شماره تماس و پشتیبانی تلگرام : 09355597139 ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

فیلم آموزش تغییر نام تب های ووکامرس

تغییر نام تب های ووکامرس

دانلود ویدئو
 

فیلم آموزش تغییر نام تب های ووکامرس

سلام! با یک آموزش جذاب و کاربردی از بحث آموزش ووکامرس در خدمتتون هستم و میخوام نحوه تغییر نام تب های محصولات ووکامرس رو بصورت فیلم آموزشی خدمتون ارائه بدم.

صفحه محصولات ووکامرس بصورت پیشفرض دو تب اصلی با نام ” تب توضیحات” و ” تب نظرات” داره که در تب اول توضیحات کامل محصول و در تب دوم نظرات کاربران رو نمایش میده. اما اگر بخواهیم عنوان تب های ووکامرس را تغییر بدیم چطور باید عمل کنیم؟

 

 

کد تغییر عنوان تب های محصولات ووکامرس

 

با استفاده از کد بالا تغییر عنوان تب توضیحات ووکامرس را به “نقد و بررسی” و تغییر عنوان تب نظرات ووکامرس را به “دیدگاه کاربران” تغییر دادیم. حالا شما هر عنوانی که مد نظرتون هست میتونید بنویسید. تکه کد بالا را در فایل functions.php قالب کپی کنید.

 

درضمن اگر عنوان تب اطلاعات اضافی رو هم خواستید تغییر بدید تکه کد زیر رو هم به کدهای بالا (در خط سوم) اضافه کنید. نکته: این تب زمانی در صفحه محصولات نمایش داده میشه که شما برای محصولتون ویژگی تعریف کرده باشید در غیر اینصورت اگر از این کد استفاده کنید خطا میده چون اون تب وجود نداره که بخواد اسمش رو تغییر بده.

 

 

امیدوارم این هم برای شما مفید بوده باشه و براحتی بتونید عنوان تب های ووکامرس خودتون رو تغییر بدید.  توصیه میکنم برای تسلط بیشتر روی موضوع تغییر عنوان تب های ووکامرس فیلم آموزشی بالا رو ببینید.

راستی! جای شما در گروه تلگرام پرسش و پاسخ وردپرسی ها خالیست! به جمع ما بپیوندید!.

مطالب زیر را هم بررسی کنید

دوره های آموزشی

مشاهده همه دوره ها
عضویت در خبرنامه وبسافت3
با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!