شماره تماس و پشتیبانی تلگرام : 09355597139 ایمیل : websoft3.ir@gmail.com

آموزش رفع مشکل ارور ۴۰۴ مطالب در وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند است. اما گاهی با یک اشتباه کوچک ممکن است کل سایت وردپرسی شما از درسترس خارج شود. تاکنون روش رفع خطاهای رایج وردپرسی مانند آموزش رفع خطای برقراری ارتباط با پایگاه داده در وردپرس یا آموزش رفع خطای صفحه سفید مرگ در وردپرس را در سایت به شما آموزش داده ایم. اما امروز و در این مقاله قصد داریم به خطای رایج دیگری در وردپرس بپردازیم. در بعضی موارد وردپرس لینک تمام پست های سایت را به حالت ۴۰۴ در می آورد. در این مقاله قصد داریم روش رفع مشکل ارور ۴۰۴ مطالب را به شما آموزش دهیم. پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

 

 

خطای ۴۰۴ مطالب چگونه و چه موقعی رخ میدهد؟

معمولا در اینگونه خطا ها کاربر می تواند به پیشخوان وردپرس خود و صفحه اصلی سایت دسترسی پیدا کند. اما هنگامی که برروی لینک یک پست کلیک کنید با صفحه خطای ۴۰۴ مواجه خواهید شد. هنگامی که با چنین خطایی روبرو می شوید وحشت زده نشوید در اکثر مواقع تمام پست های شما به صورت کامل وجود دارد و حذف نشده اند.

این خطا معمولا هنگامی رخ میدهد که یا فایل .htaccess حذف شده باشد یا مشکلی برای دستورات مربوط به بازنویسی لینک ها بوجود آمده باشد.

 

 

 

روش رفع مشکل ارور ۴۰۴ مطالب در وردپرس:

برای رفع مشکل شما می بایست به بخش تنظیمات»پیوند یکتا مراجعه کنید و فقط برروی دکمه ذخیره ی تغییرات کلیک کنید.

 

updatepermalinks

 

با انجام این کار تنظیمات مربوط به پیوند های یکتای شما بروز می شود و دستورات مربوط به بازنویسی لینک ها بازسازی می شود. در اکثر موارد انجام این کار مشکل ارور ۴۰۴ مطالب در وردپرس را رفع می کند. با این حال اگر اینکار مشکل شما را برطرف نکرد شما نیاز دارید تا فایل .htaccess را به صورت دستی بروز کنید.

 

به هاست خود لاگین کنید و به بخش فایل منیجر مراجعه کنید. در روت هاست خود که پوشه هایی مانند wp-content و wp-admin وجود دارند. فایل .htaccess را پیدا کنید. شما می توانید سطح دسترسی این فایل را برروی ۶۶۶ قرار دهید و راه حل اول را اجرا کنید و سپس بعد از انجام این کار دوباره سطح دسترسی این فایل را به ۶۶۰ باز گردانید. و یا اینکه می توانید این فایل را به وسیله نرم افزار هایی مانند نوت پد ویرایش کنید و قطعه کد زیر را در ابتدای این فایل قرار دهید.

 

 

 

امیدواریم که این مقاله هم برای شما عزیزان مفید واقع شده باشه و روش رفع مشکل ارور ۴۰۴ مطالب در وردپرس را یاد گرفته باشید.

 

راستی! جای شما در گروه تلگرام پرسش و پاسخ وردپرسی ها خالیست! به جمع ما بپیوندید!.

مطالب زیر را هم بررسی کنید

دوره های آموزشی

مشاهده همه دوره ها
عضویت در خبرنامه وبسافت3
با عضوت در خبرنامه ایمیلی جدیدترین مطالب و فیلم های آموزشی را در ایمیل تان دریافت کنید. اعضاء خبرنامه از امکانات ویژه ای برخوردار خواهند شد !!!