فقط واتساپ ۰۹۱۵۷۲۳۲۳۹۸

کسب درآمد از فروش قالب وردپرس

کسب درآمد از فروش قالب وردپرس یکی ازپولسازترین روش های کسب درآمد از وردپرس است، مخصوصا الان که بازار طراحی سایت و کسب و کارهای اینترنتی داغ است و اکثر وبسایت ها هم با وردپرس راه اندازی میشود، شما میتوانید یک قالب وردپرس را بصورت محصول یکبار تولید کنید و با ارائه در مارکت های وردپرسی، بی نهایت از آن بفروشید، این بازار ظرفیت میلیاردی دارد پس اگر شما هم به کسب درآمد از فروش قالب وردپرس علاقمند هستید به هیچ وجه این مطلب را از دست ندهید

 

کسب درآمد از فروش قالب وردپرس چگونه است؟

درابتدا شما باید مهارت های لازم برای این کار را یادبگیرید که در ادامه نقشه راه دقیق و منبع آموزشی مناسب برای یادگیری را معرفی میکنیم اما بطور کلی همانطور که میدانید امروزه وردپرس، انتخاب اول افراد برای راه اندازی وبسایت است و اولین چیزی هم که برای این منظور مورد نیاز است خرید قالب وردپرس است بنابراین با توجه به رشد روز افزونه وبسایت های وردپرسی در سطح نت، بازار فروش محصولات وردپرسی از جمله قالب و افزونه هم بسیار داغ است و این یک فرصت بزرگ برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان وردپرس است که با طراحی و تولید قالب وردپرس و فروش آن به تعداد زیاد، درآمدهای فوق العاده ای دست پیدا کنند در ادامه نحوه فروش قالب وردپرس را بررسی میکنیم… (کسب درآمد از طراحی قالب وردپرس)

 

نحوه فروش قالب وردپرس

نحوه فروش قالب وردپرس چگونه است؟ پس از اینکه قالب را بصورت کامل طراحی کردید 2 روش اصلی برای فروش آن وجود دارد که بررسی میکنیم :

1 – فروش قالب وردپرس در سایت های واسط مثل ژاکت و راست چین

2 – فروش قالب وردپرس در سایت شخصی خودتان

این پست رو حتما ببین : درآمد طراحی سایت با وردپرس در ایران 1401

 

فروش قالب در سایت های واسط مثل ژاکت و راست چین

شما میتوانید قالب خود را در مارکت های فروش قالب مثل ژاکت و راست چین و ابزاروردپرس به فروش برسانید نحوه کار به این صورت است که درصدی از درآمد فروش قالب بعنوان کارمزد به سایت واسط میرسد و بخش عمده درآمد هم به شما تعلق میگیرد. (میزان درصد بسته به سایت واسط، نوع قالب و همچنین توافقات طرفین متغیر است) خوبی این روش این است که این وبسایت ها برند و اعتبار لازم برای فروش قالب را در بازار دارند و بعنوان مرجع فروش قالب شناخته شده هستند.

همچنین استفاده از روش های تبلیغاتی مختلف مثل ایمیل مارکتینگ، اس ام اس مارکتینگ و… باعث میشود محصول شما در معرض دید مشتریان زیادی قرار گیرد. پس بنابراین با توجه به اینکه شما قرار نیست درگیر مسائل برندسازی و تبلیغات و کمپین های فروش شوید طبیعی است که بخشی از درآمد فروش قالب وردپرس بعنوان کارمزد به سایت واسط تعلق گیرد. این یکی از مهم ترین روش ها برای کسب درآمد از فروش قالب وردپرس است.

 

فروش قالب در سایت شخصی خودتان

اگر نمیخواهید قالبی که طراحی کردید را در سایت های واسط قرار دهید میتوانید سایت شخصی خودتان را راه اندازی کنید و قالب را در آنجا بفروش برسانید. درسته که در این روش کل درآمد فروش قالب متعلق به شماست اما باید در نظر بگیرید که کلا فروش کار راحتی نیست و برای اینکه به فروش بالایی برسید کارهای زیادی باید انجام دهید بعنوان مثال :

تبلیغات : شما باید بودجه ای را برای تبلیغات قالب تان در نظر بگیرید تبلیغات روش های مختلفی دارد یکی از روش های متداول تبلیغات همسان است به این صورت که بنر تبلیغاتی شما در وبسایت های مختلف نمایش داده شود تا کاربران هدف و مشتریان خود را جذب کنید.

سئو : یکی از اقدامات فروش قالب سئو است یعنی سایت شما در نتایج جستجوی گوگل باشد بازدید بگیرد و کاربران هدف را جذب کند تا در نهایت بتوانید تعدادی از بازدیدکنندگان را با دیگر روش های بازاریابی به مشتری و خریدار تبدیل کنید.

اینستاگرام : یکی از روش های تبلیغات برای کسب درآمد از فروش قالب وردپرس، تبلیغات در اینستاگرام است شما میتوانید با تبلیغات هدفمند در اینستاگرام و معرفی قالب، تعداد فروش قالب تان را افزایش دهید.

سه مورد از اقداماتی که برای کسب درآمد از فروش قالب وردپرس در سایت خودتان لازم بود را اشاره کردیم البته موارد زیادی برای تبلیغات وجود دارد که هرکدام زمان و هزینه خاص خودش را میطلد بنابراین اگر شما هم مثل بسیاری از افراد نمیخواهید درگیر مباحث بازاریابی و فروش و تبلیغات شوید شاید راهکار بهتر همان روش استفاده از سایت های واسط برای کسب درآمد از فروش قالب وردپرس باشد.

 

فروش قالب وردپرس در مارکت های خارجی مثل تم فارست

سایت تم فارست معتبرترین مرجع برای فروش قالب وردپرس در جهان است. تولیدکنندگان قالب در این سایت درآمدهای نجومی کسب میکنند. مبلغ قالب ها بر اساس دلار تعیین میشود و با توجه به ارزش بالای دلار در ایران، درآمد به شدت بالایی برای تولید کنندگان ایرانی دارد شاید فکر کنید همین الان باید کار فروش قالب در تم فارست را شروع کنید اما متاسفانه این سایت برای ایرانی ها تحریم است و اگر بفهمند شما از ایران در این سایت فعالیت میکنید حساب کاربری شما را مسدود میکنند و برای این منظور قوانین بسیار سخت گیرانه ای دارند. بخاطر همین اکثر افراد قیمت فعالیت در این سایت را میزنند اما اگر خارج از ایران باشید یا راهی برای دور زدن تحریم ها داشته باشید میتوانید درآمد فوق العاده ای از تم فارست داشته باشید

این پست رو حتما ببین : بازار کار وردپرس در ایران

 

با مارکت های خارجی همکاری کنم یا ایرانی؟

اگر بتوانید با مارکت های خارجی همکاری داشته باشید می توانید با کسب درامد دلاری پول بسیار زیادی به بدست آورید. ولی با توجه به تحریم هایی که علیه کشورمان وجود دارد، این سایت با کسانی که داخل ایران هستند همکاری نمی کند.

بنابراین اگر در خارج از ایران زندگی می کنید یا راهی برای دور زدن تحریم ها می شناسید می‌توانید قالب خود را برای فروش در این سایت قرار دارد. ولی در صورتی که متوجه شوند شما داخل ایران هستید، اکانت شما با هر میزان درآمد را مسدود می کنند. به همین دلیل بهتر است با مارکت های ایرانی نظیر ژاکت و راست چین با خیال راحت همکاری کنید.

 

کسب درآمد از فروش قالب وردپرس در مارکت های ایرانی چقدر است؟

برای اینکه بدانید کسب درآمد از فروش قالب وردپرس در مارکت های ایرانی چقدر است کافیست سری به مارکت های فروش قالب مثل سایت ژاکت یا راست چین بزنید و قالب هارا بررسی کنید، کنار هر قالب تعداد فروش و قیمت آن درج شده که با یک ضرب ساده میتوانید درآمد حاصل از آن را محاسبه کنید

بطور مثال قالب “ایران کالا” که توسط آقای سیدرضا صالحی طراحی شده و با قیمت حدود 400 هزار تومان در سایت ژاکت ارائه شده تا کنون بیش از 5 هزار نسخه فروش داشته است، با ضرب این دو عدد متوجه میشویم این قالب حدود 2 میلیارد تومان درآمدزایی کرده که درصدی از آن به سایت ژاکت و بخش عمده آن هم به طراح و تولیدکننده قالب تعلق میگیرد.

قالب اکسترا در سایت راست چین 369000 تومان قیمت دارد که 17271 فروش داشته است. با یک ضرب این دو عدد متوجه مس شوید که این قالب تاکنون بیش از 6 میلیارد فروش داشته. که البته بخشی از این مبلغ بعنوان پورسانت به سایت فروشنده تعلق میگیرد اما بازهم با این وجود برای طراح قالب هم درآمد بسیار زیادی ایجاد میکند حالا فکر کنید این فروشنده به جای یک قالب، چند قالب را برای فروش قرار دهد.

بقیه را هم را خودتان حساب کنید….

