60% تخفیف ویژه دوره تخصصی وردپرس به مدت محدود مشاهده دوره
  • فقط واتساپ : 09157232398
  • ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

آموزش نصب درگاه پرداخت غیر مستقیم در ووکامرس

در ادامه آموزش ووکامرس در این بخش قصد داریم تا نحوه ی نصب و راه اندازی درگاه پرداخت غیر مستقیم در ووکامرس را آموزش دهیم. این آموزش به صورت اختصاصی به نصب درگاه پرداخت غیر مستقیم در ووکامرس خواهد پرداخت در صورتی که بخواهید از درگاه پرداخت مستقیم در وب سایت خود بهرمند شوید می توانید آموزش نصب درگاه پرداخت مستقیم در ووکامرس را مشاهده نمایید.

 

تفاوت درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم در ووکامرس

در ابتدا باید به این پرسش پاسخ دهیم که چه تفاوتی بین درگاه پرداخت مستقیم و غیر مستقیم در ووکامرس است و چرا باید با وجود درگاه پرداخت مستقیم از درگاه پرداخت غیر مستقیم بهرمند شویم. پاسخ جامع به این پرسش را می توان اینگونه داد که دریافت درگاه پرداخت مستقیم از بانک ها نیازمند وجود نماد اعتماد الکترونیکی و دریافت این نماد در ابتدای کار برای بسیاری از وب سایت های نوپا کار ساده ای نیست.

از سوی دیگر درگاه پرداخت غیر مستقیم به صورت یکجا درگاه پرداخت تمام بانک ها را در اختیار شما قرار می دهد. در کنار این مزیت ها توجه به این نکته هم ضروری خواهد بود شرکت های ارائه دهنده ی درگاه پرداخت غیر مستقیم درصد هایی را هر چند ناچیز از مبالغ تراکنش شما به عنوان هزینه ارائه درگاه کسر می کنند.

 

این مطلب را هم بخوانید :
فیلم آموزش تغییر نام تب های ووکامرس

 

نحوه ی نصب و راه اندازی درگاه پرداخت غیر مستقیم آرین پال در ووکامرس

برای شروع می بایستی ابتدا افزونه در گاه پرداخت غیر مستقیم را  دانلود کرده و نصب نماییم. درگاه  که در این آموزش قصد نصب آن را داریم درگاه پرداخت غیر مستقیم آرین پال می باشد شما می توانید افزونه را از آدرس زیر دانلود کرده و با استفاده از آموزش نصب افزونه آن را نصب نمایید.

 

درگاه پرداخت غیر مستقیم آرین پال

 

بعد از نصب درگاه پرداخت غیر مستقیم این افزونه در قسمت افزونه های نصب شده برای شما به نمایش در می آید.

آموزش نصب درگاه پرداخت غیر مستقیم در ووکامرس

 

 

آموزش تنظیمات درگاه پرداخت غیر مستقیم در ووکامرس

برای اعمال تنظیمات افزونه پرداخت درگاه پرداخت غیر مستقیم می بایستی از در پنل مدیریت وردپرس خود از ستون سمت راست بخش ووکامرس بر روی گزینه پیکربندی کلیک کنید.

 

با کلیک بر روی گزینه پیکربندی شما به صفحه ای منتقل می شودی که دارای تب های مختلفی است که برای اعمال تنظیمات در گاه پرداخت غیر مستقیم می بایستی قسمت تسویه حساب را انتخاب کرده و از گزینه های مختلف پرداختی در این بخش بر روی آرین پال کلیک کنیم.

 

 

در این قسمت می توانی تنظیمات مختلف مربوط به درگاه آرین پال را اعمال کنید که به توضیح مفصل هر کدام خواهیم پرداخت.

تنظیمات پایه ای: 

فعال سازی/ غیرفعالسازی : برای استفاده از درگاه پرداخت آرین پال می بایستی تیک این گزینه را فعال کنید.

عنوان درگاه :  هر عنوانی در این قسمت وارد کنید به عبارت است عنوانی که برای درگاه پرداخت شما به نمایش در خواهد آمد.

توضیحات درگاه : در صورتی که بخواهید توضیحی در رابطه با درگاه خود داشته باشید می توانید در این قسمت وارد کنید.

 

تنظیمات حساب آرین پال : 

تمام مواردی که در این بخش از تنظیمات مورد نیاز است بعد از ثبت نام و تایید حساب شما توسط آرین پال در اختیار شما قرار می گیرید تا در این قسمت وارد کنید.

 

تنظیمات عملیات پرداخت :

در این قسمت از تنظیمات می بایستی برای قسمت های مختلف پرداخت اعم از پرداخت موفق، پرداخت ناموفق و انصراف از پرداخت پیام هایی را که می خواهید مخاطب شما در هر کدام از این موارد بخواند را وارد کنید.

 

بعد از انجام تمام موارد برای اینکه تنظیمات اعمال شده بر روی وب سایت شما نمایش داده شود بر روی گزینه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.