شماره تماس و پشتیبانی تلگرام : 09355597139 ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

آموزش ایجاد بسته نصبی آسان وردپرس در ۲ دقیقه

ایجاد بسته نصبی آسان در وردپرس یکی از بهترین و لذت بخش ترین امکاناتی است که افزونه duplicator به وردپرس اضافه میکند. اگر بخواهید وردپرس تان را با تماس اطلاعات، از قالب های موجود، افزونه ها، مطالب، دیتابیس تا تنظیماتی که برای افزونه ها اعمال کردید را به یک هاست یا سیستم دیگری منتقل کنید چند ساعت زمان و انرژی نیاز دارید؟ اینجاست که افزونه duplicator ارزش های خودش را نشان میدهد و در عرض چند دقیقه شما را به هدفتان برساند.

 

افزونه duplicator را از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید. تا مشابه تصویر زیر منویی با نام duplicator در پنل مدیریتی وردپرس اضافه شود.  روی آن کلیک کنید تا به صفحه ساخت بسته نصبی آسان وردپرس وارد شوید.

 

این را هم ببینید : فیلم آموزش نصب بسته نصبی آسان وردپرس در ۵ دقیقه

 

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر منویی با نام Duplicator در پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد، روی اون کلیک کنید تا به صفحه ساخت بسته نصب آسان در وردپرس هدایت شوید. در تصویر زیر روی گزینه create New کلیک کلیک کنید تا وارد مرحله اول ساخت بسته نصبی وردپرس شوید.

 

ایجاد بسته نصبی وردپرس

 

در تصویر زیر یک نام دلخواه برای بسته نصبی خود بنویسید (انگلیسی) بعد روی گزینه next کلیک کنید. تا افزونه تمامی اطلاعات موجود در وردپرس ما را بررسی کند.

 

ایجاد بسته نصبی آسان

 

پس از  اسکن و بررسی اگر مشکلی برای ایجاد بسته نصبی وردپرس نبود با تصویر زیر مواجه میشوید و همینطور که مشاهده میکنید همه گزینه ها سبز رنگ و تیک خورده اند. گاهی ممکن است همه سبز نباشند و warning مشاهده کنید اما معمولا warning ها نمیتواند مانعی برای ایجاد بسته نصبی آسان باشند. اما اگر error مشاهده کردید حتما باید آن خطا را رفع کنید. در اخر روی گزینه Build کلیک کنید تا افزونه بسته نصبی وردپرس شمارا ایجاد کند.

 

 

این را هم ببینید : آموزش وردپرس گام به گام عملی و پروژه محور

 

درحال ایجاد بسته نصبی وردپرس… لطفا منتظر بمانید

 

تبریک! بسته نصبی وردپرس شما ایجاد شد و حالا میتوانید با کلیک روی گزینه Archive و Installer این دو فایل را دانلود کنید و در جایی دیگر استفاده کنید.

 

 

آموزش ایجاد بسته نصبی آسان در وردپرس

این جلسه بخشی از دوره آموزش کامل کار با وردپرس است. برای دسترسی به تمامی جلسات در دوره ثبت نام کنید. پکیج آموزش کامل وردپرس
راستی! جای شما در گروه تلگرام پرسش و پاسخ وردپرسی ها خالیست! به جمع ما بپیوندید!.

مطالب زیر را هم بررسی کنید

دوره های آموزشی

مشاهده همه دوره ها
عضویت در خبرنامه وبسافت3
با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!