فقط واتساپ ۰۹۱۵۷۲۳۲۳۹۸

فیلم آموزش کار با افزونه theme my login و استایل دهی فرم لاگین

آموزش افزونه theme-my-login

افزونه theme my login به شما این امکان را میدهد تا یک صفحه ورود متناسب با ظاهر وب سایت تان طراحی کنید. به کمک این افزونه قادر هستید صفحه پیشفرض ثبت نام/ورود وردپرس که احتمالا هیچگونه همخوانی با وب سایت تان ندارد را ادیت کنید و یک صفحه ورود مطابق نیاز خود طراحی کنید. با ادامه این مقاله از آموزش وردپرس همراه باشید

اگر در وب سایت شما چند نویسنده فعالیت دارد یا حتی اگر قصد دارید به کاربران نیز دسترسی ارسال پست بدهید، افزونه theme my login مناسب شماست.

این افزونه امکان ایجاد کدکوتاه را فراهم ساخته و تا بتوانید به راحتی در برگه های وب سایت تان امکان ورود و خروج را فراهم کنید. در ادامه بیشتر امکانات و قابلیت های این افزونه را مورد بررسی قرار داده و شما را با تک تک اجزای آن آشنا خواهیم کرد.

در گام اول باید افزونه را نصب و فعال کنید. لازم است از قسمت افزونه ها اقدام به سرچ کرده و سپس آن را نصب کنید. پس از اینکه افزونه را فعال سازی کنید، مشاهده میکنید که این افزونه شروع به کار میکند. یکی از قابلیت های این افزونه، ایجاد URL برای عضویت، وارد شدن، خارج شدن، فراموش کردن رمز عبور، بازیابی رمز عبور است که این پیوندها به صورت خودکار ایجاد میشود.

در ادامه امکان سفارشی کردن این URL ها وجود دارد. هنگامی که فعال سازی افزونه انجام شود، در پیشخوان وردپرس میتوانید یک منوی جدید تحت عنوان “پوسته ی ورود من” مشاهده کنید. اگر روی این گزینه کلیک کنید، یک پنجره جدید باز خواهد شد.

برای این که بتوانید لینک ها را سفارشی سازی و ادیت کنید، باید این کار را در قسمت نامک ها انجام دهید که کمی پایین تر قرار دارد. سایر امکان هایی که در این صفحه قرار دارد به شرح زیر است:

 • اجازه دادن به کاربران برای ورود بر اساس “ایمیل و پسورد”، “نام کاربری و پسورد”، یا استفاده از ترکیب این دو روش
 • تنظیم ثبت نام کاربران تنها با استفاده از ایمیل
 • اجازه دادن به کاربران برای تنظیم پسورد پس از ثبت نام
 • امکان ورود مستقیم کاربران به سیستم پس از ثبت نام (به طور خودکار)

افزونه theme my login در نسخه های قدیمی تر خود، عملیات هایی مثل وارد شدن، خارج شدن، فراموشی رمز عبور، عضویت و بازیابی رمز عبور، را در برگه های جداگانه ایجاد کرده بود. در نسخه جدید، حین اجرا شدن این برگه ها ایجاد میشود. اگر تمایل دارید این کارها را در برگه های جداگانه ایجاد کنید و برای هر عملیات برگه ای در نظر بگیرید، به صورت دستی این کار قابل انجام است.

 

ساخت صفحه ورود به کمک کد کوتاه:

اگر تصمیم دارید یک برگه را جایگزین برگه TML کنید، لازم است نامک آن برگه با نامک TML شما یکسان باشد. به کمک افزونه my theme login میتوانید از برگه های عضویت/ورود خود، با استفاده از shortcode ها استفاده کنید.

مثلا ممکن است بخواهید برای ورود به وردپرس خود یک برگه بسازید، در اینجا لازم است یک برگه جدید ایجاد کنید. عنوان آن را انتخاب کنید مثل “ورود”، که میتواند یک نام مناسب برای این برگه باشد. حالا باید نامک TML و نامک این برگه (با همان عملیات مشخص) مانند هم باشد. البته این افزونه به طور پیشفرض برای ورود از نامک login استفاده میکند اما همانطور که گفتیم می توانید آن را تغییر دهید.

 

از shortcode ایجاد شده میتوانید استفاده کنید و باید آن را وارد کنید.
فرم ورود/عضویت:

و در صورتی که از ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس استفاده میکنید، با استفاده از بلوک shortcode میتوانید از این کد کوتاه استفاده کنید. حالا امکان انتشار برگه وجود دارد و همچنین می توانید برگه را مشاهده کنید. اگر تصمیم دارید برگه های دیگری نیز ایجاد کنید از کدهای کوتاه زیر استفاده کنید.
فرم عضویت:

فرم فراموشی گذرواژه:

فرم بازیابی گذرواژه:

همچنین به کمک این افزونه امکان قرار دادن فرم عضویت در بخش ابزارک های وردپرس نیز فراهم گردیده است. در ادامه قصد داریم به صورت کامل به این موضوع بپردازیم.

 

قرار دادن فرم ورود/عضویت در ابزارک ها:

در این قسمت میخواهیم در مورد افزودن فرم ورود، فراموشی رمز عبور، نام نویسی و… به نوار کنار وردپرس (یا هر جایی که در قالب شما بخش ابزارک ها قرار دارد) صحبت کنیم. از پیشخوان وردپرس، نمایش را انتخاب کرده و وارد ابزارک ها شوید.

در ابتدا”پوسته ی من” پیدا کنید، به وسیله درگ اند دراپ، آن را بکشید و در ابزارک رها کنید.

عملیاتی که قصد دارید انجام شود را در قسمت action انتخاب کنید. اگر تیک “نمایش لینک فعالیت؟” را بزنید، به کمک این چک باکس لینک آن قابل مشاهده خواهد بود. در نهایت ذخیره را بزنید. تغییرات در بخش فرانت اند سایت شما قابل مشاهده هستند.

 

معرفی کامل افزونه theme my login

افزونه theme my login از امکانات بسیاری برخوردار است که قبل تر به آن پرداختیم. حالا قصد داریم به طور جزئی و کامل، بخش های مختلف آن را بررسی کنیم. پس از اینکه افزونه را نصب کردیم یک گزینه تحت عنوان “TML” در منوی وردپرس ما اضافه شده است.

این چیزی است که شاید در نگاه اول متوجه شویم اما لازم است بدانیم که بسیاری از بخش های این افزونه هنوز غیرفعال است. پس نیاز است که سراغ این بخش ها رفته و هرکدام را که نیاز داریم فعال نماییم.

در گام اول قصد داریم این افزونه را به طور کلی بررسی کنیم و سپس کمی روی آن دقیق تر شویم. اگر در پنل مدیریت وردپرس خود بر روی “TML” کلیک کنید وارد صفحه ای به شکل زیر خواهید شد:

 

در این بخش می توانیم تنظیمات اصلی افزونه را انجام دهیم. نام این بخش “general” است و میتوان آن را بخش مدیریت برشمرد و از این طریق شما قادر هستید ماژول های مورد نیازتان را به افزونه اضافه کنید یا ماژول هایی را از آن کم کنید.

سبک ورود به سایت را به کمک گزینه stylesheet میتوانید فعال یا غیر فعال کنید.

همچنین login type گزینه ای است که برای تعیین نوع ورود کاربران استفاده میشود. به کمک این گزینه قادر هستید مشخص کنید کاربران به کمک ایمیل نیز بتوانند در سایت شما لاگین کنند و یا اینکه فقط از نام کاربری استفاده کنند.

در بخش modules که میتوان آن را مهمترین بخش دانست، امکان اضافه کردن برخی ماژول ها به این افزونه وجود دارد. با فعال یا غیرفعال کردن گزینه ها امکان افزودن ماژول وجود دارد.

 

Enable AJAX: فعال کردن کردن این گزینه سبب تغییر فرم جستجو به حالت ایجکس استفاده میشود. AJAX ترکیب نامتقارن xml و جاوا اسکریپت است و باعث میشود زمانی که تغییراتی را در صفحه ایجاد میکنید، به جای رفرش شدن کل صفحه، تنها قسمت مورد نظر رفرش شود.

Enable Custom E-mail: به کمک این گزینه می توانید فعال سازی ایمیل (در فرم) را تکمیل کنید. پس از انتخاب این بخش، تنظیمات بخش دوم هم لازم است انجام شود و ثبت ایمیل خودتان نیز ضروری است.

Enable Custom password: فعال کردن انتخاب گذرواژه سفارشی شده

Enable Custom redirection: اگر این گزینه را فعال کنیم، میتوانیم مشخص کنیم با ورود کاربر به سایت، به کدام صفحه منتقل شود.

Enable Custom user link: فعال کردن یک لینک مشخص برای کاربرها

Enable reCAPTCHA: استفاده از کد captcha در سایت

Enable security: تنظیمات مرتبط با امنیت صفحات در زمان لاگین

Enable theme profile: فعال کردن امکان نمایش دادن پروفایل به کمک استایل قالب

Enable user moderation: فعال کردن صفحه ی کنترل کاربران

در نهایت لازم است گزینه “ذخیره تغییرات” را بزنید تا تغییرات ایجاد شده اعمال گردد و گزینه های مورد نظرتان فعال یا غیرفعال شوند. در ادامه به تمامی ماژول ها خواهیم پرداخت تا بتوانید بیشترین بهره را از این افزونه ببرید. هرگاه ماژول موردنظرتان را فعال کنید، میتوانید زیرمنوی مرتبط با آن را در بخش TML مشاهده کنید.

 

آشنایی با زیرمنوی E-mail

اگر این زیرمنو را باز کنید با هشت بخش مواجه خواهید شد. هر بخش تعیین کننده ایمیل هایی می باشد که قرار است در موقعیتی خاص یا اتفاقی خاص برای شما ارسال گردد. این ایمیل ها برای مدیر سایت و یا کاربران ارسال خواهد شد.

 

این هشت بخش را میتوان در دو دسته تقسیم بندی کرد:

 1. ایمیل هایی که برای کاربرهای سایت ارسال میشود.
 2. ایمیل هایی که برای مدیر/ مدیران سایت ارسال میشود.

در ادامه هر کدام از بخش ها را توضیح خواهیم داد.

ایمیل هایی که برای کاربران ارسال می شوند شامل گزینه های مختلفی هستند که در تصویر بالا قابل مشاهده است. این گزینه ها شامل موارد زیر است:

 

From Name: نام فرستنده ایمیل/ از طرف …

From E-mail: آدرس ایمیل فرستنده. ایمیل فرستنده باید با پسوند سایت تان باشد تا هویت شما را بتوانند شناسایی کنند.

E-mail Format: میتوانید ایمیل با فرمت متن (plain text) را ارسال کنید که تنها شامل متن است و هیچگونه تصویر گرافیکی در آن قرار ندارد. یا اینکه ایمیل دارای ظاهر گرافیکی و با کد html را انتخاب کنید.

Subject: موضوع/ عنوان ایمیل

Message: متن مورد نظرتان را در این قسمت وارد کنید. این افزونه میتواند کدهای مفید و اختصاصی در اختیارتان قرار دهد که امکان استفاده از آنها را دارید.

ایمیل هایی که برای مدیران ارسال می شوند نیز مانند قسمت قبل دارای تعدادی گزینه هستند. این موارد به شرح زیر است:

 

To: یک یا چند آدرس برای یک یا چند مدیر که لازم است در این بخش وارد شود تا اطلاع رسانی صورت گیرد.

From Name: نام فرستنده ایمیل/ از طرف …

From E-mail: آدرس ایمیل فرستنده. ایمیل فرستنده باید با پسوند سایت تان باشد تا هویت شما را بتوانند شناسایی کنند.

E-mail Format: همانطور که در بخش قبل گفته شد، میتوانید ایمیل با فرمت متن (plain text) را ارسال کنید که تنها شامل متن است و هیچگونه تصویر گرافیکی در آن قرار ندارد. یا اینکه ایمیل دارای ظاهر گرافیکی و با کد html را انتخاب کنید.

Subject: موضوع/ عنوان ایمیل

Message: مشابه توضیحاتی که در بخش قبل داده شد، متن مورد نظرتان را در این قسمت وارد کنید. این افزونه میتواند کدهای مفید و اختصاصی در اختیارتان قرار دهد که امکان استفاده از آنها را دارید.

Disable Admin Notification: به کمک این گزینه، زمانی که کاربر جدیدی عضو میشود، می توانید مانع ارسال ایمیل به مدیر سایت شوید.

در تصویر بالا لیست ایمیل هایی که می تواند ارسال شود را مشاهده میکنید. حالا می خواهیم این موارد را توضیح دهیم.

 1. ایمیل new user: با عضویت کاربر جدید در سایت، یک ایمیل برای او ارسال خواهد شد.
 2. ایمیل new user admin: اگر کاربر جدیدی عضو سایت شود، ایمیل برای مدیر/مدیران وب سایت ارسال خواهد شد.
 3. ایمیل retrieve password: اگر یک کاربر گذرواژه اش را فراموش کند، ایمیل بازیابی برای او ارسال خواهد شد.
 4. ایمیل reset password: با تغییر دادن گذرواژه توسط کاربر، این ایمیل برای شما یعنی مدیر وب سایت ارسال خواهد شد.
 5. ایمیل user activation: این ایمیل جهت تایید ثبت نام کاربر برای او ارسال خواهد شد. با دریافت این ایمیل می تواند ایمیل خود را ثبت کند.
 6. ایمیل user approval: اگر عضویت کاربر توسط شما تایید شود، این ایمیل را دریافت خواهد کرد. این ایمیل در صورتی ارسال خواهد شد که از قبل حالت user moderation فعال شده باشد. همچنین گزینه admin approval باید فعال شده باشد.
 7. ایمیل user approval admin: اگر یک کاربر با موفقیت عضو سایت شما شود، این ایمیل را دریافت خواهید کرد. این ایمیل در صورتی ارسال خواهد شد که از قبل حالت user moderation فعال شده باشد. همچنین گزینه admin approval باید فعال شده باشد.
 8. ایمیل user denial: در صورتی که کاربری حذف یا غیر فعال شود، یک ایمیل برای او ارسال خواهد شد. این ایمیل در صورتی ارسال خواهد شد که از قبل حالت user moderation فعال شده باشد. همچنین گزینه admin approval باید فعال شده باشد.

تنظیمات بالا را که انجام دادید و ایمیل ها را تنظیم کردید، حتما بر روی ذخیره ی تغییرات که در پایین صفحه قرار گرفته کلیک کنید تا تغییرات اعمال گردد.

آشنایی با زیر منوی Redirection

تنظیمات صفحه ورود کاربران و خروج کاربران در این بخش صورت میگیرد. قبل تر در وردپرس نقش هایی را تعریف کردیم و برای کاربران سایت این نقش ها تعریف شده است. در این بخش میتوانیم تعریف کنیم هرکاربر با توجه به نقشی که دارد به صفحه ای خاص منتقل شود. همچنین وقتی از سایت خارج میشود نیز به صفحه ای مشخص منتقل شود.

تنظیمات این بخش به دو دسته *خارج شدن *وارد شدن تقسیم بندی میشود. در هر مورد ما بین سه گزینه می توانیم یک مورد را انتخاب کنیم. گزینه ها به شرح زیر است:

 • Default: این گزینه کاربر را به بخش مدیریت وردپرس هدایت خواهد کرد.
 • Referer: این گزینه کاربر را در همان صفحه ای که ابتدا (قبل از ورود یا خروج) قرار داشته است، هدایت خواهد کرد. (تنها در صورتی این گزینه کار نخواهد کرد که کاربر قبل از خارج شدن در پنل مدیریت قرار داشته است.)
 • Custom Location: اگر بخواهیم صفحه ای مشخص را وارد کنیم، این گزینه کاربر را هنگام وارد شدن یا خارج شدن به همان صفحه هدایت خواهد کرد.

در نهایت زدن گزینه ذخیره تغییرات، برای اعمال تغییرات ضروری است.

 

آشنایی با زیر منوی User links

در این بخش میتوانید صفحه های اختصاصی برای هر نقش تنظیم کنید. لینک و عنوان مرتبط با صفحه های نقش ها را مانند تصویر زیر در این بخش از افزونه وارد می کنیم.

 

آشنایی با زیر منوی reCAPTCHA

با استفاده از این بخش میتوانید امکان شناسایی انسان و ربات را فعال کنید. این قابلیت به کمک سیستم تشخیص ربات که توسط گوگل ارائه شده است کار میکند.

اولین کاری که لازم است انجام دهید تا از این قابلیت استفاده کنید، رفتن به این صفحه است.

در این سایت گوگل به شما توضیحاتی را ارائه کرده است تا بتوانید از این امکان بهره مند شوید. یکی از کارهایی که لازم است انجام دهید معرفی وب سایت خودتان به گوگل است. گوگل نیز یک SITE KEY , SECRET KEY در اختیار شما قرار میدهد که باید آنها را در افزونه reCAPTCHA در وردپرس تان وارد کنید.

علاوه بر آن باید مطابق آموزش های گوگل پیش بروید و تغییراتی را در کد نویسی قالب خود ایجاد نمایید.

35 دیدگاه دربارهٔ «فیلم آموزش کار با افزونه theme my login و استایل دهی فرم لاگین»

rooja گفت:

سلام فیلم اموزشش چرا نیس تو صفحه؟

رضا حیدری گفت:

سلام از توی جعبه دانلود میتونید دانلود کنید (زیر پست – بالای مطالب مرتبط)

ad گفت:

سلام خسته نباشی
لینک ثبت نام و فرم ثبت نام رو نمیاره
فیلم لعد از استایل دادن به btn-login تمام میشه

payam گفت:

سلام…
واقعا سپاسگزارم از شما….عاقبت بخیر و شاد و ثروتمند شوید..ان شالله…

payam گفت:

به نام خدا
باسلام خدمت شما…
بنده تازه با سایت شما اشنا شدم…واقعا ممنونم از تمام فیلم های اموزشی و مطالب دیگه ای که برای ما قرار دادید…براتون ارزوی موفقیت دارم..
بنده هم TML رو نصب کردم..اما صفحه ورود رو تو widget و هم تو صفحه فرم خوب نشون نمیده…میخاستم درخواست کنم..میشه شما کدهای CSS روی که برای خودتون نوشتید و دیگر تنظیمات فروم ورود و ….رو برای ما هم ارسال کنید…ممنون میشم..

مدیر رضاحیدری گفت:

سلام دوست عزیز ممنون از لطفتون – این لینک دانلود کل پروژه هست :

اکبرشیخی گفت:

با سلام واحترام استاد من افزونه theme my login را نصب کردم ولی مشکلی داشتم اولا چرا فارسی نمیشه دوم هم اینکه وقتی دکمه رجیستر را میزنم صفحه رجیستر خالی لطفا راهنمایی بفرمایید.

مدیر رضاحیدری گفت:

سلام دوست عزیز عذرخواهم بابت تاخیر در جواب – برای فارسی شدنش باید افزونه وردپرس فارسی رو نصب داشته باشین – در مورد مشکل دومتون هم متوجه نمیشم یعنی فرم عضویت رو نمیاره؟ هیچ اطلاعاتی نمایش نمیده؟
یکی از دوستان هم همچین مشکلی داشت بعد از بررسی متوجه شدیم که فرم هست اما چون تکست باکس ها و اینپوت ها رنگشون سفید بوده دیده نمیشده احیانا شما همچین شرایطی ندارین

استاد نه من باfirebug هم امتحان کردم هیچی توی صفحه وجود نداره ضمنا ادرسی که بالای سایت نشون میده اینه

/http://localhost/websoft3/?page_id=42

wardl گفت:

میشه آقا رضا فارسی شده افزونه رو هم برام بذارین خیلی ممنونم

مدیر رضاحیدری گفت:

فارسی شده افزونه؟ منظورتون همینی که توی آموزش ویرایش کردیم؟ بله خدمت شما :

rezael8@yahoo.com گفت:

سلام جناب حیدری
خسته نباشید

یک سوال میخام بپرسم محبت کنید اگه بدجا پرسیدم منتقل کنید به قسمت مربوطه

فرض کنید من میخام یک سایت داشته باشم که وصل شده به یک درگاه بانک ( حساب بانکی خودم، مدیر سایت) حالا میخام مشتری بیاد از حساب بانکی خودش مستقیم پول بریزه به حسابم ( شاید منطقی نباشه ولی تقریبا 80 درصد همچین چیزی میخام شما محبت کنید با همین روال که سوالم رو عرض میکنم، ببینید)
یعنی اینکه بیاد لاگین کنه توی سایت سپس بره مبلغ روتوی کادر مربوطه وارد کنه شماره کارت مبدا خودش رو وارد کنه سایت اتوماتیک سوییچ بشه روی بانکی که مشتری گفته و مبلغ منتقل بشه به حساب مدیر سایت( من ). سپس از حساب من مبلغی واریز بشه به یکی دیگه از حسابهای مشتری که اطلاعات حساب رو از قبل دادم به سایت… . پیچیده شد! امیدوارم گیج کننده نگفته باشم.
برای همچین کاری باید از افزونه استفاده کرد؟
من میتونم خودم یاد بگیرم و بنویسم کدش رو؟
اصولی بلد نیستم ولی در حد ادیت کردن یک قالب وردپرس تقریبا خوب بلدم ( یعنی توی وردپرس نشده به مشکلی بربخورم و حلش نکنم. یا پرس و جو کردم یا آزمون و خطلا حلش کردم)

بسیار ممنون میشم مثل همیشه راهنمایی کنید.

مدیر رضاحیدری گفت:

سلام دوست عزیز افزونه ای برای اینکار نیست و کدنویسی اختصاصیشم کار ساده ای نیست – در ضمن من متوجه نشدم چرا بعد از اینکه مشتری مبلغ رو پرداخت کرد باز از حساب شما یه مبلغی به یکی دیگه از حساب های مشتری واریز بشه؟!

rezael8@yahoo.com گفت:

سلام جناب حیدری
متشکر بابت اطلاعات مفیدی که در اختیار مخاطبین قرار میدین

من نتونستم اون قسمت onblur افزونه tml رو انجام بدم … هر دو تا کد شما رو هم تست کردم
این هس کد من که توی tml من هس

<input type="text" name="log" id="user_loginthe_instance(); ?>” class=”input” value=”the_posted_value( ‘log’ ); ?>” size=”20″ />

دقیقا value رو طبق اموزش شما حذف میکنم و اضافه میکنم کد رو ولی تغییری حاصل نمیشه
دستور دوم رو که دادین placeholder اون رو وقتی قسمت id=”user_loginthe_instance(); ?>” ر واز کد بالا حذف میکنم و کد شما رو paste میکنم جواب میده ولی دیگه اون کادر نام کاربری کاربرد نداره ولاگین نمیشه باهاش کرد! عملا یه باکس بی فایده میشه!
این کد رو

در w3schools تست کردم جواب داد
ولی کد اولی شما
onblur=”if (this.value == ”) {this.value=’user’;}”
onfocus=”if (tnis.value == ‘user’){this.value = ”;}” value=”user”
توی w3schools جواب نداد.

ابتدای پیام کد رو براتون فرسادم، چطوری خاصیت onblur بهش بدم؟
کد من توی tml با کدی که شما درس میدید فرق میکنه !

سپاس از لطف شما

rezael8@yahoo.com گفت:

درست شد مهندس جان
مرسی از شما

دقتم کم بود
آموزش رو یک بار دیگه کامل دیدم اوکی شد

مدیر رضاحیدری گفت:

خوشحالم که مشکلتون حل شده

علی گفت:

سلام آقا رضا با تشکر مجدد من تو این قسمت هم مشکل دارم کلافه شدم انقدر گشتم
مشکلم اینه اون Lost Password تو قسمت لوگین هرکاری می کنم فارسی نمیشه حتی متنشو داخل فایل lostpassword-form.php تغییر دادم ولی تغییری نکرد ممنون میشم راهنمایی کنید

مدیر رضاحیدری گفت:

سلام دوست عزیز منظورتون اون عبارتی هست که تویه فرم لاگین نوشته؟ برای تغییر اون برو تویه فایل wp-login.php و این عبارت رو پیدا کن Lost your password و متنشو عوض کن

امیر گفت:

موفق باشید
سایت عالی دارید

علی میرافخمی گفت:

با سلام و خسته نباشید به آقای حیدری عزیز بابت این آموزشهای بسیار عالیتون…!!!
من چند تا مشکل داشتم اول اینکه من افزونه theme my login رو نصب کردم اما قسمت ثبت نام رو نمی یاره و افزونه رجیستر پلاس رو هم نصب کردم ولی بازم گزینه های ثبت نام رو نمی یاره ..دوم اینکه افزونه اشتراک در خبرنامه رو هم تو سایت وردپرس پیدا نکردم قسمت 29 آموزش…میشه هم افزونه theme my login + افزونه اشتراک در خبرنامه +ریجیستر پلاس رو واسه دانلود بزارید…آخه تو سایت وردپرس اون چیزی که شما دانلود کردید شکلش با اون چیزی که من دانلود کردم فرق داشت…والان به مشکل برخوردم….اگر ممکنه لینک دانلودشو به ایمیلم بفرستید یا اگه تو سایت هم گذاشتید ممنون میشم…متچکرم…موفق باشید…!!!

علی گفت:

سلام
خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون من یه مشکلی دارم این افزونه رو نصب کردم ولی نمیتونم تایتل رو که login هست رو به فارسی تغییر بدم همچنین قسمت فراموشی رمز .
افزونه فارسی سازش رو هم نصب کردم بازم درست نشد راهنمایی میفرمایید.

sp1.asemani گفت:

سلام استاد می بخشید
من افزونه tml رو نصب کردم ولی قسمت ثبت نام رو نمی یاره و افزونه رجیستر پلاس رو هم نصب کردم ولی بازم گزینه های ثبت نام رو نمی یاره
ممنون میشم راهنماییم کنین

سعید گفت:

سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم اگه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم

اسماعیل گفت:

سلام و خسته نباشید
نوشته در لاگین به زبان اینگلیسی هستن
چیکار باید بکنم
http://uupload.ir/files/xk3n_w.jpg

مدیر رضاحیدری گفت:

فکر میکنم اگه افزونه جلالی رو نصب کنی اینا همه فارسی میشه

123 گفت:

سلام . من وقتی که افزونه theme my log in رو توی هاست فعال میکنم لینک ها رو به صورت انگلیسی نشون میده در صورتی که تو ی لوکال درسته هر کاری کردم درست نمیشه افزونه فارسی سازش هم نصب کردم درست نشد اگه میشه راهنمای کنید ؟؟؟؟ به نظرتون مشکل از چی میتونی باشه ؟؟؟

مدیر رضاحیدری گفت:

سلام دوست عزیز اگه بتونی تویه کدهای افزونه اون لینک ها رو پیدا کنی کارت خیلی راحت تره و از اونجا میتونی برای متن اون لینک ها هرچی دلت میخواد بنویسی من الان دقیقا نمیدونم کدهاش در کدوم فایل و خط چندم هست باید بگردی

هادی گفت:

ایول درست شد ولی مشکل فوتر حل نشده نمی دونم چرا توی صفحه اصلی مشکلی نداره پایین سرجای خودشه ولی وقتی توی صفحه اصلی یه پست وجود داشته باشه فوتر میاد وسط و ساید بار هم میره زیر فوتر
لطفا راهنمایی کنید؟

مدیر رضاحیدری گفت:

کدهاتو عین تو فیلم نوشتی؟ جواب قطعی نمیتونم بدم متاسفانه این روزها یکم گرفتارم وگرنه خودم کامل بررسی میکردم

هادی گفت:

سلام
من توی این قسمت یه مشکلی دارم اینه که مثلا وقتی روی ثبت نام کلیک می کنم توی کانتنت تکست باکس های یوسر و پسورد رو نمی اره و فوتر سایتم هم میاد بالا و ساید بار زیرش قرار می گیره
مشکل از کجاست

مدیر رضاحیدری گفت:

سلام دوست عزیز کدهای صفحه پیج رو ویرایش کن – کدهای صفحه پیج باید عین کدهای ایندکس باشه فقط چیزایی که نمیخای رو از توش بردار
براحتی میتونی به تکست باکس هات استایل بدی که جایی که میخایی قرار بگیرن

مهدی گفت:

با سلام
لطفا در قسمت بالای سایت (برگه ها و موتور جستجو )لینک ورودی آنها را چک کنید.
موفق و پاینده باشید

مدیر رضاحیدری گفت:

بله چشم ممنون از اطلاع رسانیتون

kourosh گفت:

سلام استاد قسمت جدید رو کی میزارید؟

مدیر رضاحیدری گفت:

سلام انشاالله امروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد