فقط واتساپ ۰۹۱۵۷۲۳۲۳۹۸

آموزش ساخت محصولات متغیر در ووکامرس + فیلم آموزشی

محصولات متغیر در ووکامرس یکی از بهترین و جذاب ترین امکاناتی است که در ووکامرس تعبیه شده درواقع با تعریف محصول متغیر در ووکامرس میتوانید یک محصول را در مدل های مختلف تعریف کنیم تا قیمت و ویژگی های آن بر اساس مدل آن متغیر باشد بارز ترین مثال هم در مورد گوشی موبایل هست که مثلا رنگ طلایی آن یک قیمت داشته باشد رنگ سفیدش یک قیمت دیگر که اولین بار با محصولات متغیر دیجی کالا این ویژگی را شناختیم. آموزش ساخت محصول متغیر در ووکامرس بسیار ساده است پیشنهاد میکنم قبل از هرچیزی ویدیو بالا را از سلسله جلسات آموزش وردپرس ببینید تا با جزئیات کار بصورت عملی و پروژه محور آشنا شوید.

 

 

محصولات متغیر در ووکامرس چیست؟

بگذارید با یک مثال توضیح دهیم : گاهی ممکن است یک محصول دارای مدل ها و انواع مختلفی باشد، مثلا قصد فروش یک لباس را دارید که در سایز های (خردسال ، نوجوانان ، بزرگسالان) عرضه میشود. و هر کدوم از این محصولات به ترتیب دارای قیمت (۱۲۰۰۰ و ۱۸۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ تومان هستند).

یا مثلا فروش موبایل دارید و فلان موبایل دارای 3 نوع رنگ مشکی – سفید – طلایی میباشد که هرکدام قیمت خاص خود را دارد و موجودی انبار آنها متفاوت است. حال باید چه کنیم؟ آیا باید هر 3 رنگ، محصولات را بصورت جداگانه در ووکامرس منتشر کنیم؟؟؟

جواب خیر است. خوشبختانه در ووکامرس امکانی داریم با نام محصولات متغیر که میتوانیم یک محصول را با خصوصیات و ویژگی های متفاوت تعریف کنیم.(این خصوصیات و ویژگی ها میتواند شامل رنگ، سایز، وزن، ابعاد و… باشد).
به این ترتیب خوده کاربر میتواند انتخاب کند که چه سایزی از لباس یا چه رنگی از موبایل را میخواهد و طبق همان ویژگی ها، قیمت محصول هم تغییر میکند.

این پست رو حتما ببین : آموزش تغییر نام تب های ووکامرس

 

تعریف محصول متغیر در ووکامرس

تعریف محصول متغیر در ووکامرس را با کاربرد آن بیان می کنیم که به شما امکان می دهد گزینه های مختلفی از یک محصول را ارائه دهید. بنابراین ، مشتریان شما می توانند بین رنگ ها ، الگوها یا اندازه های یک محصول، گزینه موردپسند خود را انتخاب کنند. این کار را می توان به طور پیشفرض با ووکامرس انجام داد اما افزونه های دیگری نیز برای این کار وجود دارد که گزینه های متنوعی را ارائه می دهند. در این جا ما از خود افزونه ووکامرس برای آموزش محصول متغیر در ووکامرس استفاده می کنیم.

اغلب ، یک محصول در تنوع رنگی مختلف وجود دارد. بنابراین ، وقتی می خواهید محصولی یکسان با ویژگی های متفاوت ارائه دهید ، از نوع محصولات متغیر در ووکامرس استفاده کنید. این تنوع را با ویژگی های ووکامرس می توانید ارائه دهید اما ویژگی های محصول فقط یک خاصیت اطلاعاتی است و به شما اجازه نمی دهد محصولات را بر اساس ویژگی های خاص انتخاب کنید.

