60% تخفیف ویژه دوره تخصصی وردپرس به مدت محدود مشاهده دوره
  • فقط واتساپ : 09157232398
  • ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

آموزش برگه ها در وردپرس و تفاوت آن با نوشته ها

در ادامه مجموعه فیلم های آموزش وردپرس در این جلسه میپردازیم به آموزش برگه ها در وردپرس و بررسی تفاوت برگه ها و نوشته ها در وردپرس

 

برگه ها در وردپرس

در پنل مدیریتی وردپرس گزینه ای با نام برگه ها وجود دارد که مشابه بخش نوشته ها است اما شاید بپرسید با وجود بخش نوشته ها چه احتیاجی به برگه ها در وردپرس است؟ با استفاده از برگه های وردپرس شما میتوانید صفحاتی ساده تر با امکاناتی محدود تر و حالت استاتیک تر ایجاد کنید. بطور مثال ساختار صفحاتی مثل درباره ما، تماس باما و… تاحدودی با ساختار صفحاتی که در نوشته ها منتشر میشود متفاوت است. لذا برای ایجاد چنین صفحاتی از برگه ها در وردپرس استفاده میکنیم.

 

این پست رو حتما ببین : آموزش ابزارک ها در وردپرس

 

تفاوت برگه و نوشته در وردپرس

در بخش نوشته ها آن دسته از مطالبی که بصورت روتین در سایت منتشر میکنیم و مطالب دسته بندی موضوعی سایت ما را تشکیل میدهند استفاده میکنیم. اما از طریق برگه ها صفحاتی مثل درباره ما، تماس باما، همکاری باما، تبلیغات و صفحاتی از این دست را که حالت استاتیک دارند و صرفا یک سری متن و توضیحات برای نمایش اطلاعات به کاربر ارائه میدهد استفاده میکنیم. در فیلم آموزشی زیر بصورت عملی نمونه تفاوت های عمومی مطالب منتشر شده از نوشته ها و برگه ها را بررسی کردیم که میتوانید مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.