شماره تماس و پشتیبانی تلگرام : 09355597139 ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

آموزش کار با پیشخوان وردپرس + فیلم آموزشی

آموزش کار با پیشخوان وردپرس اولین چیزی است که پس از ورود پنل مدیریت وردپرس با آن روبرو میشوید. در پیشخوان یا داشبورد وردپرس گزیده ای از مهم ترین اطلاعات پنل مدیریت وردپرس نمایش داده میشود. در این فیلم آموزش وردپرس با تک تک ایتم هایی که در صفحه پیشخوان وردپرس میبینید کار میکنیم و آشنا میشویم.

 

 

پیشخوان وردپرس

 

این صفحه پیشخوان وردپرس است. ایتم های جالبی در این صفحه وجود دارد که تمام آن ها را در فیلم آموزشی بصورت عملی کار کردیم و یک سری اطلاعات کلی از وردپرس به ما میدهد که در یک نگاه ببینیم بصورت کلی تاکنون چند نوشته منتشر کردیم – چند برگه منتشر کردیم – چه تعداد دیدگاه در سایت ما ثبت شده – اخرین دیدگاه یا نوشته ای که ثبت کردیم را ببینیم – اگر بخواهیم مطلبی را پیش نویس کنیم – اخبار مهم وردپرس را داریم یا اگر سایت ما فروشگاهی بود اطلاعات کلی از فروش محصولات را نشان میدهد و…

 

این را هم ببینید : آموزش وردپرس گام به گام عملی و پروژه محور

 

تنظیمات صفحه در پنل مدیریت وردپرس

نمایش و عدم نمایش تمام این اطلاعات و باکس ها قابل کنترل و مدیریت هستند. مطابق تصویر زیر در بالا سمت چپ صفحه گزینه ای با نام تنظیمات صفحه داریم که اگر روی آن کلیک کنید ایتم های کنترلی بصورت کشویی در همان صفحه ظاهر میشوند.

 

در این بخش عناوین آیتم های موجود در صفحه داشبورد وردپرس قرار دارند و شما میتوانید بابرداشتن تیک هر مورد، باکس نمایشی آن را از صفحه پیشخوان بردارید یا اگر موردی را نیاز دارید میتوانید تیک آن را فعال کنید تا باکس آن در صفحه ظاهر شود.

بخش تنظیمات صفحه در تمام صفحات پنل وردپرس قرار دارد و گاهی پیش میاید که شما به دنبال آیتم خاصی هستید اما آنرا در صفحه پیدا نمیکنید. اولین احتمالی که وجود دارد این است که از بخش تنظیمت صفحه تیک نمایش آن غیرفعال شده باشد پس سریعا به این بخش مراجعه کنید و فعال یا غیرفعال بودن آن را چک کنید.

 

صفحه داشبورد وردپرس بخش های مختلفی دارد و پیشنیاز یادگیری بقیه منوهای وردپرس میباشد. در فیلم آموزشی زیر بصورت عملی تک تک ایتم های موجود در این صفحه را بررسی کردیم. پیشنهاد میکنم حتما چند دقیقه وقت بگذارید و ویدئوی زیر را تماشا کنید.

آموزش کار با پیشخوان وردپرس

این جلسه بخشی از دوره آموزش کامل کار با وردپرس است. برای دسترسی به تمامی جلسات در دوره ثبت نام کنید. پکیج آموزش کامل وردپرس
راستی! جای شما در گروه تلگرام پرسش و پاسخ وردپرسی ها خالیست! به جمع ما بپیوندید!.

مطالب زیر را هم بررسی کنید

دوره های آموزشی

مشاهده همه دوره ها
عضویت در خبرنامه وبسافت3
با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!