 

میزان فروش برخی از قالب های سایت راست چین:

 

 

میزان فروش برخی از قالب های سایت ژاکت:

 

 

مهارت های لازم برای طراحی قالب وردپرس

شاید فکر کنید این مهارت با توجه به اینکه ظرفیت بالایی برای درآمدزایی دارد یادگیری آن بسیار سخت است و هرکسی نمیتواند از عهده آن براید اما باید بدانید سختی این مسیر به یادگیری مهارت هایش نیست بلکه به چگونگی یادگیری مهارت هاست درواقع یادگیری طراحی قالب وردپرس مسیر پرپیچ و خمی دارد اما اگر نقشه راه درستی داشته باشید و بدانید دقیقا چه مواردی را باید یادبگیرید بسیار هم ساده و لذت بخش است در ادامه صفرتاصد مراحل یادگیری طراحی قالب وردپرس را شرح میدهیم :

نقشه راه طراحی قالب وردپرس

 

مرحله اول : آموزش کار با وردپرس :

با این پیشفرض که شما از صفر میخواهید شروع کنید و هیچ دانش ابتدایی ندارید اولین مرحله شما آموزش کار با وردپرس است اینکه بدانید اصلا وردپرس چیست و چگونه کار میکند، آموزش نصب وردپرس و کار با بخش های مختلف وردپرس را یادبگیرید. (برای یادگیری این مرحله میتوانید از صفحه آموزش وردپرس رایگان وبسافت3 استفاده کنید)

 

مرحله دوم : طراحی سایت بدون کدنویسی

در این مرحله شما باید کار با قالب های معروف وردپرس و همچنین صفحه ساز المنتور را یادبگیرید تا بتوانید یک وبسایت معمولی را بدون کدنویسی طراحی کنید. (با توجه به اینکه در ادامه میخواهیم نحوه طراحی قالب و المان برای صفحه ساز را یادبگیریم پس اول باید نحوه کار کردن با این ابزار هارا یادبگیریم و امکانات مختلف را بررسی کنیم تا در ادامه ذهنمان برای طراحی المان های اختصاصی باز تر باشد)

 

مرحله سوم : یادگیری کامل HTML CSS + آشنایی با جاوااسکریپت

آموزش html css شروع کدنویسی شما در وردپرس است که باید بصورت کامل آن را یادبگیرید. توسط html css شما بخش ظاهری المان ها را طراحی میکنید درواقع هر چیزی که در صفحه شما قابل مشاهده و دیدن باشد باید توسط کدهای html و css طراحی شود بنابراین یادگیری آن بسیار ضروری است.

همچنین در مسیر یادگیری طراحی قالب وردپرس، آشنایی با زبان جاوااسکریپت هم لازم است. دقت کنید نیازی به یادگیری کامل این زبان ندارید بلکه اشنایی در حدی که بتوانید المان های مبتنی بر جاوااسکریپت در سایت مثل اسلایدر، تب منو، پنجره پاپ آپ و… را ایجاد کنید کفایت میکند که این موارد را بهتر است در خلال آموزش html css یادبگیرید.

 

مرحله چهارم : آموزش برخی مباحث PHP

چرا باید PHP یادبگیریم؟ چون وردپرس اساسا با زبان برنامه نویسی php طراحی شده و همه کدها و توابع وردپرس از نوع php هستند بنابراین کدنویسی و توسعه وردپرس از طریق زبان php صورت میگیرد اما نکته مهمی که وجود دارد این است که برای طراحی قالب وردپرس اصلا نیازی به آموزش صفرتاصد php ندارید بلکه برخی یادگیری برخی مباحث پی اچ پی کفایت میکنید.

 

مرحله پنجم : یادگیری توابع وردپرس و دستورالمعل طراحی قالب وردپرس

حالا میتوانید براحتی بواسطه پیش نیاز هایی که تا اینجا کسب کردید کدها و توابع توسعه وردپرس را یادبگیرید و دستورالعمل طراحی قالب وردپرس را اجرا کنید هیچ چیزی برای شما گنگ و مبهم نخواهد بود و براحتی میتوانید از خلاقیت خود استفاده کنید و قالب احتصاصی خود را هرطور که میخواهید طراحی کنید این بهترین نقشه راه برای یادگیری طراحی قالب وردپرس است که میتوانید یادبگیرید تا در نهایت به کسب در آمد از فروش قالب وردپرس برسید.

 

یادگیری طراحی قالب وردپرس چقدر طول میکشد؟

اگر طبق نقشه راهی که گفتم پیش بروید و منبع آموزشی خوبی داشته باشید، بفرض اینکه از صفر میخواید شروع کنید بین 3 تا نهایتا 4 ماه طول میکشد که در مقایسه با یادگیری حوزه های دیگر برنامه نویسی بسیار کمتر است و قطعا ارزش سرمایه گذاری دارد

 

از کجا یادبگیرم؟

ما در وبسافت3 اخیرا دوره تخصصی آموزش طراحی قالب وردپرس را در سطح بالایی تولید کردیم و تمام مواردی که در نقشه راه گفتیم هم در این دوره رعایت شده، هدف این دوره این است که از صفر بصورت پروژه محور یک قالب حرفه ای (در سطح قالب های تجاری که در سایت ژاکت بفروش میرسه) طراحی و تولید کنیم و هرآنچیزی که در این مسیر نیاز هست را یادبگیریم، با توجه به تعداد بالای هنرجویان این دوره و رضایتی که نسبت به دوره اعلام کردند پیشنهاد میکنم حتما از این دوره استفاده کنید تا به بهترین شکل کسب درآمد از فروش قالب وردپرس را شروع کنید.

طراحی قالب وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد