فقط واتساپ ۰۹۱۵۷۲۳۲۳۹۸

روش های جدید کسب درآمد از وردپرس 1402

کسب درآمد از وردپرس چجوریه؟ بدون شک امروزه یکی از پولسازترین مهارت های حوزه آیتی، وردپرس است، با گسترش وردپرس زمینه های درآمدزایی از آن هم بسیار بیشتر شده، امروزه نیاز نیست که حتما طراح سایت باشید تا از وردپرس کسب درآمد کنید بلکه میتوانید از فرصت های جدیدی که بواسطه گسترش وردپرس ایجاد میشود استفاده کنید این فرصت ها در سال 1402 به اوج خودش میرسد پس همین حالا باید روی خودتان و مهارت تان سرمایه گذاری کنید در ادامه به آموزش کسب درآمد از وردپرس را آموزش میدهیم…

برای دریافت ویدیو بالا بصورت کامل و رایگان کلیک کنید

 

لازمه کسب درآمد از وردپرس

افزایش درآمد در هر حوزه ای با چیزی جز افزایش میزان یادگیری محقق نمیشود فراموش نکنید اگر میخواهید درآمدتان را دوبرابر کنید باید میزان یادگیری و مهارتتان را چهار برابر کنید پس حالا که به فکر روش های جدید کسب درآمد از وردپرس افتادید مطمئن باشید مهارت هایی هست که باید در ادامه یادبگیرید و عمل کنید و این نیازمند صرف هزینه، زمان و انرژی است البته که حتما میدانید آموزش و یادگیری، هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است امیدوارم سرمایه گذاری های مهم زندگی تان را قبل از اینکه دیر شود انجام دهید.

 

کسب درآمد از وردپرس از قدیم تا الان

چند سال قبل وقتی وردپرس تازه در ایران رونق گرفته بود روش اصلی کسب درآمد از وردپرس صرفا طراحی سایت بود آن هم سایت های وبلاگی و ساده که بواسطه معدود قالب های آماده وردپرس برای مشتری راه اتدازی میکردید و درآمد کسب میکردید کمی بعد تر و با افزایش تعداد سایت های وردپرسی، جامعه وردپرس کم کم به طراحی قالب اختصاصی وردپرس و طراحی پلاگین برای اضافه کردن امکانات به وردپرس نیاز پیدا کرد البته در ابتدای کار این ابزارها صرفا توسط خارجی ها تولید میشد و در ایران صرفا فارسی سازی میشد اما افرادی که توانایی کدنویسی و توسعه قالب و افزونه وردپرس را داشتند بخوبی از این فرصت استفاده کردند و با ارائه خدمات و محصولات مورد نیاز جامعه وردپرس به درآمدهای خوبی رسیدند.

این پست رو حتما ببین : درآمد طراحی سایت با وردپرس

البته که در ادامه هم هرچه جامعه وردپرس بزرگتر شد نیازبه محصولات وردپرسی مثل قالب و افزونه هم بیشتر شد یعنی نه تنها این بازار از بین نرفت بلکه بزرگتر هم شد با این تفاوت که امروزه افراد بیشتری برای کسب درآمد از وردپرس در این بازار فعالیت میکنند. در ادامه به روش های جدید کسب درآمد از وردپرس خواهیم پرداخت.

 

افزایش شدید سایت های وردپرسی

با گسترش و فراگیر شدن وردپرس در سطح جهان و مخصوصا ایران تعداد سایت های وردپرسی هم به شدت افزایش یافت مخصوصا الان که بازار کسب و کارهای اینترنتی هم داغ است و افراد سعی میکنند هر کسب و کاری دارند حداقل برای اعتبار بیشتر و همجنین ویترین محصولات جدیدشان وبسایت هم داشته باشند (البته داشتن سایت مزیت های بسیاری دارند در اینجا دو مورد ابتدایی را بیان کردیم) با این وحود تنها سیستمی که میتواند براحتی، در کمترین زمان و با کمترین هزینه وبسایتی مدرن با امکانات عالی در اختیار شما قرار دهد وردپرس است بنابراین وردپرس به انتخاب اول افراد برای راه اندازی وبسایت تبدیل شده و روزانه وبسایت های زیادی با وردپرس طراحی و راه اندازی میشوند.

جالب است بدانید امروزه حدود 46% کل وبسایت های جهان وردپرسی هستند و این آمار روز به روز بیشتر میشود اگر آمار سایت هایی که در یک سال اخیر در ایران راه اندازی شدند را بررسی کنید بدون شک بالای 90% از آنها وردپرسی هستند حالا…

 

روش های جدید کسب درآمد از وردپرس

در توضیحات بالا به افزایش شدید تعداد سایت های وردپرسی اشاره کردیم و گفتیم روزانه تعداد زیادی وبسایت وردپرسی راه اندازی میشود که این فرصت خوبی را برای ایجاد روش های جدید کسب درآمد از وردپرس مهیا میکند. شاید بپرسید چگونه؟

دقت کنید: راه اندازی وبسایت هزینه دارد. از طرفی نگهداری وبسایت هم هزینه دارد که حداقل آن هزینه هاست و دامنه است بنابراین کسب و کاری که وبسایت راه اندازی میکند مجبور است در جهت رشد و پیشرفت وبسایت خود حرکت کند در غیر این صورت داشتن وبسایت توجیحی ندارد. حالا… شما میتوانید با ارائه خدماتی که باعث رشد و پیشرفت وبسایت ها میشود یا حداقل مشکلات و ایرادات وبسایت ها را برطرف میکند کسب درآمد کنید.

 

همه وبسایت ها نیاز به خدمات دارند…

بعنوان مثال فرض کنید در بازه زمانی کوتاهی تعداد زیادی خودرو آلمانی با قیمت مناسب وارد کشور میشود و اکثر افراد از این خودرو ها استفاده میکنند تاجایی که خیابان ها پر از ماشین های آلمانی میشود در این حالت طبیعی است که بازار مکانیک ها، لوازم یدکی ها و خدمات خودرو آلمانی سکه میشود و درآمدشان چند برابر میشود. وردپرس هم دقیقا حالت مشابهی دارد چرا که با افزایش تعداد سایت های وردپرسی مخصوصا در دوسه سال اخیر بخاطر کرونا و اخیرا هم بخاطر اینستاگرام که فیلتر شد و اکثر افرادی که صرفا در اینستاگرام آنلاین شاپ داشتند تصمیم گرفتند وبسایت هم راه اندازی کنند در نتیجه الان با تعداد بسیار زیادی وبسایت وردپرسی روبرو هستیم که نیاز به خدمات دارند! چه خدماتی؟ هر نوع خدماتی که در جهت رشد و پیشرفت وبسایت باشد یا اینکه مشکلات آن را حل کند در ادامه به برخی از این روش ها خواهیم پرداخت.

 

کسب درآمد از وردپرس با خدمات افزایش سرعت سایت

یکی از متداول ترین خدماتی که اکثر وبسایت های وردپرسی به آن نیاز دارند خدمات افزایش سرعت سایت است چرا؟ چون همانطور که میدانید وبسایت هایی که با وردپرس طراحی میشوند معمولا از روش بدون کدنویسی و با استفاده از قالب های آماده راه اندازی میشوند. استفاده از ابزارهای آماده هرچند در هزینه و زمان صرفه جویی زیادی میکند اما باعث میشود کمی از استاندارد های ساختار کدنویسی دور شود و یکی از تبعات آن کندی سرعت لود صفحات است بنابراین به جرات میتوان گفت 90% وبسایت های وردپرسی نیاز به خدمات افزایش سرعت سایت دارند.

افزایش سرعت سایت

حتی اگر در ابتدای راه اندازی وبسایت، سرعت خوبی داشته باشد قطعا در ادامه با تغییراتی که به مرور در سایت ایجاد میشود یا حتی محتواهایی که بارگذاری میشود باعث کندی سرعت لود صفحات میشود و از آنجایی که سرعت سایت یکی از مهم ترین عوامل رشد و پیشرفت وبسایت محسوب میشود و همچنین در سئوی سایت هم تاثیر مستقیم دارد، پس بنابراین بهینه سازی آن جزء مهم ترین اقدامات مدیر سایت محسوب میشود حالا اگر شما این مهارت ارزشمند را کسب کنید میتوانید با ارائه این خدمت درآمد خوبی داشته باشید. اگر میخواهید در این زمینه متخصص شوید میتوانید از دوره آموزش افزایش سرعت سایت وبسافت3 استفاده کنید

 

 

آموزش کسب درآمد از وردپرس با خدمات امنیت وردپرس

امنیت وردپرس یکی دیگر از مواردی است که جامعه وردپرس با افزایش تعداد سایت های وردپرسی به آن نیاز پیدا کرده است. شاید بگویید امنیت وردپرس که خوب است بله امنیت وردپرس به خودی خود خوب است اما وقتی وبسایت ها رشد میکنند، افزونه های مختلفی روی آنها نصب میشود که یکی از ریسک های مهم امنیتی محسوب میشود و ممکن است باگ امنیتی داشته باشد یا قالب آماده ای که استفاده میکنند یا مدیران و نویسندگانی که در سایت فعالیت میکنند همگی باعث کاهش امنیت وردپرس میشوند بنابراین این وبسایت ها قطعا نیاز به خدمات امنیت وبسایت دارند. حالا شاید بپرسید دقیقا چه نوع خدماتی در حوزه امنیت وردپرس میتوان ارائه داد؟ در ادامه برخی از این خدمات را شرح میدهیم…

خدمات امنیت وردپرس

بک آپ گیری منظم و نگهداری از بک آپ ها : این مورد یکی از مهم ترین افدامات در خدمات امنیت سایت است و اگر شما اهمیت این موضوع را به صاحبین وبسایت ها توضیح دهید قطعا استقبال خواهند کرد.

چک آپ هفتگی سایت برای شناسایی بکدور و کد مخرب : هر افزونه ای که نصب میشود یا هر فایلی که آپلود میشود امکان وجود کد مخرب یا بکدور را دارد و این باعث هک شدن سایت میشود بنابراین شما بعنوان مسئول امنیتی وبسایت وظیفه چک آپ هفتگی یا ماهانه وبسایت را دارید.

جلوگیری از حملات DDOS : یکی از متداول ترین حملاتی که به وبسایت ها مخصوصا در زمان فروش ویژه و جشنواره فروش میشود حملات دیداس است که باعث از دسترس خارج شدن وبسایت میشود شما بعنوان متخصص امنیت وردپرس باید از بروز چنین حملاتی جلوگیری کنید.

بازگردانی و پاکسازی سایت هک شده : اگر سایتی به هر دلیلی هک شد شما بعنوان متخصص امنیت وردپرس میتوانید براحتی وبسایت هک شده را پاکسازی و به حالت اول دربیاورید

چند مورد از خدماتی که در حوزه امنیت وردپرس وجود دارد را بیان کردیم و هنوز کلی موارد دیگر هست که شما بعنوان متخصص امنیت وردپرس میتوانید ارائه دهید و از طریق آن کسب درآمد داشته باشید. اگر میخواهید همه این مهارت ها را در کمترین زمان یاد بگیرید و به یک متخصص امنیت وردپرس تبدیل شودی میتوانید از دوره آموزش افزایش امنیت وردپرس استفاده کنید.

 

 

آموزش کسب درآمد از وردپرس با خدمات سئو

سئو جزء خدمات گران حوزه وب محسوب میشود و البته برای هر وبسایتی هم لازم است چرا که وبسایت بدون سئو و بدون بازدیدکننده و مشتری ارزشی ندارد پس بنابراین هر وبسایتی برای رشد و پیشرفت خودش نیاز به خدمات سئو دارد. شاید فکر کنید علم سئو خیلی سخت و پیچیده است و برای اینکه به یک متخصص سئو تبدیل شویم نیاز به سالها کار و تجربه داریم! بله همینطور است اما برای کسب درآمد از خدمات سئو نیازی نیست که الزاما متخصص کامل سئو باشید چرا که سئو زیرشاخه های مختلفی دارد که فقط کافیست در یکی از آنها متخصص شوید و خدمات مربوط به آن را ارائه دهید در ادامه آموزش کسب درآمد از وردپرس به برخی از این خدمات میپردازیم

خدمات تولید محتوا در سئو :

خدمات تولید محتوا یکی از پرتقاضا ترین خدماتی است که جامعه وب به آن نیاز دارد همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم در چند سال اخیر تعداد سایت های وردپرسی به شدت افزایش یافته و روز به روز هم بیشتر میشوند همه این سایت ها نیاز به تولید محتوا دارند، محتوا اصل اساسی سئو و رشد وبسایت است پس اگر به تولید محتوا و نویسندگی علاقه دارید میتوانید با همین روش به کسب درآمد از وردپرس بپردازید. برای پیدا کردن کار هم فقط کافیست سری به آگهی هایی که در سایت های مختلف مثل پونیشا ثبت میشود بزنید تا ببینید چقدر نیاز به نیروی تولید محتوا زیاد است. لازم به ذکر است ما هم در وبسافت3 همواره از نویسندگان و تولید کنندگان محتوا استقبال میکنیم پس اگر مایل باشید میتوانید به تیم ما در وبسافت3 ملحق شوید.

 

خدمات تحقیق کلمات کلیدی در سئو :

تحقیق کلمات کلیدی در سئو یکی دیگر از مهم ترین خدمات سئو محسوب میشود. تحقیق کلمات کلیدی یعنی : پیدا کردن کلمات مرتبط با حوزه کاری شما که توسط کاربران در گوگل سرچ میشود، رقابت کمتری دارد، سایت شما با شرایط فعلی راحت تر میتواند در آن رتبه بگیرد، کاربران هدف را جذب میکند و باعث فروش محصول یا خدمات میشود. پیدا کردن چنین کلماتی برای مدیر هر سایتی ارزش بسیار زیادی دارد و حاضر است بابت آن هزینه خوبی پرداخت کند پس اگر شما صرفا چنین تخصصی در سئو کسب کنید میتوانید درآمد خوبی را از این طریق تجربه کنید و این هم یکی از روش های جدید کسب درآمد از وردپرس است.

 

2 مورد از خدمات مهم و متداول سئو را که باعث کسب درآمد از طریق وردپرس میشود را بیان کردیم. قطعا خدمات دیگری هم در سئو وجود دارد مثل لینکسازی خارجی، لینکسازی داخلی، سئو تکنیکال و… که در صورت تخصص میتوانید از آن استفاده کنید

 

 

کسب درآمد از وردپرس از مشاوره

یکی دیگر از روش های جدید کسب درآمد از وردپرس ارائه مشاوره است. شما در صورتی که تجربه لازم از کار با وردپرس و مدیریت وبسایت وردپرسی دارید میتوانید با ارائه خدمات مشاوره درآمدزایی کنید. در ادامه برخی مواردی که باعث کسب درآمد از وردپرس از طریق مشاوره میشود را توضیح میدهیم :

مشاوره وردپرس

مشاوره در زمینه انتخاب افزونه و قالب :

همانطور که میدانید در وردپرس برای هر کاری کلی افزونه وجود دارد که مدیران کسب و کار زمان کافی برای بررسی و انتخاب افزونه ندارند حتی افراد متخصص هم گاهی برای انتخاب یک افزونه در میان حجم زیاد افزونه ها گیر میکنند و نیاز به تست و آزمون خطا دارند. بنابراین نیازی که ایجاد میشود دقیقا این است “انتخاب افزونه مناسب در میان انبوه افزونه ها برای یک عمل خاص در وردپرس” حالا شما میتوانید با کسب تجربه و تخصص در این زمینه به افراد مشاوره دهید و بگویید که برای هر کاری چه افزونه ای مناسب است. برای مدیریت این موضوع هم میتوانید یک لیست از نیاز های متداول در وردپرس که با نصب افزونه برطرف میشود را آماده کنید و افزونه های منتخب برای هر مورد را هم بنویسید.

بعنوان مثال در وبسایت های فروشگاهی یکی از نیاز ها احتمالا صدور فاکتور میباشد حالا در میان  تعداد زیاد افزونه برای صدور فاکتور شما میتوانید 2 یا 3 افزونه را انتخاب کنید و هر کدام را بر اساس نیازهای آن فروشگاه دسته بندی کنید. تهیه این لیست زمان زیادی میبرد و به مرور تکمیل میشود اما قطعا در نهایت مستندات ارزشمندی دارید که میتوانید به طرق مختلف در بازار کار وردپرس از آن کسب درآمد کنید.

 

 

کسب درآمد از وردپرس با طراحی و فروش قالب وردپرس

طراحی و فروش قالب وردپرس یکی از پولسازترین مهارت های حوزه وردپرس است. چرا که در این روش شما اقدام به تولید یک محصول دیجیتالی میکنید که به تعداد بی نهایت میتوانید بفروشید. قالب وردپرس اولین چیزی است که برای راه اندازی یک وبسایت وردپرسی لازم است و با توجه به رشد روز افزون وبسایت های وردپرسی نیاز به قالب وردپرس هم هر روز بشتر میشود بنابراین اگر شما هم به کسب درآمد از فروش قالب وردپرس علاقه دارید میتوانید مهارت های لازم در این زمینه را کسب کنید و فعالیت خود را شروع کنید.

اگر تصمیم به یادگیری این مهارت ارزشمند دارید میتوانید از دوره تخصصی آموزش طراحی قالب وردپرس در وبسافت3 استفاده کنید و صفر تا صد کار را مرحله به مرحله یادبگیرید.

طراحی قالب وردپرس

 

1 دیدگاه دربارهٔ «روش های جدید کسب درآمد از وردپرس 1402»

farzad گفت:

ویدیو فوق العاده بود با دیدنش چندتا ایده خوب اومد توی سرم و کلی حالم خوب شد واقعا ممنونم از سایت وبسافت3 و مدرس عالی این آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد