فقط واتساپ ۰۹۱۵۷۲۳۲۳۹۸

دوره آموزش رپورتاژ آگهی

دوره آموزش رپورتاژ آگهی + تکنیک های فوق العاده 2023

دوره آموزش رپورتاژ آگهی – همانطور که میدانید تاثیرگذارترین بخش لینک سازی خارجی در سئو، رپورتاژ آگهی است که انجام […]

680,000 تومان

درخواست تخفیف
تعداد دانشجو : 255

دوره آموزش رپورتاژ آگهی – همانطور که میدانید تاثیرگذارترین بخش لینک سازی خارجی در سئو، رپورتاژ آگهی است که انجام آن کاملا هزینه بر است و با توجه به اینکه در سال 2023 اجرای رپورتاژ آگهی به یک کار کاملا تخصصی تبدیل شده، اگر مهارت کافی نداشته باشید نه تنها نتیجه نمیگیرید بلکه تمام هزینه های شما هم سوخت میشود. بنابراین اکیدا توصیه میکنم تا زمانی که به تخصص و تسلط کامل در این زمینه نرسیدید رپورتاژ نرید…

 

هدف اصلی دوره آموزش رپورتاژ آگهی

هدف اصلی این دوره صرفه جویی در هزینه و زمان شماست بنابراین قرار نیست ساعت ها در مورد مباحث تئوری رپورتاژ آگهی صحبت کنیم بلکه میخواهیم در یک ساعت تمام مراحل اجرای رپورتاژ آگهی را در بهترین حالت ممکن یاد بگیریم. در دوره آموزش رپورتاژ آگهی تکنیک های ساده و عملی را میاموزید که :

 • میدانید قبل از رپورتاژ چه کارهایی انجام دهید و چه زمانی به رپورتاژ نیاز دارید
 • میتوانید براحتی رسانه های ارزان اما پربازده را در کمترین زمان کشف کنید
 • میدانید یک رپورتاژ دقیقا در چه حالتی اعتبار بیشتری منتقل میکند
 • میدانید چه موضوعاتی را برای رپورتاژ انتخاب کنید
 • میدانید چگونه عنوان و محتوای رپورتاژ را بنویسید که نهایت اثرگذاری را داشته باشد
 • استراتژی ها و تکنیک های جدید را در رپورتاژ استفاده میکنید

و درنهایت به یک متخصص رپورتاژ آگهی تبدیل میشوید که میدانید چطور با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را بگیرید.

 

هشدار… قبل از مشاهده این آموزش برای رپورتاژ هزینه نکنید!

رپورتاژ هزینه بر است اما اگر بدانید چه فاکتورها و تکنیک هایی در اجرای رپورتاژ تاثیرگذار است اصلا دنبال رپورتاژ های گران قیمت نمیرید شما میتوانید با یادگیری اصول و تکنیک های جدید 2023 هزینه های رپورتاژ خود را به شدت کاهش دهید تا با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را داشته باشید. در دوره آموزش رپورتاژ آگهی صفر تا صد مراحل اجرای یک رپورتاژ آگهی عالی از انتخاب رسانه مناسب تا نحوه نوشتن محتوای رپورتاژ و اصول لینک سازی یاد میگیرید.

 

در وقت تان صرفه جویی کنید…

یکی از چالش های رپورتاژ آگهی، انتخاب رسانه مناسب است که معمولا افراد زمان زیادی را صرف آن میکنند اما شما پس از مشاهده این آموزش دقیقا میدانید کدام رسانه را انتخاب کنید و هیچ شک و تردیدی نسبت به خوب یا بد بودن رسانه ندارید! درواقع شما چند فیلتر دارید که در 1 دقیقه میتوانید با قاطعیت بگویید این رسانه برای موضوع رپورتاژ شما مناسب است یا خیر! بنابراین در کمترین زمان ممکن میتوانید بهترین رسانه ها را با پایین ترین قیمت، بر اساس موضوع رپورتاژ انتخاب کنید.

 

بخشی از محتوای دوره آموزش رپورتاژ آگهی

 

چرا جدیدا رپورتاژ ها تاثیر خود را از دست داده اند؟

همانطور که میدانید رپورتاژ آگهی یکی از روش های کلاه سیاه در سئو محسوب میشود درواقع گوگل با این روش که شما به سایت ها پول بدهید که محتوایی را تحت عنوان رپورتاژ در وبسایت شان منتشر کنند کاملا مخالف است و اگر متوجه این موضوع شود یا وبسایت شما را جریمه میکند یا در بهترین حالت هیچ ارزشی برای رپورتاژ شما قائل نمیشود. بنابراین اگر هنوز طبق روش ها و الگو های گذشته رپورتاژ میرید مطمئن باشید گوگل با توجه به آپدیت هایی که اخیرا داده متوجه مصنوعی بودن رپورتاژ میشود و آن را ایگنور میکند. رپورتاژ باید طوری باشد که انگار شما دخالتی در انتشار آن نداشتید و آن سایت خودجوش وبسایت شما را معرفی میکند و لینک میدهد.

یکی از مهمترین مواردی که امروزه در رپورتاژ باید رعایت کنید این است که خیلی کمتر با کلمه کلیدی لینک بگیرید، درمقابل لینک هایی که بصورت naked url در رپورتاژ دریافت میکنید اثرگذاری بیشتری دارند علاوه بر اینها موارد دیگری نیز وجود دارند که به اثرگذاری رپورتاژ کمک میکنند. همه این موارد را در دوره بصورت کامل میاموزید.

 

اشتباه مهلک در انتخاب رسانه رپورتاژ

مهمترین معیار شما برای انتخاب رسانه رپورتاژ چیست؟ رتبه سیمیلار؟ دامین آتوریتی؟ اسپم اسکور؟ یا…؟ البته که همه این موارد به اندازه خوب مهم هستند اما مهمترین نکته ای که در انتخاب رسانه رپورتاژ باید به آن توجه کنید این است که آیا تاکنون محتوایی مرتبط با موضوع شما در آن رسانه منتشر شده یا خیر؟ اگر حداقل 5 مقاله مرتبط با موضوع شما در آن رسانه وجود نداشته باشد حتی اگر دامین آتوریتی و اسپم اسکور فوق العاده ای هم داشته باشد قطعا بدرد شما نمیخورد و انتشار رپورتاژ در آن وبسایت اعتباری به شما منتقل نمیکند.

بنابراین اولین و مهمترین نکته ای که برای انتخاب رسانه رپورتاژ باید چک کنید این است که رسانه رپورتاژ، مطالب ایندکس شده بیشتری همسان با موضوع شما داشته باشد. نحوه دقیق چک کردن این موضوع را بهمراه اثبات دلایل آن در دوره آموزش رپورتاژ آگهی بطور کامل توضیح دادیم.

 

قبل از خرید رپورتاژ بررسی کنید…

حتما قبل از خرید رپورتاژ، رسانه مورد نظر را در گوگل بررسی کنید ببینید در 24 ساعت / یک هفته و یک ماه گذشته آیا مطلبی در این وبسایت توسط گوگل ایندکس شده یا خیر؟ متاسفانه برخی از وبسایت ها بخاطر مشکلات سئویی و تکنیکالی مطالب آن توسط گوگل ایندکس نمیشود و بدین ترتیب رپورتاژ شما هم سوخت میشود یا اصلا در یکماه گذشته هیچ مطلبی در آن وبسایت منتشر نشده که در این حالت باز هم نشان از بروز نبودن و بی کیفیت بودن آن وبسایت نزد گوگل است.

بعضی از وبسایت ها فقط مطالبی که از دسته رپورتاژ هستند ایندکس نمیشود که این موضوع دلایل مختلفی دارد اما شما حتما قبل از خرید رسانه رپورتاژ باید مطالب رپورتاژی آن رسانه را هم چک کنید و مطمئن شوید که مطالب آن وبسایت و البته رپورتاژ های آن وبسایت ایندکس میشود چرا که در صورت ایندکس نشدن، کل هزینه و زمان شما در آن رپورتاژ هدر میرود. بررسی دقیق این موضوع بهمراه چندین نکته مهم دیگر در دوره آموزش رپورتاژ آگهی تقدیم شما عزیزان میشود.

 

2 لینکی که قبل از رپورتاژ باید بگیرید…

خلاصه و مفید : قبل از رپورتاژ آگهی بهتر است از شبکه های اجتماعی و سایت های انجمنی پرسش و پاسخ برای صفحه مورد نظرتان لینک بگیرید! فرض کنید میخواهید برای صفحه “آموزش رپورتاژ آگهی” لینک سازی کنید، اولین لینکی که برای این صفحه میگیرید نباید از نوع رپورتاژ باشد چرا؟ چون از چرخه طبیعی از نگاه گوگل خارج میشود، چرخه طبیعی لینکسازی خارجی از نگاه گوگل به این شکل است که وقتی یک صفحه از سایت معتبر میشود و وبسایت های مختلفی به آن لینک میدهند معمولا در ابتدای کار داخل شبکه های اجتماعی در مورد آن وبسایت صحبت میشود و لینک میدهند بعد لینک هایی از نوع ugc در سایت های پرسش و پاسخ و انجمنی به آن سایت داده میشود و در نهایت لینک هایی از نوع رپورتاژ آگهی دریافت میکند.

این موضوع را در دوره آموزش رپورتاژ آگهی با جزئیات بیشتری بررسی میکنیم. بعید میدانم این موضوعات تخصصی و مهم را هیچ دوره آموزش رپورتاژ آگهی در سطج اینترنت پیدا کنید بسیاری از این نکات صرفا با تحلیل و آزمون خطا و سالها تجربه در زمینه اجرای کمپین های رپورتاژ آگهی بدست آمده که با کمال میل تقدیم شما عزیزان میکنیم.

 

کی رپورتاژ برم؟

در ویدیو زیر که بخشی از محتوای دوره آموزش رپورتاژ آگهی است چرخه طبیعی لینکسازی خارجی برای یک صفحه از سایت را متوجه میشوید که چگونه و در طی چه مراحلی باید لینکسازی خارجی را انجام دهید و همچنین لینکسازی رپورتاژی در کدام مرحله باید انجام شود.

 

 

سوالات متداول دوره رپورتاژ آگهی

 

+ آیا دوره پیشنیازی دارد؟

بله برای درک بهتر آموزش ها و تکنیک های این دوره بهتر است آشنایی اولیه با سئو و لینکسازی خارجی داشته باشید

+ این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

برای تمام افرادی که سئو کار میکنند یا صاحبین وبسایت که عملیات سئو سایت شان را برون سپاری میکنند و میخواهند کیفیت کار را بررسی کنند

+ این دوره چند جلسه و چند ساعت است؟

دوره آموزش رپورتاژ آگهی یک جلسه 1 ساعته است که ویدیوی آن بلافاصله بعد از ثبت نام در اختیار شما قرار میگیرد

رضا حیدری

سلام! من رضاحیدری هستم مدرس این دوره! اگر سوالی در مورد دوره داری همین الان توی اینستاگرام ازم بپرس. آیدی پیجم : websoft3_com@

پیج اینستاگرام
 1. کیوان معروف نژاد (خریدار محصول)

  بسیار عالی بود و هست همه دوره های استاد عالی هستند و همچنین تدریس استاد که دیگه نگم خسته نباشید بهتان عرض میکنم ممنون و متشکرم بابت تولید دوره خدا خیرتان بدهد موفق و پیروز باشید

  • رضا حیدری (خریدار محصول)

   درود بر شما خوشحالم که از آموزش راضی بودید و ممنون که نظرتون رو ثبت میکنید و به ما هم انرژی میدید

 2. akbrymhmdmntyn67 (خریدار محصول)

  این دوره پیشنیاز دارد

  • رضا حیدری (خریدار محصول)

   اره بهتره قبلش با سئو و لینکسازی خارجی آشنایی داشته باشید
   اگه میخواید از صفر شروع کنید میتونید دوره صفرتاصد و عملی سئو رو شرکت کنید لینک زیر :
   https://websoft3.com/500/

 3. seoman s (خریدار محصول)

  کاش زودتر این آموزش رو میدیدم…
  واقعا دمتون گرم خدا خیرتون بده همه آموزش هاتون فوق العاده هستن فقط کاش دوره آموزش رپورتاژ آگهی رو زودتر منتشر میکردید

  • رضا حیدری

   درود – شما اولین نفری هستید که این آموزش رو ثبت نام کردید امیدوارم نهایت استفاده رو ببرید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد