروشگاهی است، هم پنل تنظیمات حرفه ای دارد و هم با صفحه ساز المنتور سازگار است. حالا قالب را در سایت ژاکت قرار میدهیم تا فروش و کسب درآمد میلیونی آغاز شود. (آموزش طراحی قالب وردپرس)

 

فرایند یادگیری شما در دوره آموزش طراحی قالب وردپرس

مراحل طراحی قالب وردپرس

 

نیازنیست شما دنبال بازارکار باشید، بازارکار در خدمت شماست…

طبق تحقیقات و تجربیات چندساله ای که در این زمینه داشتیم، مهم ترین دغدغه افراد پس از یادگیری مهارت های حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت، ورود به بازارکار، و پیدا کردن کار با حقوق مناسب است. که در این امر بعضی افراد موفق و بعضی ناکام هستند.

اما خبر خوب اینکه اگر شما در طراحی قالب وردپرس حرفه ای باشید دیگر مهم نیست که در کدام شهر یا شهرستان یا حتی روستا زندگی میکنید، مهم نیست چندسال دارید، مهم نیست سربازی رفته اید یا نه، خانم هستید یا آقا، پیر هستید یا جوان، مدرک تحصیلی دارید یانه و…

شما هرکه هستید فقط باید یک محصول تولید کنید، محصول شما یک قالب وردپرس است که یک بار آن را تولید میکنید و میتوانید هزاران نسخه از آن بفروشید و درآمدهای فوق العاده کسب کنید.

 

چرا طراحی قالب وردپرس بسیار پولساز و آینده دار است؟

همانطور که میدانید با توجه به شرایط اخیر(کرونا) کسب و کارها به سمت آنلاین شدن پیش میرود بعضی ها در سال گذشته برای کسب و کارشان وبسایت راه اندازی کردند و خیلی های دیگر هم در سال جاری مجبور به راه اندازی وب سایت هستند. حالا…

به جرات میتوانیم بگوییم ۹۹درصد این وبسایت ها با وردپرس طراحی میشوند و این یعنی کلی فرصت درآمدزایی برای شما برنامه نویسان وردپرس تا با طراحی قالب وردپرس و قراردادن آن در سایتی مثل “ژاکت” یا “راست چین” افرادی که به محصول (قالب وردپرس) شما نیاز دارند آن را خریداری کنند با این کار هم شما فروش و درآمد بالایی تجربه میکنید هم نیاز بازار با محصول شما تامین میشود و چه ازین بهتر!

جالب است بدانید در حال حاضر بیش از ۴۰درصد کل وبسایت های جهان با وردپرس طراحی شده اند و این روند به شدت رو به افزایش است و کاملا قابل پیش بینی است که بزودی این آمار به ۵۰درصد و بالاتر نیز برسد.

 

قالبی که در این دوره طراحی میکنیم چگونه است؟

نکته : قالبی که در این دوره طراحی میکنیم کاملا منعطف و حرفه ای است بنابراین قالب محدود به یک طرح نیست، بی نهایت دمو میتوانید برای آن طراحی کنید، در اینجا چند نمونه از طراحی صفحه اصلی را ببینید

 

صفحه اصلی دمو ۱

آموزش طراحی قالب وردپرس

 

صفحه اصلی دمو ۲

آموزش طراحی قالب وردپرس

 

صفحه اصلی دمو ۳

آموزش طراحی قالب وردپرس

 

صفحه اصلی دمو ۴

آموزش طراحی قالب وردپرس

 

صفحه اصلی دمو ۵

آموزش طراحی قالب وردپرس

 

صفحه داخلی محصول

نکته : با توجه به منعطف بودن قالب، وجود امکانات و تنظیمات حرفه ای و همچنین سازگاری با المنتور شما میتوانید بی نهایت دمو برای صفحه اصلی تان ایجاد کنید و هرطور که دلتان میخواهد صفحات را طراحی کنید بنابراین تصاویر بالا صرفا یک نمونه از دموهای این قالب در دوره آموزش طراحی قالب وردپرس است.

 

 

 

من طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی بلدم چرا باید در این دوره شرکت کنم؟

به ۲ دلیل مهم :

دلیل اول برای اینکه درآمدتان را منفجر کنید. چگونه؟ تاحالا این شما بودید که قالب های آماده ای که بقیه تولید میکردند را خریداری میکردید و اقدام به راه اندازی سایت میکردید حالا برعکسش کنید شما قالب تولید کنید بزارید توی ژاکت تابقیه بخرند و سایت راه اندازی کنند.(گرفتی چی شد؟) با این کار درآمد شما دیگر محدود به زمان نیست! ممکن است در یک روز از قالب ۲۰۰ هزارتومانی خود ۱۰۰ نسخه فروش داشته باشید(معدل ۲۰ میلیون تومان) بدون اینکه آن روز کار خاصی انجام داده باشد.

دلیل دوم : اگر همچنان باقالب های آماده کار میکنید احتمالا برای تان پیش آمده که بخواهید با کدنویسی امکانات جدید به قالب اضافه کنید یا امکانات موجود را شخصی سازی کنید یا هر تغییر دیگری که با توجه به درخواست مشتری یا کارفرما لازم است روی قالب انجام دهید. مبادا بخاطر عدم مهارت در کدنویسی وردپرس از ارائه این خدمات عاجز بمانید و مشتری را ازدست بدهید. پس آگاه باشید برای بقا و پیشرفت در این حوزه حتما لازم است کدنویسی وردپرس را یادبگیرید چراکه دیریازود رقبای شما این مهارت های تخصصی آموزش وردپرس را یادمیگیرند و شما بزودی نابود میشوید…

 

 

 

برخی ویژگی ها در دوره آموزش طراحی قالب وردپرس

 

 

بخش هایی از پنل تنظیمات قالب

پنل تنظیمات قالب وردپرس

 

 

هدیه به ارزش ۸۸۰٫۰۰۰ تومان! برای شما

آموزش طراحی سایت با وردپرسخبرخوب اینکه شما با شرکت در این دوره میتوانید دوره آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی به ارزش  ۸۸۰٫۰۰۰ تومان را بصورت کاملا رایگان بعنوان هدیه دریافت کنید. این دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون نیاز به دانش برنامه نویسی هست درواقع از صفر شروع میکنیم و یک فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا را بدون کدنویسی طراحی میکنیم.

 

 

 

متاباکس هایی که به صفحه افزودن محصول ووکامرس اضافه کردیم

آموزش متاباکس در وردپرس
متاباکس حالت دوم
متاباکس

 

 

 

آیا دوره پشتیبانی دارد؟

بله صددرصد – شما علاوه بر امکان ارتباط مستقیم با پشتیبان دوره در واتساپ و تلگرام، عضو گروه پرسش و پاسخ هنرجویان دوره در واتساپ هم میشوید که میتوانید ضمن ارتباط و تعامل با دیگر شرکت کنندگان دوره، سوالات تخصصی و متفرقه تان را بپرسید و از تجربیات همدیگر استفاده کنید. لازم به ذکر است که بنده رضاحیدری (مدرس دوره) و آقای علی کیومرثی بعنوان پشتیبان دوره در گروه در خدمت شما عزیزان هستیم.

جای شما در گروه هنرجویان دوره آموزش طراحی قالب وردپرس خالیست

پشتیبان دوره

 

 

۲ نمونه از قالب هایی که هنرجویان دوره طراحی قالب وردپرس در سایت ژاکت منتشر کرده اند 😍😍 :

⭐ قالب لرنیت طراحی شده توسط آقای سجاد حاجی زاده هنرجوی دوره طراحی قالب وردپرس

لینک قالب لرنیت در ژاکت

⭐ قالب پارتاک طراحی شده توسط آقای آرش قاسمی هنرجوی دوره طراحی قالب وردپرس

لینک قالب پارتاک در ژاکت

 

 

آپدیت اول (تاریخ ۱۴۰۰/۸/۲۰) :

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی :

آموزش کامل طراحی سایت بدون کدنویسی بصورت رایگان در اختیار هنرجویان این دوره قرار گرفت (طراحی صفرتاصد سایت دیجی کالا بدون کدنویسی)

 

آپدیت دوم (تاریخ ۱۴۰۰/۸/۲۰) :

آموزش ثبت هاست و دامنه و نکات بی نظیر آن + راه اندازی کامل سایت در اینترنت بصورت رایگان در اختیار هنرجویان این دوره قرار گرفت

 

آپدیت سوم (تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۵) :

آموزش طراحی پنل تنظیمات قالب با استفاده از ریداکس (Redux) 

پنل تنظیمات قالب قبلا داخل دوره با روشی دیگر آموزش داده شده بود اما با توجه به درخواست هنرجویان دوره، سبکی متفاوت از طراحی پنل تنظیمات قالب حرفه ای نیز تولید و بصورت کاملا رایگان در اختیار هنرجویان دوره قرار گرفت.

نکته : با توجه به بروزبودن آموزش ها ما از آخرین نسخه منتشر شده از فریم ورک Redux (نسخه ۴٫۳٫۵) استفاده کردیم و همچنین آن را کاملا با قالب ادغام کردیم و نیازی به نصب افزونه هم برای پیاده سازی پنل تنظیمات قالب نیست.

 

آپدیت چهارم (تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۳) :

آموزش کامل ساخت انواع متاباکس حرفه ای :

آموزش کامل ایجاد انواع متاباکس حرفه ای تولید و بصورت رایگان در اختیار هنرجویان دوره تخصصی آموزش طراحی قالب وردپرس قرار گرفت. این بخش از آموزش بسیار ارزشمند است و شما میتوانید هر نوع اطلاعات اضافی برای هر نوشته – برگه – محصول و… را ذخیره کنید و براحتی در خروجی صفحه نمایش دهید. لازم به ذکر است که بخش ایجاد سرفصل های دوره، باکس درباره مدرس، باکس ویدیو دوره و… که بالاتر تصاویر آن را قرار دادیم با همین بخش از آموزش انجام شده که نحوه پیاده سازی آن را بصورت کامل یادمیگیرید.

نکته : در نهایت برای پیاده سازی این بخش نیاز به نصب و فعال بودن هیچ پلاگینی نیست و کدهای استفاده شده کاملا با خوده قالب ادغام میشود تا در نهایت قالب ما کاملا حرفه ای و بدون وابستگی به چیزی در اختیار مشتری قرار گیرد.

 

آپدیت پنجم (تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲۶) :

در این آپدیت چند جلسه آموزش عمومی/تجربی در مورد طراحی سایت های آموزشی و فروش دوره به دوره اضافه شده  که ضمن بررسی انواع قالب های آموزشی از جمله استادیار، امپراطور، مگاوردپرس، لرن دش و… معایب و مزایای هرکدام را بررسی میکنیم بایدها و نباید های امکانات قالب های آموزشی را بررسی میکنیم و در نهایت بهترین قالب برای طراحی سایت آموزشی را معرفی میکنیم. در این آموزش ها تمامی نکات لازم برای راه اندازی یک سایت در زمینه فروش محصولات آموزشی از جمله صفحه محصول، نحوه ایجاد سرفصل و جلسات آموزشی، شخصی سازی فیلدهای تسویه حساب، مدیریت سفارش ها، تغییر خودکار وضعیف سفارش به حالت تکمیل شده، اعتبارسنجی کاربر هنگام ثبت نام دوره و… آموزش داده شده. این بخش شامل ۵ جلسه و حدود ۷۰ دقیقه است

 

آپدیت ششم (تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲۴) :

آموزش صفرتاصد استفاده از سرویس اسپات پلیر و اتصال آن به سایت جهت حفاظت از دوره های آموزشی و جلوگیری از انتشار غیرمجاز فایل ها و ویدیوهای غیر رایگان در سایت شما، این آموزش کاملا پروژه محور تولید شده و تمامی نکات و تجربیاتی که خودمان از استفاده از این سرویس داشتیم هم منتفل شده

 

آپدیت هفتم (تاریخ ۱۴۰۱/۵/۳) :

آموزش صفرتاصد اتصال سایت به درگاه پرداخت. در این آموزش هرچیزی که در مورد درگاه های پرداخت (مستقیم و واسط) لازم است را یادمیگیرید و در نهایت نحوه اتصال سایت به درگاه پرداخت را قدم به قدم (به همراه دریافت کدمالیاتی) یادمیگیرید.

 

آپدیت هشتم (تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱) :

اسلحه پنهان شما در برابر ظلم کارفرما : وقتی در بازار طراحی سایت فعالیت میکنید گاهی اوقات ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که در نهایت به ضایع شدن حق شما ختم شود. اگر از طراحان سایت بپرسید شاید یکی از دغدغه هایشان بدقولی کارفرما هنگام پرداخت پول باشد. در این آموزش روشی را به شما آموزش میدهیم که هیچوقت مورد سوءاستفاده کارفرمایان قرار نگیرید و بتوانید در هر شرایطی از حق خودتان دفاع کنید.

با دیدن این آموزش دیگه نمیگید کارفرما قسط آخرشو پرداخت نکرده، تلفنشو جواب نمیده، بدقولی میکنه، پولمو نمیده یا… چون براحتی این موارد را حل میکنید

 

آپدیت نهم (تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۰) :

ترفند دانلود رایگان قالب های پولی وردپرس : گاهی اوقات ممکن است یک قالب وردپرس را جایی ببینیم و خوشمان بیاید، میخواهیم آن را خریداری کنیم اما بهتر است قبل از خرید یکبار آن قالب را نصب کنیم و پنل مدیریتش را بررسی کنیم تا ببینیم دقیقا چه امکاناتی دارد یا امکاناتش چطور مدیریت میشود یا حتی در یک قالب وردپرس امکانات خاصی وجود دارد که ما بعنوان یک برنامه نویس و طراحی قالب وردپرس میخواهیم نحوه کدنویسی و پیاده سازی آن امکانات را بررسی کنیم، در این آموزش ترفندی را به شما آموزش میدهیم که بتوانید قالب های پولی وردپرس را رایگان دانلود کنید. (توجه : در این ترفند دانلود قالب ها صرفا جهت تست انجام میشود و حقی از کسی ضایع نمیشود)

 

آپدیت دهم (تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۴) :

چگونه در بازار کار فعالیت کنیم؟ چجوری پروژه بگیریم؟ چطور مبلغ یک پروژه معمولی وردپرس را با ارائه خدمات اضافه بر سازمان و پیشنهادات ویژه چند برابر کنیم؟ چه نوع پروژه هایی در وردپرس درآمد بیشتری دارند؟ اینها فوت کوزه گری و تجربیات ۱۰ ساله ما در بازار کار طراحی سایت است که در یک ویدیو ۳۵ دقیقه ای جلوی دوربین توسط (رضا حیدری) به شما آموزش داده میشود و همچنین یک استراتژی اختصاصی که خودمان مدت دو سال است برای افزایش درآمد از طراحی سایت و پروژه های وردپرسی استفاده میکنیم را بصورت کامل و شفاف با مثال های واقعی با شما در میان میگذاریم. ارزش همین آموزش بالای ۱۰ میلیون تومان است که صرفا در جلسات و مشاوره های خصوصی به افراد ارائه میدهیم اما در این دوره بعنوان آپدیت و بصورت کاملا رایگان در اختیار عزیزان قرار میدهیم امیدوارم نهایت استفاده رو از این تجربیات ببرید.

 

 

هشدار : در دام کلاهبرداران نیوفتید

اخیرا گزارش شده در برخی گروه های تلگرامی افراد سودجو اقدام به فروش غیرمجاز این دوره میکنند که لازم است چند نکته را در رابطه با این موضوع بدانید.

۱ – آموزشی که به اسم این دوره و بصورت غیر مجاز در اختیار شما قرار میگیرد نسخه قدیم این دوره هست که مباحث آن منسوخ و منقضی شده و ما این دوره را از صفرتاصد باز تولید کردیم و در نسخه جدید ویدیو های دوره همگی قفل نرم افزاری دارند و امکان انتشار غیر مجاز آن وجود ندارد. بنابراین مطمئن باشید نسخه غیرمجاز این دوره کاملا با نسخه اصلی که از وبسافت۳ تهیه میکنید متفاوت است.

۲ – با احترام به شخص شما و دیگر عزیزانی که زحمت تولیدکننده اثر را ضایع نمیکنند و آموزش دزدی استفاده نمیکنند ما هیچگونه رضایتی از استفاده غیرمجاز دوره (حتی نسخه قدیم که منسوخ شده) را نداریم و درصورت گزارش حتما بصورت قانونی پیگیری میشود.

 

نسخه پابلیک شده و غیرمجاز دوره چه تفاوتی با دوره نسخه اصلی دوره دارد؟

آموزش ها :

نسخه غیرمجاز : دریافت ویدیو های قدیمی و مباحث منسوخ شده بصورت ناقص که فقط وقت شما را تلف میکند

نسخه اصلی : دریافت آموزش های جدید با کیفیت عالی و بروزترین متدها + نقشه راه استاندارد و مسیر مشخص

 

بروزرسانی ها :

نسخه غیرمجاز : افرادی که نسخه غیرمجاز دوره را تهیه میکنند حتی اصل آموزش را هم ندارند چه برسد به بروزرسانی های دوره

نسخه اصلی : آپدیت های دوره همیشه بصورت کاملا رایگان در اختیار هنرجویان دوره قرار میگیرد. (تا کنون ۴ آپدیت مهم ارائه شده است)

 

پشتیبانی :

نسخه غیرمجاز : طبیعتا هیچگونه پشتیبانی نخواهد داشت.

نسخه اصلی : هنرجویان دوره علاوه بر ارتباط مستقیم با پشتیبان دوره در تلگرام و واتساپ، عضو گروه پرسش و پاسخ هنرجویان دوره در واتساپ هم میشوند تا ضمن ارتباط و تعامل با دیگر شرکت کنندگان دوره، از تجربیات یکدیگر نیز استفاده کنند. حضور در کنار افرادی که هدف مشابهی دارند به شدت به رشد و پیشرفت شما کمک میکند.

 

بلحاظ شرعی و قانونی

ضمن احترام به شخص شما و دیگر دوستانی که حق تولیدکننده اثر را ضایع نمیکنند و محصول دزدی استفاده نمیکنند، عرض کنم درسته که نسخه غیرمجاز دوره ناقص و منسوخ شده است و کاملا با دوره جدید فرق میکند اما با این وجود ما هیچگونه رضایتی برای استفاده از آن نداریم و این کار شرعا و قانونا حرام است. ضمن احترام فراوان به شخص شما و بلانسب شما، استفاده غیرمجاز از دوره مصداق دزدی است. (شما قراره با مهارت هایی که در این دوره بدست میارید برای سال های سال یا همه عمر درآمد کسب کنید پس بنظرم درآمدهای شیرین آیندتون که بواسطه کسب مهارت های این دوره بدست میاد رو حرام نکنید! )

 

مبلع سرمایه گذاری شما در این دوره

یادگیری و آموختن هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. مخصوصا آموختن مهارت هایی که میتواند نقطه عطف زندگی شما باشد و شما را به اهداف شغلی و مالی تان برساند. درحال حاضر تخصص در وردپرس و مهارت های برنامه نویسی و توسعه وردپرس جزء پولسازترین و پرتقاضاترین مهارت های حوزه آی تی میباشد. مبلغ سرمایه گذاری شما در این دوره ۲٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان است اما در زمان های تخفیف جشنواره، فقط با ۹۸۰ هزار تومان میتوانید در این دوره ارزشمند شرکت کنید. این مبلغ در مقابل مهارت های فوق العاده و تجربیات ارزشمندی که در این دوره بدست میاورید مبلغ بسیار ناچیزی است. این دوره مسیر های درآمدزایی بزرگی را به روی شما باز میکند که شاید بعدها شرکت در این دوره را بزرگنرین سرمایه گذاری عمرتان یادکنید.
راستی با ۹۸۰ تومان چه چیزهایی میتوانم بخرم؟

  • یک شلوار جین؟
  • یک جفت کفش؟
  • یک کیف؟
  • شرکت در دوره تخصصی آموزش طراحی قالب وردپرس
    میزان مبلغ مشابه است اما ارزشی که کفش و لباس به شما اضافه میکند در مقایسه با تخصص در وردپرس از زمین تا آسمان است.

 

  درسته که این دوره آموزشی خیلی گران قیمت نیست اما مطمئن باشید مهارت هایی که در این دوره بدست میاورید در هیچ دوره گران قیمتی پیدا نخواهید کرد.  

 

 

اگر فکر میکنید سرمایه گذاری روی آموزش ارزش ندارد لطفا چندثانیه به جمله زیر فکر کنید…

هزینه‌ی آموزش را امروز به ریال، فردا به تومان و پس فردا به دلار باید پرداخت کنید. هرچقدر دیرتر روی خودتان سرمایه گذاری کنید، در بلند مدت بیشتر ضرر خواهید کرد.

 

 

فرصت ها و مسیرهای درآمدزایی که با شرکت در این دوره بدست میاورید 😍 :

 

۱ – طراحی قالب وردپرس بصورت محصول و فروش در ژاکت :

قطعا یکی از پولسازترین روش ها برای کسب درآمد از وردپرس، طراحی و تولید محصول وردپرسی است. محصولی که یک بار تولید میشود و به بی نهایت مشتری فروخته میشود. شما هم میتوانید یکی از فروشنگان قالب وردپرس در ژاکت باشید. قالب هایی که با قیمت حدود ۲۰۰ هزار تومان، چند هزار نسخه فروش داشته اند درآمدهای چندصد میلیونی برای طراح قالب ایجاد کرده اند. در این شما تمامی مهارت های لازم برای آموزش طراحی قالب وردپرس و فروش در ژاکت را یادمیگیرید.🔓

 

۲ – انجام پروژه های فریلنسری

شما بعنوان کسی که هم در طراحی سایت بدون کدنویسی تخصص دارید و هم در توسعه و کدنویسی وردپرس تخصص دارید، پروژه های زیادی در انتظار شماست، کافیست سری به سایت های آگهی پروژه مثل پونیشاو… بزنید تا ببینید روزانه چه تعداد پروژه طراحی سایت، پروژه ویرایش و توسعه سایت، پروژه ویرایش قالب های آماده، پروژه اضافه کردن یک امکان خاص و… درخواست میشود که فقط از عهده برنامه نویسان وردپرس برمیاید. متاسفانه یا خوشبختانه اغلب وردپرس کاران فقط طراحی سایت بدون کدنویسی کار میکنند و نیروی متخصص برنامه نویس وردپرس بسیار کم است. بخاطر همین شما بعنوان یک توسعه دهنده و برنامه نویس وردپرس میتوانید از این فرصت های درآمدزایی نهایت استفاده را ببرید.🔓

 

۳ – همکاری با شرکت های طراحی سایت

طبق آمار، حدود ۹۲% از وبسایت هایی که روزانه طراحی و راه اندازی میشوند وردپرسی هستند و انتخاب اول افراد برای طراحی سایت قطعا وردپرس میباشد و با توجه رشد کسب و کارهای اینترنتی در ۲ سال اخیر و تمایل جامعه به راه اندازی کسب و کار آنلاین، بازار درآمد طراحی سایت بیش از پیش رونق گرفته و همانطور که میدانید گل سرسبد بازارطراحی سایت هم وردپرس است بخاطر همین شرکت های طراحی سایت به شدت به دنبال نیروی متخصص وردپرس هستند که کدنویسی و طراحی قالب اختصاصی وردپرس هم بلد باشد و از آنجایی که همه وردپرس را صرفا بدون کدنویسی یادگرفتند نیروی متخصص وردپرس بسیار کم است حالا شما با مهارت هایی که در این دوره کسب کردید میتوانید بصورت حضوری، غیرحضوری، قراردادی، پروژه ای یا… با شرکت های طراحی سایت همکاری کنید و درآمد های قابل توجهی از این طریق کسب کنید.🔓

 

۴ – پشتیبانی سایت های وردپرسی

طبق توضیحات بالا، الان توی اینترنت مثل ریگ سایت وردپرسی ریخته، سایت هایی که راه اندازی شدند و حالا نیاز به خدمات توسعه و پشتیبانی دارند. کافیست بعنوان یک متخصص که کدنویسی بلد است به بازار کار وردپرس معرفی شوید آن وقت متوجه ظرفیت بالای درآمدزایی در این حوزه میشوید.🔓

 

 

نظر دانشجویان دوره تخصصی آموزش طراحی قالب وردپرس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جلسه ۱ - html css چیست و چه کاربردی دارد؟ تفاوت کدنویسی فرانت اند و بک اند!

ویدیو 4:29

عدم دسترسی

جلسه ۲ - آماده سازی محیط کار و نحوه ایجاد سند html و تگ های اولیه

ویدیو 11:02

عدم دسترسی

جلسه ۳ - معرفی و استفاده از تگ چند تگ html و نحوه ارتباط با css برای استایل نویسی

ویدیو 16:04

عدم دسترسی

جلسه ۴ : ادامه کدنویسی html css و نحوه استفاده از ابزار کاربردی inspect element

ویدیو 18:08

عدم دسترسی

جلسه ۵ - خنثی سازی استایل های پیشفرض مرورگر و css reset و ادامه کدنویسی html css

ویدیو 16:17

عدم دسترسی

جلسه ۶ - تفاوت تگ های بلاک لول و اینلاین لول، نحوه لینک گذاری - درج تصویر و...

ویدیو 16:24

عدم دسترسی

جلسه ۷ - ایجاد فرم (تکست فیلد - ایمیل فیلد - پسورد فیلد) value - placeholder

ویدیو

عدم دسترسی

جلسه ۸ - ادامه ایجاد فرم (فیلد های تک انتخابی - چند انتخابی - متن طولانی)

ویدیو

عدم دسترسی

جلسه ۹ - ادامه ایجاد فرم (listbox - button) و معرفی ادامه استایل های css

ویدیو

عدم دسترسی

جلسه ۱۰ - معرفی و استفاده از تگ های ul li و ایجاد منوی بالای سایت

ویدیو

عدم دسترسی

جلسه ۱۱ - مفهوم و کاربرد position های relatevi و absolute و ادامه معرفی استایل های css

ویدیو

عدم دسترسی

جلسه ۱۲ - معرفی خصوصیت id و تفاوت آن با کلاس و روش های دیگر استایل دهی

ویدیو

عدم دسترسی

آموزش رفع خطاهای کدنویسی (خیلی خیلی مهم)

ویدیو

عدم دسترسی

آموزش HTML5 و مفهوم تگ های معنادار + آماده سازی محیط کار

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی قالب وبسافت۳ (طراحی نوار بالای سایت - مفهوم container)

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی قالب وبسافت۳ (استفاده از آیکون های مختلف در سایت)

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی قالب وبسافت۳ (اضافه کردن فونت دلخواه به پروژه و مبحث font-face)

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی قالب وبسافت۳ (ایجاد منو آبشاری به همراه زیر منو با استفاده از افکت های css3 )

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی قالب وبسافت۳ (ایجاد دکمه ثبت نام ورود در هدر سایت و تکمیل بخش هدر)

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی قالب وبسافت۳ (آموزش ایجاد اسلایدشو اصلی تمام صفحه)

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی قالب وبسافت۳ (شروع کدنویسی بخش وبسافتTV)

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی قالب وبسافت۳ (تکمیل بخش وبسافتTV)

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی قالب وبسافت۳ (ایجاد بخش مقالات بصورت اسلایدری ورقه ای)

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی قالب وبسافت۳ (تکمیل بخش مقالات بصورت اسلایدر ورقه ای)

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی قالب وبسافت۳ (ایجاد بخش تبلیغات تک پست)

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی قالب وبسافت۳ (ایجاد بخش دوره ها بصورت اسلایدری به همراه نکات ویژه)

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی قالب وبسافت۳ (ایجاد بخش فوتر و متعلقات آن)

ویدیو

عدم دسترسی

آموزش فلکس باکس بخش اول

ویدیو

عدم دسترسی

آموزش فلکس باکس بخش دوم

ویدیو

عدم دسترسی

ادامه طراحی صفحه داخلی

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی قالب وبسافت۳ (طراحی صفحه داخلی)

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی صفحه داخلی (بخش مطالب مرتبط)

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی سایدبار برای صفحه داخلی

ویدیو

عدم دسترسی

طراحی صفحه دسته بندی و صفحه پیج

ویدیو

عدم دسترسی

دانلود کدهای استفاده شده در دوره بصورت تفکیک شده جلسه به جلسه

فایل

عدم دسترسی

دانلود کدهای استفاده شده در ۴ جلسه آخر

فایل

عدم دسترسی

نحوه نوشتن کد PHP و ساختار دستورات PHP

ویدیو

عدم دسترسی

آموزش متغیر ها و نحوه تعریف و استفاده از متغیرها در php

ویدیو

عدم دسترسی

دیتاتایپ ها و انواع مختلف داده ها در برنامه نویسی

ویدیو

عدم دسترسی

آرایه ها، نحوه استفاده و کاربرد انواع آرایه ها

ویدیو

عدم دسترسی

استفاده از شرط ها و عملیات شرطی

ویدیو

عدم دسترسی

آموزش حلقه while بهمراه انجام مثال کاربردی

ویدیو

عدم دسترسی

آموزش حلقه foreach بهمراه انجام مثال کاربردی

ویدیو

عدم دسترسی

آموزش تعریف فانکشن و کاربرد آن

ویدیو

عدم دسترسی

آموزش کلاس نویسی و مبانی شی گرایی

ویدیو

عدم دسترسی

1 - نصب وردپرس و آشنایی با ساختار فایل های وردپرس

ویدیو 12:57

عدم دسترسی

2 - آماده سازی قالب html برای انتقال و تبدیل به وردپرس + معرفی کل توابع وردپرس به phpstorm

ویدیو 16:24

عدم دسترسی

3 - آدرس دهی فایل های css و js با استفاده از هوک add_action

ویدیو 20:31

عدم دسترسی

4 - تزریق توابع بخش هد قالب

ویدیو 14:21

عدم دسترسی

5 - داینامیک سازی منوهای اصلی و منوی بالای سایت

ویدیو 19:44

عدم دسترسی

6 - آموزش کامل حلقه های دریافت مطالب از دیتابیس وردپرس با مثال های متعدد (مهم)

ویدیو 38:35

عدم دسترسی

7 - داینامیک کردن بخش مقالات و اتصال به بخش نوشته های وردپرس

ویدیو 14:08

عدم دسترسی

8 - آموزش کاستوم پست تایپ و نحوه ایجاد یک پست تایپ جدید برای بخش TV

ویدیو 10:24

عدم دسترسی

9 - آموزش تاکسونومی ها و ایجاد دسته بندی برای پست تایپ سفارشی

ویدیو 5:44

عدم دسترسی

10 - ایجاد متاباکس جدید برای بخش TV برای آپلود ویدیو و تایم ویدیو

ویدیو 20:45

عدم دسترسی

11 - نمایش پست های بخش TVدر قالب با استفاده از کلاس WP_Query

ویدیو 19:31

عدم دسترسی

12 - نمایش تایم ویدیو روی کاور پست با استفاده از توابع get_post_meta

ویدیو 12:37

عدم دسترسی

13 - معرفی و ایجاد صفحات آرشیو سفارشی برای پست تایپ ها، تاکسونومی ها، دسته بندی ها

ویدیو 26:02

عدم دسترسی

14 - آموزش ایجاد صفحه بندی مطالب در وردپرس و صفحات آرشیو

ویدیو 11:18

عدم دسترسی

15 - معرفی و پیاده سازی صفحه single برای نمایش ادامه مطلب پست

ویدیو 16:24

عدم دسترسی

16 - پیاده سازی مطالب مرتبط با حلقه get_post

ویدیو 10:16

عدم دسترسی

17 - پیاده سازی بخش دیدگاه ها در وردپرس

ویدیو 12:47

عدم دسترسی

18 - آموزش مجهز کردن قالب به ابزارک ها و نحوه استفاده از ابزارک

ویدیو 20:41

عدم دسترسی

19 - پیاده سازی ابزارک تب هوشمند در سایدبار (نمایش مطالب محبوب - جدید - تصادفی)

ویدیو 9:25

عدم دسترسی

20 - پیاده سازی ۳ جایگاه ابزارک برای فوتر

ویدیو 9:14

عدم دسترسی

21 - پیاده سازی صفحه page و نحوه ایجاد صفحات page اختصاصی

ویدیو 9:59

عدم دسترسی

22 - پیاده سازی سرچ سایت + معرفی و استفاده از فایل search.php

ویدیو 18:51

عدم دسترسی

23 - پیاده سازی صفحه داخلی بخش TV با نمایش ویدیو در ابتدای صفحه

ویدیو 10:49

عدم دسترسی

24 - نصب و پیکربندی و تنظیمات ووکامرس

ویدیو 13:35

عدم دسترسی

25 - نمایش لیست محصولات در صفحه اصلی (با کدنویسی)

ویدیو 8:46

عدم دسترسی

26 - کدنویسی صفحه داخلی محصول + نحوه ایجاد گالری تصاویر و لایت باکس و...

ویدیو 12:27

عدم دسترسی

27 - کدنویسی صفحه داخلی محصول توسعه فایل های مربوطه در ووکامرس

ویدیو 17:57

عدم دسترسی

28 - ادامه کار روی صفحه داخلی محصول پیاده سازی محصولات مرتبط

ویدیو 23:01

عدم دسترسی

29 - اضافه کردن تب جدید به صفحه محصول (ویرایش، حذف، ترتیب تب ها)

ویدیو 8:34

عدم دسترسی

30 - پیاده سازی تب درباره مدرس در صفحه داخلی محصول و کنترل از پنل مدیریت

ویدیو 15:58

عدم دسترسی

31 - اضافه کردن تب فهرست جلسات و کنترل از طریق پنل مدیریت (با متاباکس ها)

ویدیو 20:21

عدم دسترسی

32 - پیاده سازی ساختار نمایش بخش فهرست جلسات در صفحه محصول

ویدیو 21:49

عدم دسترسی

33 - داینامیک سازی کامل تب فهرست جلسات دوره از طریق پنل مدیریت

ویدیو 22:12

عدم دسترسی

34 - نمایش قیمت بصورت اختصاصی در صفحه داخلی محصول

ویدیو 13:47

عدم دسترسی

35 - اضافه کردن دکمه خرید محصول در صفحه محصول با این شرط که قبلا نخریده باشد

ویدیو 18:47

عدم دسترسی

36 - نمایش امتیازات ثبت شده توسط خریداران محصول بصورت متنی و ستاره

ویدیو 11:04

عدم دسترسی

37 - نمایش لیست دانلود های کاربر در صفحه محصول (همراه با شرط)

ویدیو 25:38

عدم دسترسی

38 - نمایش اطلاعات فروش و ویژگی های محصول در سایدبار

ویدیو 16:42

عدم دسترسی

39 - نمایش تعداد بازدید و دیدگاه و لینک کوتاه محصول در سایدبار

ویدیو 14:13

عدم دسترسی

40 - اصلاح نوتیفیکش های صفحه داخلی محصول و مدیریت تب اطلاعات بیشتر

ویدیو 7:08

عدم دسترسی

41 - نمایش نام مدرس - قیمت محصول - تعداد دانشجو - امتیازات در لیست صفحه اصلی

ویدیو

عدم دسترسی

42 - شخصی سازی صفحه سبد خرید و تسویه حساب با کدنویسی فایل های مربوطه

ویدیو

عدم دسترسی

43 - شخصی سازی صفحه حساب کاربری ووکامرس و (پنل - فرم لاگین - فرم ثبت نام)

ویدیو

عدم دسترسی

44 - پیاده سازی صفحه آرشیو محصولات با محتوای اختصاصی

ویدیو

عدم دسترسی

45 - سایدبار سفارشی برای صفحه آرشیو محصولات و فیلتر گذاری بر اساس قیمت و... (مشابه دیجی کالا) ویدیو

ویدیو

عدم دسترسی

46 - شروع طراحی پنل تنظیمات قالب - ایجاد بخش تنظیمات عمومی

ویدیو 13:03

عدم دسترسی

47 - تکمیل تنظیمات عمومی شامل (تغییر رنگ اصلی سایت - عرض محدوده محتوا - لوگو - فاوآیکون و....)

ویدیو 20:49

عدم دسترسی

48 - طراحی تنظیمات بخش منوی بالا در بخش ادمین

ویدیو 18:24

عدم دسترسی

49 - تکمیل تنظیمات منوی بالا (نمایش یا عدم نمایش منو، آیکون ها، رنگ و...)

ویدیو 13:36

عدم دسترسی

50 - طراحی تنظیمات هدر در بخش ادمین

ویدیو 8:42

عدم دسترسی

51 - تکمیل تنظیمات هدر (ایجاد دو هدر با ظاهر و استایل متفاوت و انتخاب از پنل آپشن و...)

ویدیو 20:36

عدم دسترسی

52 - تنظیمات تایپوگرافی و اعمال روی قالب تنظیم (نوع فونت اندازه فونت تراز فونت رنگ فونت و...)

ویدیو 19:48

عدم دسترسی

53 - تنظیمات وبلاگ (کنترل موقعیت سایدبار سمت چپ - سمت راست - بدون سایدبار و...)

ویدیو 23:36

عدم دسترسی

54 - تنظیمات وبلاگ (نمایش یا عدم نمایش مطالب مرتبط در صفحات داخلی با دکمه سویچ)

ویدیو 13:52

عدم دسترسی

55 - تنظیمات بخش فوتر کنترل رنگ ها و متون داخل فوتر

ویدیو 15:29

عدم دسترسی

56 - سازگاری قالب با صفحه ساز المنتور یعنی چی؟ + نصب و آموزش کار با المنتور

ویدیو 29:19

عدم دسترسی

57 - نحوه ایجاد المان اختصاصی در المنتور

ویدیو 19:32

عدم دسترسی

58 - ایجاد کنترلر و تنظیمات برای المان اختصاصی (بخش اول)

ویدیو 11:35

عدم دسترسی

59 - بررسی انواع فیلدهایی که برای کنترل تنظیمات المان اختصاصی میتونیم استفاده کنیم

ویدیو 24:20

عدم دسترسی

60 - ایجاد المان اختصاصی اسلایدر اصلی در المنتور

ویدیو 36:46

عدم دسترسی

61 - سازمان دهی ساختار قالب برای طراحی صفحه اصلی با المنتور و ایجاد المان اختصاصی TV در المنتور

ویدیو 26:55

عدم دسترسی

62 - ایجاد المان اختصاصی برای بخش مقالات در المنتور و فیلتر کردن بر اساس دسته بندی

ویدیو 26:57

عدم دسترسی

63 - تنظیمات المان اختصاصی مقالات (کنترل تعداد اسلاید - نمایش/مخفی دکمه های اسلایدر - حلقه - حرکت اتوماتیک و...)

ویدیو 28:05

عدم دسترسی

64 - ایجاد المان اختصاصی بخش محصولات با قابلیت فیلترگذاری روی دسته بندی و تنظیمات اسلایدر

ویدیو 18:28

عدم دسترسی

65 - ادقام کردن افزونه المان های اختصاصی المنتور با قالب

ویدیو 4:15

عدم دسترسی

66 - متصل کردن افزونه های مورد نیاز به قالب و نصب بلافاصله پس از فعال کردن قالب

ویدیو 29:06

عدم دسترسی

67 - بررسی ساختار کدنویسی المان های اختصاصی قالب سیگما پرفروش ترین قالب ایرانی وردپرس

ویدیو 21:07

عدم دسترسی

68 - آموزش ریسپانسیوسازی قالب بصورت اختصاصی (بخش اول)

ویدیو 11:21

عدم دسترسی

69 - آموزش رسپانسیو سازی قالب بصورت اختصاصی (بخش دوم)

ویدیو 23:15

عدم دسترسی

70 - آموزش رسپانسیو سازی قالب بصورت اختصاصی (بخش سوم)

ویدیو 11:46

عدم دسترسی

71 - آموزش رسپانسیو سازی قالب بصورت اختصاصی (بخش چهارم)

ویدیو 17:29

عدم دسترسی

72 - ریسپانسیو سازی منوی اصلی (بخش پایانی)

ویدیو 28:06

عدم دسترسی

73 - آموزش ادغام افزونه ها با قالب

ویدیو 17:58

عدم دسترسی

آماده سازی سایت برای انتقال به هاست واقعی (ایجاد بسته نصبی)

ویدیو

عدم دسترسی

خرید هاست و دامنه و نکات طلایی آن

ویدیو

عدم دسترسی

ورود به سی پنل و انتقال سایت به هاست واقعی + شناخت و رفع خطاهای متداول

ویدیو

عدم دسترسی

انتخاب قالب آموزشی و نکات مهم آن

ویدیو 20:49

عدم دسترسی

آموزش ساخت محصول دوره آموشی + نکات مهم

ویدیو 18:37

عدم دسترسی

نکات مهم ثبت نام کاربر در دوره آموزشی

ویدیو 16:36

عدم دسترسی

نقد و بررسی و آموزش قالب مگاوردپرس

ویدیو 23:25

عدم دسترسی

صفرتاصد استفاده از اسپات پلیر (جهت حفاظت و امنیت دوره های آموزشی)

ویدیو 24:38

عدم دسترسی

معرفی و انتخاب بهترین قالب در حوزه های مختلف

ویدیو 09:48

عدم دسترسی

خرید هاست دانلود و اتصال به سابدامنه

ویدیو 15:39

عدم دسترسی

هاست دانلود حرفه ای

ویدیو 12:22

عدم دسترسی

اتصال سایت به درگاه پرداخت

ویدیو 21:47

عدم دسترسی

اسلحه پنهان شما در مقابل ظلم کارفرما

ویدیو 13:24

عدم دسترسی

فراخوانی فایل های css و js در صفحات خاص

ویدیو 04:28

عدم دسترسی
رضا حیدری

سلام! من رضاحیدری هستم مدرس این دوره! اگر سوالی در مورد دوره داری همین الان توی اینستاگرام ازم بپرس. آیدی پیجم : [email protected]

پیج اینستاگرام
 1. behnamkaheh.bk

  سلام وقت بخیر من میخوام قالب اختصاصی وردپرس طراحی کنم این دوره به درد من میخوره یا نه ؟
  میخوام تمام صفحات و برگه هام اختصاصی باشه؟
  فقط اینکه من دانشجو هستم و میخوام ببینم میشه یه تخفیف ویژه هم بدین ممنون

  • رضا حیدری

   سلام بله این دوره تمام نیاز شمارو برای طراحی یک قالب اختصاصی و تجاری تامین میکنه
   تخفیف ویژه هم الان روی دوره فعال هست و بیش از این مقدور نیست

 2. علی فصیحی (مالک تایید شده)

  استاد حیدری عزیز این دورتون شاااااهکاره واقعا با این دوره به نبوغ تدریستون ایمان آوردم من قبلا توی دوره جامع PHP تون هم شرکت کرده بودم این دوره رو که دیدم چشم بسته خریدم خدا اجر دنیا و آخرت بهتون بده که مهارت های نیاز روز رو انقدر ساده و تمام و کمال ارائه میدید. من تخصص و درآمد امروزمو مدیون آموزش های شما هستم

  • رضا حیدری

   شما خیلی لطف دارید بزرگوار بی شک موفقیت هاتون حاصل همت و تلاش خودتون بوده ما هم خوشحالیم که در این مسیر به شما کمک کردیم

 3. داوود مطهری (مالک تایید شده)

  مبحثی که ۸ ماه دنبالش بودم و توی هیچ منبعی چه ایرانی چه خارجی پیداش نمیکردم رو در این دوره دیدم. من خودم طراح قالب وردپرس حرفه ای هستم اما در بخش هماهنگ کردن قالب با المنتور و ایجاد المان اختصاصی ضعف داشتم چیزی که میخواستم در این دوره بود و منم بلافاصله دوره رو خریدم باورم نمیشه چیزایی که برای یادگیریش ۸ ماه درگیر بودم رو توی ۲۰ دقیقه بهم یاددادین. احساس فوق العاده ای دارم دمت گرم مهندس ترکوندی با این دوره

  • رضا حیدری

   مرسی که نظر ارزشمندتون رو به اشتراک میزارید و به ما هم انرژی میدید بله خیلی از مباحث کاملا بکر هستند و برای اولین باردر سطح نت آموزش داده میشن

 4. samir

  سلام استاد دوره تا کی تخفیف داره من هفته دیگه پول دستم میاد توروخدا تخفیف رو تمدید کنید من خیلی نیاز دارم به این دوره ایمیل هم بهتون زدم لطفا تخفیف رو تمدید کنید

  • رضا حیدری

   سلام بزرگوار دوره تا ۶ روز دیگه تخفیف داره – قابل تمدید نیست

 5. فرشته f (مالک تایید شده)

  چه عجب بالاخره دوره منتشر شد یک ماهه هر روز میایم سر میزنیم استاد قولشو برای عید داده بودید خیلی دیر منتشرش کردید
  من ثبت نام کردم امیدوارم با کمک شما یک ماهه بتونم دوره رو تموم کنم که خیلی کار دارم

  • رضا حیدری

   بله برای عید قول داده بودم اما چون کیفیت خیلی برامون مهم بود بیشتر طول کشید بابت تاخیر عذرمیخوام امیدوارم هرچه زودتر بتونید به هدفتون از شرکت در این دوره برسید

 6. shaahin.h.f (مالک تایید شده)

  سلام وقتتون به‌خیر
  فکر می کنم کسی که یک ویدئو از آموزش‌های شما رو دیده باشه مثل خودم بدون تعلل دوره جدید رو هم تهیه می‌کنه
  راستی فقط بعضی از ویدئوها ظاهرن درست قرار نگرفته که ممنون میشم درستش کنید
  مثلن ویدئوی شماره ده از فصل چهارم قابل دانلود نیست
  ممنون

  • رضا حیدری

   سلام بزرگوار مرسی از لطفتون
   لینک ویدیو ها هم اصلاح شدن

 7. امیر صالحی

  سلام استاد حیدری عزیز

  استاد توی این قالب که یک قالب آموزشی هست شما مبحث دوره های قالب و فهرست جلسات و این موارد رو با چه افزونه ای پیاده سازی میکنید؟ و اینکه آیا به این صورت هست که کاربر دوره رو ثبت نام کنه و فهرست جلسات براش فعال بشه؟

  • رضا حیدری

   سلام بزرگوار افزونه نیست کدنویسی میکنیم. پیشفرض ویدیوها براش قفل هست اما وقتی کاربر ثبت نام میکنه دسترسی به ویدیو ها آزاد میشه

 8. saharz99.sz

  سلام وقت بخیر ، دوره کامل شده ؟ و اینکه کاملا جزییات یک سایت فروشگاهی هم داخلش بیان می شه ؟
  پیشاپیش ممنون از پاسخگویی

  • رضا حیدری

   سلام وقت شمام بخیر بله کامل شده و جزئیات یک قالب فروشگاهی هم کامل آموزش داده شده

 9. امیر حیدر پناهنده

  سلام استاد خسته نباشید می خواستم بدونم برای شروع دوره جامع php بهتره یا وردپرس یا اینکه باید هردو را کامل یاد بگیریرم

  • رضا حیدری

   سلام سلامت باشید اگه هدف فعالیت در حوزه وردپرس و طراحی قالب وردپرسه قطعا همین دوره (پیشنهاد من هم همینه)
   بنظرم همین دوره رو یادبگیرید نیازی به چیز دیگه ندارید

 10. ساسان

  سلام جناب حیدری، این آموزش ادامه همون آموزشی هست که یه قالب رو طراحی کردید و قرار بود آموزش تبدیل کردنش به قالب ووردپرس رو بذارید؟ اگر همون هست خواهشا مهلتی که گذاشتید برای تخفیف رو کمی طولانی تر کنید که ماهم بتونیم شرکت کنیم لطفا

  • رضا حیدری

   سلام بزرگوار بله همونه
   تخفیف تا جمعه برقرار هست

 11. رضا سلیمانی (مالک تایید شده)

  دوره بسیار عالی هست و خیلی خوب توضیح داده شده. من دوره آموزش طراحی سایت، وردپرس، php، html css و… زیاد داشتم از سایت های دیگه.
  اما با توجه به بروز بودن این دوره که همین چند روز پیش منتشر شده و مخصوصا اینکه شامل تمام فاز های طراحی یک سایت اختصاصی میشه، پیشنهاد میکنم حتما این دوره رو تهیه کنید. چراکه بصورت هدفمند و جامع و یکپارچه و بهم پیوسته، طراحی قالب با فتوشاپ، تبدیل به html و css، تبدیل به php در وردپرس، کد نویسی افزونه ووکامرس برای فروشگاه، پنل تنظیمات قالب سایت و مخصوصا سازگار کردن با المنتور و در نهایت ریسپانسیو کردنش هیچ جایی گیرتون نمیاد. بخواید سفارش بدید قالب مد نظرتون رو سایت ها و مجموعه های نیمه برند بسازن، نصف این کارهارو بدون سازگاری با المنتور کمتر ۵۰ ملیون ازتون نمیگیرن. المنتور مدت زیادی نیست که اومده و واقعا من هیچ آموزشی ندیدم که یاد بده قالب رو با المنتور سازگار کرد.
  مدرس خیلی خوب و ساده و شکیل تدریس میکنه طوری که اگر صفر و تازه کار باشید و یا قبلا کار کرده باشید و آشنایی داشته باشید خسته نمیشید و به آسونی یاد میگیرید، هر ۲ رده دانش صفر و متوسط رو کاملا پوشش میده. ماکه راضی هستیم نوش جانتون.

  • رضا حیدری

   خیلی ممنونم که نظر ارزشمندتون رو به اشتراک میذارید و به ما انرژی میدید

 12. abbas ebrahimi

  میدونم دوره بسیار عالیه ایه ولی تهیه این مبلغ برای خیلیا من جمله خود من امکان پذیر نیست
  درسته که با طراحی قالب و فروش اون میشه مبلغ رو جبران کرد ولی مهم اینه که بشه این مبلغ رو تهیه کرد

  • رضا حیدری

   درست میفرمایید
   حقیقتا برای ما هم تخفیف بیش از این مقدور نیست درواقع ارزش دوره ضایع میشه
   امیدوارم بتونید خیلی راحت شرکت کنید و به هدفتون از شرکت در این دوره هم برسید

   • abbas ebrahimi

    درسته ارزش کار شما برای من بسیار بالاست
    ایکاش میشد همین مبلغی که تخفیف خورده رو چند قسطه پرداخت کرد

 13. ali

  سلام دوره تا کی تخفیف داره

  • رضا حیدری

   سلام تا امشب ساعت ۱۲

 14. عباس ابراهیمی (مالک تایید شده)

  سلام دوستان
  هر جوری بود آموزش رو تهیه کردم
  فقط به دوستان بگم چشم بسته خرید کنین فوق العاده است دست دست نکنین تا تخفیف داره خرید کنین پشیمون میشین خرید نکنین
  مثل همیشه آقای حیدری ساده روان قابل فهم و کاربردی آموزش میده
  فکر نکنم همچین آموزشی باشه
  هست تو اینترنت آموزش قالب وردپرس ولی نه با این سطح آموزشی

  • رضا حیدری

   ممنونم از شما بزرگوار، محبت شما بینهایت به ما انگیزه میده برای تولید آموزش های بیشتر

 15. رضا حیدری

  سلام بزرگوار بزودی اضافه میشه

 16. mani (مالک تایید شده)

  سلام
  در این دوره مطالب بسیار خوبی تدریس شده
  من تو اینترنت چند تا دوره آموزش وردپرس دیده بودم اما هیچ کدام از آن دوره ها مثل این دوره خیلی کامل و عالی نبود .
  مطالب هم خیلی خوب تدریس شده و من به خوبی آموزش های دوره را تا آن قسمتی که دیدم یاد گرفتم .
  فقط دو فصل آخر تا کی در سایت گذاشته میشه ؟

  • رضا حیدری

   سلام بزرگوار ممنون از لطفتون دو فصل اخر انشالله تا دو هفته دیگه اضافه میشه

 17. ساسان (مالک تایید شده)

  سلام آموزش بسیار بسیار عالیست واقعا شما را از شرکت در هر دوره ای بی نیاز میکنه این دوره کامل و کاربردی و مهمتر از همه با کیفیت و جذاب بودن آموزش هست که متمایز میکنه این دوره رو با بقیه دوره هایی که دیدید به هیچ عنوان خسته کننده و سخت تدریس نشده و خوبیش اینه پروژه محور جلو میره این یعنی شما کاملا طراحی صفر تا صد یک سایت حرفه ای وورد پرس رو تجربه میکنید و به خوبی درک میکنید. من به شخصه به شدت این دوره رو پیشنهاد میکنم اگه علاقه مند هستید …

  • رضا حیدری

   خیییلی ممنونم که نظرتون رو به اشتراک میذارید و با محبتتون به ما انرژی میدید

 18. ابراهیم شکوهیان (مالک تایید شده)

  سلام خدمت استاد عزیزم جناب آقای حیدری و همه دوستان عزیز. بنده یه چیزی بگم و اون هم اینکه به اندازه ای خوشحال هستم از خرید دوره که واقعا به نظرم یه توفیق بود چرا که بنده قبلا هم از استاد دوره خریداری کرده بودم و چون شناخت داشتم از استاد و دوره هاشون بدون فکر و درنگ خریدمو کردم و این در حالی هست که مشکل مالی هم خیلی دارم ولی اگر کسی بخواد دوره را بخره حتما راهی براش پیدا می‌کنه بقول یکی از اساتید بزرگوار که می‌فرمود :
  اگر کسی بخواد کاری انجام بده حتما راهی براش پیدا می‌کنه و کسی که نخواد انجام بده بهانشو پیدا می‌کنه
  فکر نکنم کسی شرایط بنده رو داشته باشه ولی چون مصمم بود خربدمو تکمیل کردم و نکته آخر اینکه بخواهید تا بهتون داده بشه و در مورد دوره استاد هم اگر قطعا مصمم به شرکت در دوره هستید مطمئنا استاد هم با دوستان راه میان و تا جایی که میتونن کمک دوستان میکنن تا کسی از این دوره محروم نشه
  پس بخواهید تا به شما داده بشه ……………. والسلام

 19. mani (مالک تایید شده)

  سلام
  کل توابع آموزش داده شده در این دوره را باید حفظ کنیم یا میشه یک بار بنویسیم بعد برای پروژه های بعدی کپی کنیم ؟ مثلا توابع پست تایپ ها خیلی قسمت های زیادی داخل آرایه دارد . اگر آن قسمت های آرایه های ورودی تابع ایجاد پست تایپ رو بلد نباشیم مشکلی در پروژه های بعدی خواهیم داشت ؟

  • رضا حیدری

   سلام معلومه که نیاز نیست حفظ کنید
   چیزی که لازمه اینه که شما متوجه عملکرد هر قطعه کد بشید و بدونید چی به چیه بدونید این خط کد چیکار میکنه اون برای چیه
   توی پروژه های بعدی هم میتونید از همونا استفاده کنید

 20. حمید نباتی (مالک تایید شده)

  سلام استاد
  جلسات ۸ و ۹ چه زمانی آماده میشه؟؟

  • رضا حیدری

   سلام امروز تولید شد فردا اضافه میشه

 21. Sahar (مالک تایید شده)

  سلام استاد
  تشکر از آموزش و دوره خیلی عالی تون
  استاد ما بی صبرانه منتظر ۲ فصل آخر هستیما

  • رضا حیدری

   سلام تا فردا اضافه میشه

 22. آرش قاسمی (مالک تایید شده)

  سلام استاد بابت آموزش فوق العاده ای که دارید ممنونم
  استاد یه موضوعی که هست میخواستم ببینم توی این دوره طریقه لایسنس گذاشتن روی قالب رو هم یاد میدید که یه قالب فقط برای یه آدرس سایت قابل استفاده باشه

  • رضا حیدری

   سلام اره بزودی در قالب آپدیت به دوره اضافه میشه

   • محمدمهدی درزی

    خسته نباشید
    این آپدیت رو کی اضافه می کنید؟
    خیلی جذابه!

    • رضا حیدری (مالک تایید شده)

     انشالله تا یه ماه آینده آپدیت ها اضافه میشه

 23. هادی احمدی (مالک تایید شده)

  با سلام و وقت بخیر
  خیلی ممنون از آموزش خوب شما، آیا در دوره در خصوص نحوه‌ی فیلتر گذاری پست های مطالب نیز آموزشی داده شده است.

  • رضا حیدری

   سلام بله اینکه جزء مقدمات هست
   توقع تون رو از این دوره بالاتر ببرید

 24. نرگس حیدری

  سلام وقت بخیر من وردپرس اصلا کار نکردم میخاستم بدونم لازمه دوره ۷۰ جلسه ایی ورد پرس رو هم تهیه کنم

  • رضا حیدری

   سلام نه اون دوره که منقضی شده – این دوره آپدیت شده ی همون دوره ۷۰ جلسه ایه – این دوره رو شرکت کنید

 25. bahman3dsmax (مالک تایید شده)

  سلام وقت بخیر اموزش عالی مخصوصا قسمت المنتور فکر نکنم جایی همچین اموزش خفنی باشه تو خریدش شک نکنید
  اگه لایسنس اموزش بدین عالی میشه و یک مورد دیگه بعضی قالب ها رمزگذاری میشن که کسی نمتونه تغییر بده در کد هایی که نوشته شده
  خیلی خیلی ممنون از اموزش فوق حرفه ای

  • رضا حیدری

   ممنونم ازینکه نظر ارزشمندتون رو به اشتراک میزارید و به ما بی نهایت انرژی میدید

 26. مرتضی

  سلام استاد تخفیف باز میزارید ما هم این دوره بی نظیر روتهیه کنیم؟

  • رضا حیدری

   سلام بزرگوار فعلا که برنامه ای برای تخفیف نداریم. (ایمیلتون چک کنید)

 27. ali.lesani77

  سلام استاد وقت بخیر.تعریف آموزش های شما رو خیلی شنیدم.استاد امکان تخفیف و فروش فوق العاده و یا فروش با شرایط امکان پذیره؟خیلی دوست دارم بتونم در دوره شما شرکت کنم اما دستم کمی خالیه

  • رضا حیدری

   سلام بزرگوار ایمیلتون چک کنید

 28. محمدی

  از سر فصل ها و نظرات مشخص هست که دوره بسیار مفید و کاربردی هست، منتهی فقط کاش میشد آدم می تونست یا شرایط این دوره رو تهیه کنه چون هزینش برای من به شخصه در حال‌ حاضر بالا هست. ممنون میشم این امکان رو هم فراهم کنید

 29. محمدی

  استاد تخفیف تا کی روی دوره هست؟؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام احتمالا ۳ روز

 30. سیدمصطفی حسینیان

  سلام استاد حیدری عزیز
  من به کیفیت تدریس شما ایمان دارم و عالی آموزش میدید.
  یه سوال اینکه این دوره با دوره آموزش php صفرتاصد چه فرقی میکنه و کدوم یکی بهتره و چرا این دوره گران تر از اونه ؟ دوره پیشنهادی شما کدام است ؟(البته من بیشتر علاقه به فول استک شدن دارم ولی یکم گیچ شدم . منتظر جوابتون هستم سپاسگزارم.

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود در دوره php شما تبدیل به یک برنامه نویس حرفه ای php میشید
   در دوره وردپرس شما ضمن یادگیری یه سری از مباحث php (مقدماتی) مهارت کدنویسی و طراحی قالب وردپرس رو هم یادمیگیرید و در این زمینه متخصص میشید.

   کدوم دوره یادگیریش آسون تره؟ همین دوره وردپرس – دوره وردپرس رو شما صفرتاصد ۲٫۵ ماه یادمیگیری اما برای دوره php به ۴-۵ ماه زمان نیاز داری

   چرا گرون تره؟ چون یادگیری این مهارت ها بسیااار پولسازتره بااینکه ساده تر هم هست

   کدوم مهارت پولسازتره ؟ تخصص در کدنویسی و طراحی قالب وردپرس هم فرصت های شغلی بیشتری براتون فراهم میکنه هم ظرفیت درامدزایی بالاتری داره

   پیشنهاد من : اگر بحث درامدزایی براتون اولویته همین دوره تخصصی وردپرس – اما اگه برای php برای آینده برنامه خاصی دارید میتونید php یادبگیرید

 31. مبین محمدی

  سلام استاد
  استاد امکان فروش دورتون شرایطی هست؟
  یکم آدم دستش خالیه ولی دلش میخواد یاد بگیره چون خودم واقعا خیلی دلم میخواد.

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام بزرگوار در تخفیف امکان خرید اقساطی نیست

 32. mnasadi65

  سلام به شما استاد بزرگ.راستش اونقدر فن بیان قوی دارین که هرچقدرهم دنبال سورس بگردم اخر سر به شمابرمیگردم.میخواستم بدونم امکانش هست دوجا من این مبلغ پرداخت کنم چون شرایط پرداختش الان برام سخته یکم

 33. mnasadi65

  شرایطم اوکی شد و‌تونستم دوره رو خریداری کنم ممنون

 34. aria

  سلام. دوره هنوز در حال برگزاری هست یا به پایان رسیده؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام به پایان رسیده – اما احتمالا در اینده باز هم جلساتی به عنون آپدیت به دوره اضافه بشه

 35. seyedmostafa786

  سلام جناب حیدری تخفیف تا چه زمانی هست ؟لطفا فردا تخفیف رو تا دو روز آینده یا حداقل فردا هم باشه بعدش بردارین من دارم پول جور میکنم بخرمش فردا انشالله پولم جور میشه خواهشا تا یکی دو روز دیگم باشه واقعا برام ظروریه خیلی ممنون میشم اگر این لطف رو بکنید 🙏

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و دورد بله با توجه به درخواست های زیاد و احترامی که برای کاربرانمون قائلیم تا ۲ روز دیگه تخفیف برقرار

 36. seyedmostafa786 (مالک تایید شده)

  سلام استاد حیدری عزیز خیلی ممنون خیلی لطف کردید تخفیف رو تمدید کردید شکر خدا منم امروز خریداریش کردم ممنون از زحماتتون خدا همراهتون باشه ❤

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود بزرگوار تبریک میگم بابت شرکت در دوره مطمئنم شما هم مثل بقیه شرکت کننده های دوره چند ماه بعد به شدت از تصمیمی که امروز گرفتید راضی خواهید بود و از مهارت ها و تخصص هاتون کیف میکنید

 37. محمد

  سلام به شما
  ببخشید اگه یکی خواست سایت شرکتی یا خبری بزنه چی بازم تو این دوره یاد میگیره چون میبینم که همش د مورد فروشگاهی هست همه پروژه ها که فروشگاهی نیست

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود – این دوره رو با سایر دوره های طراحی سایت اشتباه نگیرید – شما در این دوره تبدیل به یک برنامه نویس وردپرس میشید و توانایی طراحی هر سایتی با هر امکاناتی رو خواهید داشت، با همین قالبی که در این دوره طراحی شده سایت شرکتی هم میشه زد

 38. نگین عربی

  سلام وقت بخیر.تخفیف تا چند روز دیگه هست؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود – احتمالا تا ۲ روز آینده

 39. kianoosh737373 (مالک تایید شده)

  سلام
  استاد ببخشید درگاه پرداخت رو هم تو دوره تدریس کردید.

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام بزودی بعنوان اپدیت به دوره اضافه میشه

 40. رضا

  این دوره با دوره های
  دوره آموزش طراحی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با ووکامرس
  دوره جامع و حرفه ای آموزش طراحی سایت وردپرسی (جدید ۷۰جلسه)
  چه تفاوتی داره امکانش هست با خرید این دوره اون دوتا رو هم بهمون بدید

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود اون دوتا دوره ای که ابتدا فرمودید قدیمی و منقضی شده – این دوره جدید تولید شده و تمام مباحث اون دوتا دوره رو هم پوشش میده یعنی با این دوره نیازی به اون دوتا دوره قدیمی ندارید اما اگر میخواید مشکلی نداره با شرکت در این دوره، اون دوتا دوره رو هم تقدیمتون میکنیم

 41. محسن محسنی فر

  سلام ممنون از اموزش خوبتون. من در مورد مارکت های راست چین و ژاکت هر دو تحقیق کردم ژاکت درصد خیلی پایین تری داره به طراح میده. ۷۰ درصد و مالیات رو هم حساب میکنه راست چین فعلا ۸۰ درصد میده بدون مالیات. (اگه البته نیاد مثل ژاکت تغییر بده)
  چرا شما مارکت پر سود تر رو معرفی نمی کنید؟ لطفا راهنمایی کنید منکه میخام شروع به ساخت قالب کنم کدوم پلتفرم رو انتخاب کنم چون اگه در هر دو بفروشم درصدم میشه ۵۰ که کمه.
  ممنون میشم

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود – بله همینطور هست که میفرمایید اما ژاکت فروش بیشتری داره و بنظرم توی ژاکت چندبرابر میتونید بفروشید پس اگه درصد کمتری هم داره با فروش بیشتر جبران میشه

   • مهتاب شرفی مقدم

    سلام مجدد
    نه من حرفتون رو قبول ندارم من خودم فروشندم تو دو مارکت. امار فروش محصولاتم دستم هست چون کارمه تفاوت زیادی ندارن تعداد فروش ها. برید نگاه کنید آقا. چ حرفیه بزرگنمایی یک مارکت
    بنظرم باید تو این اوضاع اقتصادی خودمون بفکر خودمون باشیم و بهم کمک کنیم. هر جا سود بیشتری داره باید معرفی کنیم.
    دوستان برید امار فروش ی سری از محصولات رو درنظر بگیرید کاری ک منم کردم. بعضی زمانها واقعا فروش راست چین و بعضی اوقات ژاکت بیشتر میشه اونم برا کمپین ها.

    • کامران

     خیلی زشته کارمنداهای راستچین خودشون بیان برای برندشون تبلیغ کنند و برند رقیب رو بخوان بکوبند “انچه که عیان است چه حاجت به بیان است” برند ژاکت برای فروش قالب و پلاگین قطعا پلتفرم بهتریه و کاربران هم حس اعتماد بیشتری از این پلتفرم دارند من خودم به شخصه ترجیح میدم از ژاکت قالب و پلاگین خریداری کنم چون تیم پشتیبانی بسیار بهتری داره و افرادی که اونجا فعالیت دارند واقعا متخصص اند ژاکت رهبر بازار خودش هست اقای رضا حیدی هم بی جهت صحبت نمی کنند نفعی برای ایشون نداره بخوان از ژاکت تعریف کنند امیدوارم در بخش کامنت ها بی قرض تر به موضوعات بپردازیم

    • آرتین

     سلام دوست عزیز بنده هم در دوتا مارکت فروشنده هستم راستچین فقط با تخفیف محصولاتش رو میفروشه که این به ضرر ما فروشنده هاست چون پشتیبانی محصول زمانی که میزان فروش از یک میزانی بیشتر میشه کمی سخت میشه و قرار نیست ما به قیمت نازل قالب و پلاگینی رو که زمان زیادی رو برای اماده سازیش وقت گذاشتیم بفروش برسونیم ولی چیزی که برام عجیبه نمیدونم ژاکت چطور محصولاتش رو بدون تخفیف و با قیمت بالاتر از راستچین میفروشه

 42. reza

  سلام وقت بخیر،برنامه برنامه نویس هستم php رو در حال یادگیری لاراول هستم و فرانت اند هم css,jquery،html هم ک مسلط هستم،خواستم بیینم تایم دوره چقدره و اینکه با این که بنده اشنایی دارم با این زمینه یادگیری طراحی قالب وردپرس رو چقدر برام اسون میکنه و چقد زمان میبره !!راستش خیلی وقته دنبال این دوره بودم و تو سایت شما دیدم ممنون میشم توضیح بفرمایید.

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود شما با عقبه ای که دارید خیلی راحت میتونید طراحی قالب وردپرس رو یادبگیرید من همیشه به برنامه نویسای php پیشنهاد میکنم حتما کدنویسی وردپرس رو هم یادبگیرن چون با توجه به اینکه هم یادگیرین براتون خیلی راحته هم فرصت های شغلی خیلی خوبی براتون فراهم میکنه حیفه
   این دوره حدود ۲۸ ساعته که البته بخشی شو شما از قبل بلدید و اینکه شما(چون html css , php بلدید) در این دوره نیاز یادگیری مفاهیم ندارید و فقط از روال کار و ساختاری که وجود داره اطلاع پیدا میکنید و استفاده میکنید

 43. مهسا

  سلام. این دوره لایسنس داره. یعنی محدودیت نصب و فعال سازی در سیستم خاصی داره؟ من می خوام خریداری کنم و هم بتونم تو سیستم شرکت و هم سیستم خونه ببینم.

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام نه محدودیت نداره

 44. leili.es6990

  سلام وقت بخیر
  من تازه با سایت شما آشنا شدم من میخوام طراحی سایت رو از مبتدی تا پیشرفته یاد بگیرم ممنون میشم بفرمایید که به ترتیب از کدام مباحث شروع کنم

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود
   این دوره از صفر هست و بهترین نقشه راه برای رسیدن از سطح مبتدی تا فوق حرفه ای رو داره پیشنهاد میکنم با همین دوره استارت بزنید

 45. محمد خانلری

  سلام استاد عزیز وقتتون بخیر … میخواستم این دوره رو شرکت کنم خیلی هم مشتاقم آخه آموزش htmlو css رو که دیدم واقعا شیوه تدریستون عالی بوداما متاسفانه قدرت خریدم خیلی پائینه استاد نمیشه کاریش کرد یه تخفیف خوب یا شرایط واسه ما بزارید ؟ ممنون میشم

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام بزرگوار الان دوره ۶۰درصد تخفیف خورده و تخفیف بیش از این واقعا مقدور نیست

 46. علیرضا

  سلام
  کی دوباره روی دوره تخفیف میزارید؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام الان تخفیف گذاشتیم دیگه!

 47. alireza1287428

  سلام اقای حیدری خسته نباشید
  از زحمتی ک برای تهیه این ویدیو کشیدید سپاسگزاریم
  تخفیف روی این دوره تا کی هست ؟
  اگه میشه تا اخر این ماه تمدید کنید ما حقوحمون اخر برج میگیریم یجور باشه این اموزش خوبتون دست مارم بگیره خیلی ممنون ❤️

 48. امیر محمد کردزنگنه

  سلام استاد خسته نباشید من الان الان می خوام ثبت نام کنم می تونم شرکت کنم در کلاس های شما

 49. علی احمدی

  سلام وقت بخیر.

  لطفا یک یا چند قسمت رو رایگان قرار بدید تا نحوه تدریس رو بتونیم ببینیم.

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام بزرگوار آموزش های زیادی در سایت رایگان هستند که میتونید ببینید و سطح تدریس رو ارزیابی کنید

 50. محمد جوادی (مالک تایید شده)

  سلام خسته نباشید ببخشید شما دوره پلاگین نویسی برای وردپرس رو هم دارید؟؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام بزرگوار فعلا خیر

 51. اباالفضل

  سلام من یک دانشجو دوره طراح سایت با وردپرس هستم آیا این دوره به من کمک میکنه که کنار طراحی سایت قالبم طراحی کنم و به درد سن من می خوره ۱۳ سالمه

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود بله اگر تا حالا تونستید درکی از حوزه طراحی سایت و وردپرس پیدا کنید بله قطعا بدردتون میخوره

 52. آریان محمودنژاد

  آموزش لایسنس‌ گذاری قالب با قابلیت نصب روی یک دامنه و
  آموزش ساخت سرور آپدیت خودکار برای قالب را داخل آموزش توضیح دادین؟؟
  چون برای قالبی که طراحی میکنیم خیلی لازمه

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود – آموزش لایسنس گذاری روی قالب + ساخت سرور آپدیت خودکار بزودی در آپدیت های بعدی اضافه خواهد شد

 53. مصطفی

  حیف که پول ندارم وگرنه این دوره رو میخریدم… حیف

 54. طاها

  سلام اقای حیدری خسته نباشید آقای حیدری من میخواستم این دوره رو خریداری کنم میخواستم بدونم با دیدن این دوره میتونم هر کد فرانت رو وردپرس کنم(یعنی هر قالب وردپرس درست کنم) یا نیازه قبل این دوره، دوره php رو هم ببینیم

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود – نه این دوره صفرتاصد هست و حتی مباحثی که از php نیاز دارید هم در همین دوره آموزش داده شده و به دوره دیگه ای نیاز ندارید

 55. develop

  سلام وقت بخیر
  دوره بسیار عالی و جذابیه حتما پیشنهاد میکنم

  فقط دوره افزونه نویسی رو هم ضبط کنید … خیلی لازمه

 56. الهه امیدی (مالک تایید شده)

  تازه این دوره رو تهیه کردم واقعا عالیه خسته نباشید

 57. علی احمدی

  سلام وقتتون بخیر ، طراحی قالب آموزشگاهی هم اینجا آموزش داده میشه؟

 58. hamedrokhian0

  سلام خدمت مهندس عزیز ، یک سوال داشتم خدمت شما میخواستم بدونم بعد از پایان دوره میتوان قالب وردپرس مشابه قالب های فروشگاهی یا چند منظوره در مارکت های مختلف به فروش گذاشته هست را کامل یا مشابه آن پیاده سازی کرد ؟ و آموزش ux/ui در این دوره می باشد؟ آیا الزامی هست ؟ باتشکر

 59. امیرعلی براسود

  درود بر شما خسته نباشید. دوره شما بی نظیره. من خیلی از مطالب این دوره رو بلدم اما بخش سازگاری با المنتور رو نیاز داشتم. میشه این مباحث را به صورت تکی خریداری کنم؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام بزرگوار خیر بعلت پیوستگی مطالب امکان خرید بخشی از دوره وجود نداره

 60. qwerty.1388.1395

  چجوری میتونیم به جای ووکامرس از edd استفاده کنیم
  و این دوره با تخفیف بازم گرون هست تخفیف بیشتر نمیگیره

 61. محمد غراوی

  سلام
  با تهیه دوره اموزش php ایا نیازی به تهیه این دوره میباشد؟
  و تفاوت این دوره با دوره php چیست

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام بزرگوار دوره php صرفا php رو آموزش میدیم و از صفر تاصد
   اما این دوره آموزش وردپرس و طراحی قالب وردپرس و کدنویسی وردپرس هست فقط چون برای کدنویسی وردپرس نیاز به آشنایی با php هم دارید در فصل سوم این دوره مشخصا ۹ جلسه php آموزش میدیم
   پیشنهاد من همین دوره هست

 62. محمد غراوی

  و اینکگه ایا اپدیت های اینده رایگان هستند؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   بله همانطور که جدیدا دوره طراحی سایت دیجی کالا بدون کدنویسی رو بصورت رایگان برای دانشجویان این دوره ارائه دادیم بقیه آپدیت هاهم رایگان هستند

 63. پری

  سلام استاد وقتتون بخیر. من وردپرس بلدم ولی دوست دارم قالب طراحی کنم خیلی دستم خالیه امکان داره راه بیاین. من تازه با سایتتون اشنا شدم و فکر میکنم این دوره فوق العاده باشه خیلی ممنونم

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام بزرگوار با توجه به تخفیف ۶۰درصدی و همچنین ارائه دوره طراحی سایت دیجی کالا بدون کدنویسی که بعنوان هدیه ارائه شده تخفیف از این بیشتر واقعا مقدور نیست

 64. رضا جوانمرد (مالک تایید شده)

  سلام وقت بخیر استاد دوره طراحی سایت واسه این دوره رایگانه؟؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود بله دوره طراحی سایت دیجی کالا بدون کدنوییسی رو در این دوره بعوان هدیه دریافت میکنید

 65. امیرعباس شاهملکی (مالک تایید شده)

  سلام میشه با این آموزش، قالبی با امکانات و شبیه سیگما پلاس و استادیار؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام بله قالبی که در دوره طراحی میکنیم مشابه استادیار هست و در بخش المنتور سیگمارو هم بررسی میکنیم

 66. محمدرضا

  سلام من میتونم ا این دوره یک قالب حرفه ای فروشگاهی مثل kimakala این طراحی کنم؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام بله میتونید

 67. نوروزی

  سلام خدمت استاد بزرگوار. لطفا یک آموزش هم برای ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت تهیه کنید . ممنون و خدا قوت

 68. محدثه

  سلام وقت بخیر من ۱۶ سالمه بنظرتون این دوره به درد من میخوره یا کمکی بهم میکنه؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   اگر مورد علاقه و هدفتون هست چرا که نه! سنتون هم برای شروع عالیه

 69. ندا توسلی

  با سلام و احترام
  چند سوالی داشتم ممنون می شم راهنمایی بفرمایید
  .
  هدف از طراحی قالب اختصاصی این هست که نصب افزونه ها کمتر بشه/
  بعد از این دوره من می تونم قالبی طرحی کنم جهت آموزش با قابلیت چند فروشندگی ولی نیازی به نصب افزونه دکان نباشه؟
  یعنی می شه کدهای افزونه دکان رو بیاریم روی قالب یا چیزی شبیه این؟

  و
  سوال دیگه ای هم که داشتم این هست که بعد از دوره می تونم قالبی طراحی کنم که ویدیوی اموزشی فقط در سایت نمایش داده بشه و نشه ویدیو رو دانلود کرد البته با قایلیت چند فروشنذگی و بدون نصب افزونه اضافی؟
  چون خیلی ازافراد نگران انتشار ویدیو هاشون هستن.

  سوال سوم اینکه ایا آموزش طراحی ظاهر قالب در فوتوشاپ رو هم می دید؟

  ایا می تونم قالبی طراحی کنم شبیه سایت انجام می دم که البته نمونه خارجی اون هم هست.

  ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

  چون اموزش های زیادی در این زمینه هست ولی قدرت بیان مدرس خیلی مهم هست که با دیدن نمونه اموزش هاتون دیدم خیلی خوب مطالب رو توضیح می دید

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود بر شما
   – برای داشتن قابلیت های افزونه دکان نیاز به تسلط کامل به php دارید اما میتونید کد امکان ادغام کدهای افزونه داخل قالب رو دارید که ما توی دوره برای دوتا افزونه اینکار رو انجام دادیم و آموزش دادیم
   – برای جلوگیری از عدم انتشار ویدیو روش دیگه ای هست که خودمتون هم استفاده میکنیم و به شما هم آموزش میدیم
   – بله آموزش طراحی قالب در فتوشاپ هم آموزش میدیم
   – بله میتونید مشابه سایت انجام میدم رو طراحی کنید

 70. kianoosh.sharifimehr

  سلام خسته نباشید میخاستم ببینم دوره پشتیبانی دارد و چند روز است؟
  و فایل ها به چه صورتی در اختیار ما قرار میگیره؟
  دوره چند ساعته؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود بله دوره ۶ ماه پشتیبانی داره
   ویدیوهای هر جلسه + سورس و فایل های تمرینی هر جلسه هم در اسپات پلیر در اختیارتون قرار میگیره که براحتی هم در کامپیوتر هم موبایل بتونید ببینید

 71. رضا

  سلام وقت بخیر آقای حیدری
  ببخشید امکانش هست که فصل ۶ تا ۹ جدا میخواستم؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام خیر بزرگوار

 72. ندا توسلی (مالک تایید شده)

  با سلام و وقت بخیر.دوره هذیه چطور برای من فعال می شه؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام شما قبلا در این دوره شرکت کردید لطفا به پشتیبان سایت در تلگرام پیام بدید تا هدیه رو هم براتون سریعا فعال کنند

 73. behzad.io (مالک تایید شده)

  باسلام به همه دوستان
  من معمولا آدمی نیستم که نظر بزارم
  اما این دوره بشدت عالیه و به دوستانی که سخت گیر هستن اطلاع میدم که هیچ کس از من سخت گیر تر نیست و من به شما دوستان پیشنهاد تهیه دوره رو میدم
  من تک تک آموزش های اکثر وبسایت ها رو تهیه میکنم و همرو تمام کردم و کامل دیدم،
  هیچ کدوم به خوبی این دوره نبود و از استاد عزیز تشکر میکنم و آرزوی سلامتی دارم براشون
  یا حق

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   اینکه لطف میکنید و نظر ارزشمندتون رو در مورد دوره به اشتراک میزارید بسیار ارزشمنده برای ما، موفق باشید

 74. امیرحسین کرمی

  سلام خسته نباشید من میخوام این دوره تهیه کنم فقط قبلش دوره طراحی سایت وب سافت سه با فتوشاپ تا اخر د دیدم. که بیانتون خیلی خوب بود. میخواستم ببینم حالا اگر این دوره تهیه کنم ادامه اون مبحثم داخلش هست تا برسیم نهایتا به طراحی قالب سایتی که قابل فروش در راست چین یا ژاکت باشه؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود دوره فتوشاپ که قدیمیه و ضعیف اما بله دقیقا ادامه اش توی این دوره هست و تا نهاتا که قالب رو برای فروش در ژاکت آماده میکنیم

 75. محمد جوادی (مالک تایید شده)

  سلام استاد ببخشید توی استوری اینستاگرام دیدم گفتید طراحی پنل تنظیمات با فریم ورک ریداکس هم اضافه شده میشه برای من لینکشو بفرستید من پیداش نکردم

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام بزرگوار توی پنل اسپات پلیر تون یک فصل با نام آپدیت ۱ اضافه شده

 76. تیلو وب

  سلام طول دوره کلا چند ساعت هستش؟ چقدر طول میکشه همه ویدیو ها رو دید؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام حدود ۳۰ ساعت
   اگر علاقه داشته باشید دو ماه بعد به تخصصی که مد نظرتون هست رسیدید

 77. صبا

  سلام. وقتتون به خیر
  زمان ثبت نام برای این دوره تا کی هست؟!

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام اگه منظورتون مهلت تخفیف هست احتمالا تا اخر هفته

 78. صبا

  با سلام و عرض ادب
  امکانش هست که لطف کنید و مهلت تخفیف دوره رو تا آخر ماه تمدید کنید؟! (خیلی ممنون از سایت با ارزشتون)

 79. مهدی

  سلام خسته نباشید اقای حیدری سوال داشتم که در اپدیت چهارم دوره برای درست کردن متاباکس های حرفه ای از کد های cmb2 کمک گرفتید؟
  و یا چه چیزهایی به cmb2 اضافه کردید؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام بزرگوار خیر cmb2 توانایی ایجاد چنین متاباکس هایی رو نداره – روش دیگه ای استفاده کردیم

 80. علی

  سلام مهندس حیدری قرار هست آپدیت های جدیدی به دوره اضافه بشه یا خیر؟ و چه آپدیت هایی به دوره اضافه میشه در آینده؟ دوره سئو که اگه درست کردید جزوه دوره میشه؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام بزرگوار بله تا الان ۴ آپدیت جدید به دوره اضافه شده و باز هم اگر لازم باشه اضاقه میشه – دوره سئو اگر تولید بشه ارتباطی به این دوره نداره

 81. موسی (مالک تایید شده)

  سلام وقت بخیر
  بنده طبق آموزش شما می خوام یه قالب تولید کنم می خواستم بدونم برای شروع می تونم از قالب های خارجی الگو برداری کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام و درود
   بله میتونید و اتفاقا روش خوبی هم هست اما برای شروع پیشنهاد میکنم دقیقا طبق دوره پیش برید و برای کار های بعدی تون از قالب های خارجی الگو بگیرید

 82. موسی (مالک تایید شده)

  سلام ، وقتی ما یک قالب را المنتوری می کنیم یعنی المان ها را تبدیل به ویجت می کنیم آیا نیاز است برای قالبمون پنل تنظیمات بسازیم با وجود پنل تنظیمات خود المنتور ؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام بزرگوار بله این دو مورد ربطی به هم ندارند شما یک سری المان های اختصاصی رو برای المنتور طراحی میکنید که در سایت نمایش داده شوند که ماهیت این کار کاملا با پنل تنظیمات قالب متفاوته (لطفا توی گروه پرسش و پاسخ هنرجویان دوره در واتساپ عضو شید و این سوالات رو در گروه بپرسید)

 83. سالار

  سلام
  دوره چند ساعت است؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   حدود ۳۰ ساعت

 84. مهرشاد

  سلام خسته نباشید
  تو این دوره درمورد دیتابیس و نحوه خوندن و نوشتن داخل ان توضیح داده شده؟

  • رضا حیدری (مالک تایید شده)

   سلام سلامت باشید بله

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.