تعریف محصول متغیر در ووکامرس

تعریف محصول متغیر در ووکامرس | محصول متغیر همه انواع محصول را یکپارچه می کند

 

محصول متغیر ووکامرس چیست؟

ثبت محصول متغیر در ووکامرس

 

محصولات متغیر در ووکامرس

برای ایجاد محصولات متغیر در ووکامرس ، با توجه به تعریف محصول متغیر در ووکامرس که ارائه دادیم، می توانید به ازای هر تنوع، یک محصول ساده در ووکامرس ایجاد کنید. این روش جوابگوست اما به علت وقت گیری معمولا توصیه نمی شود. زیرا باید محصولات بیشتری را همزمان اضافه کنید. همچنین ، می تواند بر پایگاه داده وبسایت شما و سرعت آن تأثیر بگذارد. به علاوه مشتریان شما قادر به مشاهده همه تنوع های یک محصول همزمان و در کنار هم نیستند. یعنی آنها باید مغازه شما را خوب بگردند تا همه تنوع های یک محصول را مشاهده کنند. همانطور که مشاهده می کنید ، نمایش تنوع محصول در صفحات مختلف محصول بهترین راه حل نیست. این کار، با ساختن محصولات متغیر در ووکامرس عملی است و همچنین همه تنوع محصول را در یک جا مثل طبقه بندی در قفسه کنار هم قرار می دهد. هنگامی که یک محصول متغیر ووکامرس ایجاد می کنید ، مشتریان شما می توانند همه گزینه های یک محصول موجود را مشاهده کنند. این موضوع به آنها این قدرت انتخاب را می دهد تا گزینه ای را پیدا کنند که متناسب با نیازها یا سلیقه آنها باشد. در ادامه به آموزش محصول متغیر در ووکامرس می پردازیم.

 

آموزش محصول متغیر در ووکامرس

آموزش محصول متغیر در ووکامرس به ایجاد ویژگی بستگی دارد. در واقع ، بدون ویژگی های محصول امکان ایجاد تنوع محصول وجود ندارد.

برای مثال عکس زیر را که قبلا نیز ارائه کرده بودیم، در نظر بگیرید. همانطور که مشاهده می کنید، محصول متغیر ما (کیف) دارای دو تنوع رنگی (صورتی و زرد) است. برای ایجاد این نوع محصول ، ابتدا باید ویژگی های محصول ووکامرس را ایجاد کنیم که ویژگی موردنظر رنگ است. پس از ایجاد ویژگی رنگ ، ما دو مقدار صورتی و زرد را به این ویژگی اختصاص می دهیم. پس از ایجاد ویژگی می توانیم با افزودن محصول شروع کنیم.

آموزش محصول متغیر در ووکامرس

 

توجه: می توانید هر مقدار ویژگی که می خواهید اضافه کنید. ویژگی (رنگ) ما می تواند مقادیر دیگری نیز داشته باشد. همچنین می توان از آن برای سایر محصولات استفاده کرد. وقتی محصول را ایجاد می کنید ، می توانید انتخاب کنید که کدام مقادیر نسبت داده شده به ویژگی به طور خاص برای آن محصول اعمال شود.

 

ایجاد محصول متغیر در ووکامرس

برای ایجاد محصول متغیر در ووکامرس مانند ایجاد محصول معمولی اقدام می شود. به محصولات بروید و روی افزودن جدید کلیک کنید. عنوان/نام محصول را وارد کنید. توضیحات، تاریخ انتشار و موارد مورد نیاز خود را تغییر دهید. به خاطر داشته باشید که نام محصول برای هر تنوع محصول اعمال می شود. اگر محصول خود را بر اساس تنوع رنگ (در مورد ما صورتی و زرد) سازماندهی می کنید، نام محصول شما باید کلی (به عنوان مثال کیف) بدون رنگ یا هرگونه مشخصات دیگر باشد.

ایجاد محصول متغیر در ووکامرس

ایجاد محصول متغیر در ووکامرس

 

اکنون ، نوع محصول متغیر را انتخاب کنید. اطلاعات محصول را پیدا کرده و از منوی کشویی محصول متغیر را انتخاب کنید.

می توانید دو نوع توضیحات محصول ایجاد کنید. دو ویرایشگر متنی وجود دارد که می توانید برای این منظور استفاده کنید. هر دو در صفحه محصول قرار داده شده است. اولین توضیحات محصول کوتاهتر است و اطلاعات ضروری محصول را خلاصه می کند. این توضیحات برای هر تنوع محصول اعمال می شود. نوع توضیحات دوم در برگه توضیحات قرار می گیرد. همچنین برای همه تغییرات محصول صدق می کند.

 

توضیحات محصول در ووکامرس

 

تنظیمات مربوط به محصولات متغیر در ووکامرس

مانند هر نوع محصول دیگر ، محصولات متغیر در ووکامرس تنظیمات منحصر به فرد خود را دارد. با این حال ، بر خلاف نوع محصول ساده ای که قبلاً مورد بحث قرار دادیم ، محصولات متغیر گزینه های عمومی ندارند. به همین دلیل ، شما باید قیمت محصولات را مستقیماً در تنوع های محصول وارد کنید ، نه در تب عمومی.

در قسمت انبار محصولات متغیر، ابتدا می توانید SKU یا شناسه محصول را تنظیم کنید. شما نمی توانید یک SKU به دو محصول مختلف نسبت دهید. شناسه محصول ایجاد شده روی همه تنوع های محصول اعمال می شود.

همچنین ، به شما توصیه می کنیم تنظیمات انبار را برای هر تنوع محصول انجام دهید. اگر این اطلاعات را وارد کنید (برای مثال، محصول در انبار موجود نیست)، برای همه تنوع های این محصول اعمال می شود.

توصیه ما این است که از بخش انبار برای وارد کردن شناسه محصول یا محدود کردن خرید محصول به یک محصول استفاده کنید (با فعال کردن فروش تکی). هر کار دیگری باید در سطح هر تنوع محصول انجام شود.

این پست رو حتما ببین : بهترین قالب فروشگاهی وردپرس در سال ۲۰۲۱

اطلاعات حمل و نقل که در اینجا وارد می کنید برای هر تنوع محصول اعمال می شود. برای جلوگیری از اشتباهات احتمالی در ثبت محصول متغیر در ووکامرس ، اطلاعات وزن/ابعاد حمل و نقل را در هر تنوع محصول به صورت جداگانه وارد کنید.

اگر تغییرات محصول خود را بر اساس رنگ به عنوان ویژگی اصلی سازماندهی می کنید و هر نوع محصول دارای ابعاد یکسانی است، در قسمت حمل و نقل یک بار ابعاد را وارد کنید نه بر روی هر محصول به طور جداگانه. این روش راحت تر و سریعتر است.

ایجاد محصولات مرتبط به دلایل زیادی مفید است. چرا که به مشتری های شما محصولات مشابهی را پیشنهاد می کند تا در صورت تمایل بررسی کنند. ثانیاً فروش خوب می تواند با ارائه محصولات مرتبط شبیه و مناسب به محصول موردنظر باشد.

 

تنظیمات ویژگی های محصولات متغیر در ووکامرس

همانطور که قبلاً گفتیم ، ویژگی ها برای ایجاد محصول متغیر در ووکامرس ضروری هستند. بر اساس ویژگی ها ، شما تنوع یک محصول را ایجاد خواهید کرد. طبق مطالبی که در اوایل مقاله عرض کردیم که از محصولات و بخش ویژگی ها می توان ویژگی هایی را اضافه کرد و مقادیری را به ویژگی ها نسبت داد. حال در تنظیمات ویژگی محصولات متغیر در ووکامرس یک ویژگی اضافه کرده و مقادیری به آن نسبت دهید. سپس تیک بخش استفاده برای متغیرها را فعال کنید. همچنین بخش نمایش در برگه محصول نیز فعال باشد. حال تنظیمات متغیرها برای شما فعال می شود. به بخش متغیرها رفته و افزودن متغیر را بزنید.

 

تنظیمات ایجاد تنوع محصول

اولین راه ایجاد محصول متغیر در ووکامرس ، افزودن متغیر در بخش متغیرها است. این روش به شما امکان می دهد هر نوع محصول را به صورت دستی ایجاد کنید. ما می خواهیم دو نوع از یک متنوع از یک محصول را ایجاد کنیم. پس دو بار روی افزودن متغیر کلیک می کنیم. حال برای هر نوع محصول قیمت، وزن، ابعاد و … را در صورت تفاوت در این موارد اضافه می کنیم.

حال اگر بخواهیم از دو ویژگی متفاوت برای تغییرات محصول استفاده کنیم چه کاری باید انجام داد؟ فرض کنید می خواهیم از رنگ و اندازه به عنوان ویژگی استفاده کنیم. در این مورد ، ما باید دو ویژگی و مقادیر آنها را انتخاب کنیم. خب، حالا از گزینه ایجاد تنوع از همه ویژگی ها را می توان به طور کامل استفاده کرد. وقتی از بیش از یک ویژگی محصول استفاده می کنیم، این گزینه تمام ترکیبات ممکن را ایجاد می کند. بنابراین لازم نیست هر ویژگی را جداگانه اضافه کنیم. هرچه ویژگی های بیشتری داشته باشیم ، افزودن دستی آنها سخت تر می شود. بنابراین این گزینه سرعت بیشتری به کار می بخشد و کاربرد خود را در این شرایط مشخص می کند.

 

تنظیم کردن و ثبت محصول متغیر در ووکامرس

در این قسمت تنظیمات متغیر ها را مرور کرده و ثبت محصول متغیر در ووکامرس را انجام می دهیم. همانطور که می بینید ، اکثر اطلاعاتی که می توانید در اینجا وارد کنید قبلاً ذکر کردیم. شناسه محصول یکی از آنهاست. اگر می خواهید یک شناسه محصول منحصر به فرد به هر تنوع محصول اختصاص دهید، می توانید این کار را در اینجا انجام دهید. در صورت فراموش کردن وارد کردن شناسه خود در اینجا ، اگر قبلاً آن را در برگه موجودی وارد کرده اید ، نگران نباشید.

در نظر داشته باشید که باید قیمت (یا قیمت فروش) را برای هر تنوع محصول نیز اضافه کنید. اگر فراموش کنید قیمت را در یک تنوع خاص وارد کنید ، آن را به عنوان موجود علامت گذاری کنید. همچنین ، افزودن ابعاد برای هر نوع محصول را فراموش نکنید. اگر این مرحله را نادیده بگیرید ، ابعادی که قبلاً در برگه خرید وارد کرده اید به طور خودکار استفاده می شود. توضیحات محصول اختیاری است. این یک توضیح کوتاه در مورد تنوع محصول خاص است و به عنوان اطلاعات اضافی در صفحه محصول ظاهر می شود. همچنین هر نوعی از محصول می تواند تصویر جداگانه ای داشته باشد تا به مشتری شما، رنگ، ابعاد و … محصول را تفهیم کند.

علاوه بر موارد فیزیکی ، تنوع محصول، انواع محصولات دانلودی و مجازی را نیز پوشش می دهد. در این حالت ، گزینه های وارد کردن اطلاعات محصول کمی متفاوت خواهد بود. برخی از گزینه های مربوط به محصولات فیزیکی ناپدید می شوند ، در حالی که برخی دیگر ظاهر می شوند. به عنوان مثال ، در نوع محصول دانلود گزینه بارگیری فایل ظاهر خواهد شد. در نهایت ، بسیاری از گزینه های جالب دیگر وجود دارد که می توانید برای همه تغییرات محصول ایجاد شده اعمال کنید.

این پست رو حتما ببین : دسترسی اورژانسی به پیشخوان وردپرس

 

نکات مهم ساخت محصول متغیر در ووکامرس

حال می خواهیم نکات مهم ساخت محصول متغیر در ووکامرس را که تا حالا بیان نکردیم، جمع بندی کنیم. هنگامی که ما انواع مختلفی از یک محصول داریم ، گاهی اوقات دشوار است که همه اطلاعات و ویژگی ها را اعمال کنیم. به لطف برخی گزینه های ووکامرس، می توانید مقدار مشخصی را برای همه انواع به طور همزمان تنظیم کنید. قبل از تصمیم به تغییر هر چیزی، بررسی کنید که آیا می توانید آن را از طریق این گزینه ها انجام دهید. به یاد داشته باشید که تغییرات برای همه انواع محصول اعمال می شود.

علاوه بر فیلدی که در هر نوع از یک محصول برای افزودن تصویر دارید، می توانید یک تصویر را از طریق دو فیلد دیگر در صفحه محصول اضافه کنید. تصویر محصول، تصویر اصلی آن است و توصیه می کنیم همیشه آن را اضافه کنید. از سوی دیگر ، ایجاد گالری محصولات اختیاری است. تا زمانی که تصاویر جداگانه را برای انواع مختلف یک محصول اضافه نکنید ، تصویر شاخص محصول برای همه انواع نشان داده می شود. افزودن دسته ها را فراموش نکنید ، زیرا ناوبری را آسان تر می کند. برچسب ها نیز ناوبری را آسان تر می کنند اما توصیه می کنیم به لحاظ مسائل مربوط به سئوی سایت از استفاده ی برچسب ها خودداری نمایید و به دسته بندی کردن محصولات بسنده کنید.

 

چگونه یک محصول ناموجود را غیر فعال کنیم؟

یکی از موضوعات مهم در آموزش محصول متغیر در ووکامرس غیر فعال کردن محصولاتی است که موجودی آنها به اتمام رسیده است. متاسفانه ووکامرس محصولات را حتی اگر ناموجود باشند باز هم در لیست محصولات متغیر نمایش خواهد داد. اگر کاربر محصول را بتواند انتخاب کند و بعد از انتخاب متوجه شود که موجودی آن به اتمام رسیده است به نظر شما چه حسی خواهد داشت؟ مطمئنا این مورد را کاربران و گوگل متوجه خواهند شد.

شاید تصمیم بگیرید آن محصول متغیر با ویژگی متفاوت را حذف کنید تا در میان سایر محصولات نباشد اما بهتر است کاربران شما آن محصول را مشاهده کنند اما قادر به انتخاب آن نباشند. در این آموزش یک روش ساده و فوری جهت مدیریت محصولات ناموجود را آموزش خواهیم داد. در نهایت می توانید محصولات ناموجود را در میان سایر محصولات به صورت خاکستری و کمرنگ نمایش دهید تا کاربران آن را مشاهده کنند اما نتوانند آن را انتخاب کنید.

 


برای اینکه مانند تصویر بالا عمل کنید، وارد بخش پیشخوان در وردپرس شده و “نمایش” را باز کنید و “ویرایشگر پوسته” را باز کنید. دقیقا مانند تصویر زیر می توانید این کار را انجام دهید.

 

 

حالا این کد را در میان توابع موجود در پوسته قرار دهید.

 

برای تکمیل بحث آموزش محصول متغیر در ووکامرس لازم است اشاره کنیم که به کمک برخی افزونه ها مثل افزونه “مدیریت و گزارش موجودی محصول” در ووکامرس محصولات خود را مدیریت کنید و موجودی آنها را ویرایش کنید. محصولات خود را در یک جدول مشاهده خواهید کرد که مشخصات آن و موجودی هر محصول قابل مشاهده و تغییر است. بنابراین با صرف زمان اندک میتوانید محصولات دلخواه خود را ویرایش کنید.

 

جمع بندی نهایی

همانطور که در بخش تعریف محصول متغیر در ووکامرس بیان کردیم، باید بگوییم که انواع مختلف محصولاتی از یک محصول هستند که ابعاد، رنگ ها و… مختلفی دارند و برای پرهیز از ارائه چند محصول، از ارائه یک محصول مثلا با رنگ های مختلف استفاده می کنیم. وقتی می خواهید محصولاتی را در رنگ ها ، اندازه ها یا ابعاد مختلف به فروش برسانید ، با توجه به آموزش محصول متغیر در ووکامرس که ارائه دادیم، از این روش استفاده کنید. ثبت محصول متغیر در ووکامرس این کار، فروش شما را بهبود می بخشد، روند را تسریع می کند و خرید را آسان تر می کند. امیدواریم مقاله ما به شما کمک کند فروشگاه اینترنتی خود را با سهولت راه اندازی کنید!

17 دیدگاه دربارهٔ «آموزش ساخت محصولات متغیر در ووکامرس + فیلم آموزشی»

مجید گفت:

سلام. فرض کنید یک گوشی با دو ویژگی حافظه(۱۲۸ و ۲۵۶) و قلم نوری (بلند و کوتاه) داریم که ۱۲۸ اصلا قلم ندارد ولی ۲۵۶ را هم با قلم و هم بدون آن میشود سفارش داد. میخواهیم وقتی گزینه حافظه ۱۲۸ رو انتخاب کردیم ویژگی بعدی که قلم نوری هست کلا خاموش شود. چه اقدامی برای این نوع از تنظیمات باید انجام بدیم.
البته تا 30 تا متغییر به همین صورت عمل میکنه بعد از 30 تا دیگه به این صورت نیست تشکر

رسول گفت:

سلام وقت بخیر چطور میشود دو متغیر برای یک محصول فعال کرد مثلا دو رنگ هم زمان برای یک محصول قابلیت انتخاب داشته باشد

رضا حیدری گفت:

سلام نمیدانم..! بعید میدونم امکان پذیر باشه

صدیقه امیری گفت:

سلام خیلی ممنون خیلی خوب توضیح دادید
من زمانی ایجاد ویژگی جدید میکنم اون پیکربندی نمیاد و نمیتونم بیشتر از یک متغییر تعریف کنم
میشه رهنمایی کنید

مریم محمدی گفت:

سلام وقت بخیر
در صفحه محصول چه کدی رو باید قرار بدیم تا ویژگی ها اضافه بشه؟
من ویژگی رنگ رو ساختم و همه متغیرها رو هم اضافه کردم ولی در صفحه محصولم هیچ چیزی نمایش نمیده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

رضا حیدری گفت:

سلام بزرگوار بستگی به ساختار کدهای صفحه محصول داره باید بررسی بشه

رقیه صفائئ گفت:

سلام ممنون از آموزش خوبتون
من افزونه variation swatches for woocommerceرو نصب کردم و تنظیمات محصول متغییر رو طبق آموزش شما انجام دادم ولی میخوام طبق طرح شما در ویدئو رنگها رو نمایش بده که کاربر روش کلیک میکنه قیمت ها عوض بشه ولی هیچی نمایش نمیده، در ضمن صفحه محصول رو با المنتور طراحی میکنم، ممنون از راهنماییتون.

رضا حیدری گفت:

سلام بزرگوار این مورد رو باید با کدنویسی انجام بدید کار خیلی ساده ای نیست

Ali گفت:

سلام
چه تعداد محصول متغیر میشه برای یک محصول قرار داد من 103 تا متغیر برای یک محصول قراردادم ولی نمایش نمی دهد اون متغیرها را

رضا حیدری گفت:

سلام و درود
محدودیتی که در تعداد متغیر وجود نداره اما وجود 103 حالت متغیر برای یک محصول به تجربه کاربری صفحه محصول به شدت صدمه میزنه بنظرم بهتره حالت های کلی محصول رو جداسازی کنید تا هر محصول نهایتا 10 متغیر بیشتر نداشته باشه

امیرحسین گفت:

سلام خیلی ممنون از آموزش های جامع
من دوره طراحی قالب ژاکت را خریداری کردم ولی بیشتر نیاز به این بخش آموزش داشتم یعنی محصول های متغیر
ایمیل را وارد کردم لینک ارسال نشد.
ممنون میشم لینک این ویدیو اسال کنید.
سپاس

رضا حیدری گفت:

سلام بزرگوار آموزش کامل بصورت رایگان در ابتدای همین صفحه اضافه شد میتونید ببیند

رضا گفت:

سلام
لینک دانلود کار نمیکنه.لطفا برسی کنید
404

رضا حیدری گفت:

سلام اصلاح شد بزرگوار

کریمی گفت:

سلام
لطفا لینک فیلم کامل آموزشی را به ایمیل من ارسال نمایید
باتشگر فراوان

رضا حیدری گفت:

از طریق فرم موجود در محتوای پست اقدام نمایید

امیر گفت:

سلام دوست عزیز بنده یک اسلایدر لمسی مثل این اسلایدر لمسی سایت شما ساختم میخوام یک دونه دیگه ازش بسازم منتهی کلاس های اسلایدر هام باهم قاطی میشه و بهم میریزه ممنون میشم اگر راهنماییم بکنید. (با تشکر)
http://uupload.ir/files/l0nc_untitled.bmp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد